'' 8 eylül bıçkıdere-kurtdoğmuş offroad performans turudur''

orhan0911

Forum Demirbaşı
Tepki
144
Bisiklet
Mosso
@Kudret Kurtcebe

allah gecinden versin kudret abi ama nihayetinde gerçek aleme bir şekilde geçiş yapıcaz :) bu şekil olması kötü tabi

sonuçta buda anı defterinde yerini aldı abi yağmur altında bisiklet sürmek başka olsa gerek

Scudo

Çağrı Soylu

Forum Bağımlısı
Tepki
686
Bisiklet
Focus
@Kudret Kurtcebe
sağolasom abi. elimden geldiğince çabaladım. çok yavaştım ama hiç durmadım. zamanla hızlanırım herhalde

B

BF Okuru

Misafir
@orhan0911

yağmur altında malesef üst takımlar alt takımlar tam olmalı, yalnız bu gün şuna dikkat ettim benim uzun tayt ıslandı tabi ıslanmayan uzun taytlar var onlar ateş pahası ve malesef bisiklet formada ıslandı ,eldivenler keza öyle ,ve spd ayakkabı su aldı bunlar yazlık zati, ayrıca gene uzun kollu bisiklet formalar var bunlarda su çekmiyor ama ateş pahası su geçirmeyen kilitli pedal ayakkabıları var geriye ne kaldı yağmurdan korunmak için su geçirmeyen eldiven ve özel kask olacak su almayan kaskta biliyorsun üstte delikler var kışlık ve su almayan kask olması lazımda bu aksesuarlar ateş pahası bu nedenle pek kışın bisiklete binmem yağmurlu havalarda tabi,,

murat atay

Forum Demirbaşı
Tepki
303
Bisiklet
Specialized
Gunun kahramani kesinlikle Sefa'dir.)) Lastik icin uzuldum bu yorgunlugun ustune kotu olmus.Cagri muthis bir efor gosterdi 100 km gectin bugun.)) Kudret kaptan eywallah..seninle pedallamak buyuk zevkti.)Kismetse bir daha ki sefere.Yagmur evet kotu oldu ama en kotusu sarimsi tuhaf boya gibi ustume yapisan toprak oldu.Oto yikamaciya bisiklet ile beraber girdim ))) basincli su ile anca cikti.Adam abi delimisin dedi )) seni niye yikiyorum yahuu önumu goremiyorun camur adam olmusim zaten..))

• Beğen
Tepkiler: Erkan Közen

Çağrı Soylu

Forum Bağımlısı
Tepki
686
Bisiklet
Focus
@M.atay

118,5 km tam olarak :D önceki sayfada strava linkini paylaştım
yarın ben de aynen araba yıkamacıya gidiyorum bugün artık mecalim kalmadı benim de. ama o toprak bir garip gerçekten 3. sabunlanmada ancak çıktı.

orhan0911

Forum Demirbaşı
Tepki
144
Bisiklet
Mosso
@Kudret Kurtcebe

evet abi bende o derten yanayım malesef

Kerim A.

Daimi Üye
Tepki
504
İsim
Kerim A.
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
görünen o ki herkezi yağmur duman etmis :) bide beni sorun bisiklet kıyafetide yoktu... ilk off road deneyimimde kara bulutları görünce resmen doping etkisi yarattı o kadar bastım ama malesef yakalandık ve bisikletin tepesinde öyle bir yolda bu ilk kez böylesine delice ıslandım, hemde donuma kadar :) duştan sonra hafif bi titreme var hadi hayırlısı :D

M.Biilikci

Üye
Tepki
16
Bisiklet
Salcano
Kudret Hocam geçmiş olsun,

Bu gün Büyük Çekmece ve civarında hava epey kapalı olmasına rağmen bir damla dahi yağmur yağmadı.

murat atay

Forum Demirbaşı
Tepki
303
Bisiklet
Specialized
Sicak kuvet keyfi iki tabak bolonez soslu makarna ve cup yatak.Sali gunu Armutlu Kumla Mudanya ))

B

BF Okuru

Misafir
@Kerim A.

kerim, bende duş aldım ama titreme yok hafif ateş var aspirin alacağım ,bu arada ilk olayında olsa bence çok iyi bir performans sergiledin özellikle kurtdoğmuşta önde gittin onu gözlemledim, durma yapmadanda giderdin ,,yağmur işin cilası oldu ,bu gün öğlen 35 derece gösterdi ama birden ısı düştü anormal havalar yaşıyoruz bu ani ısı düşmeleri bizide etkiler..

B

BF Okuru

Misafir
@M.Biilikci

garip havalar ,35 derece idi ve birden ısı düştü yağmur yağdı ,artık iklimde kafayı yedi ,,

B

BF Okuru

Misafir
bu arada cep telefonum öldü su yedi herhalde sadece resim çekmeye yarıyor idi kontür felan almıyor idim resimleri koyacaktım ceb çalışmıyor,,

Kerim A.

Daimi Üye
Tepki
504
İsim
Kerim A.
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
sağol kudret abi elimden geleni yapmaya çalıştım inş dahada iyi olucak zamanla. yağmur gerçekten iyi cila oldu :) yemeği yiyince titreme gitti hafif ateş bende de mevcut abi bitki çaylarıma yükleniyorum :)

B

BF Okuru

Misafir
@Kerim A.

doğru hareket şu anda yeşil çay içiyorum ıhlamurda olur tabi,,,

Erkan Közen

Forum Bağımlısı
Tepki
593
Bisiklet
Cube
vay iyi ki gelmemişim benim teker yağmurda yüzde yüz kaydırır bende akşama doğru bindim 45 km yaptım
kudret abi telefonun bozulması kötü olmuş hiç yokken bir iki tane resim çekiyordun

B

BF Okuru

Misafir
@özer çankaya

özer yıılar önce arkanda sırt çanta var idi hatırlıyorsan ,ve performans düşük idi bu da gösteriyorki performans çizgiye gelen çanta taşımaz ayrıca mümkün olduğu kadar bisikletten ağırlıklar atılır performans demek hafiflik demek ,evet dün durmadan gittiniz adem sen atom kamil buna rağmen son kurtdoğmuş köyü çıkışında rampaları devirdin akabinde sona doğruda atak yaptın bu da gösteriyorki dehşet ilerleme var yol bisikleti alırsın ve yolda dehşet gideceğinden eminim evet çanakkaleye bas ama dediğim gibi yol al ama bide mümkünse cyclo cross al benim etaplarda yol olmaz ,ya da alma mtb de kal iki bisiklet olur biri yol diğeri benim etaplarda mtb ama cyclo cross başka tabi 50 diş ,adama sürat olarak gelecek ve focus cyclo,
focus cyclo 'lar ile kurtdoğmuşa girmek sıkı adrenalin olur, tabi zamanla inşallah olur

Sefa

Forum Bağımlısı
Tepki
677
Bisiklet
Focus
İstanbul Park'ın orada peşime takılan köpekler, turun başından beri benimle olsaydı daha iyi bir grafik çizerdim ben. :D

B

BF Okuru

Misafir
@Erkan Közen

evet kötü oldu bu sabah baktım açılmıyor bi baktıracağım ,erkan sende artık o bisiklete bi çözüm getirmelisin ,evet cyclo cross tarz olmaz o bisikletten artık biz kopuyoruz asfalttan, asfaltta anca 60 km de garipçe olur başkada olmaz birde polinez yaparız 60 km de kalınır ,kışın olur polinez ,nitekim kış boş oraları,,ekim ayı sonu polinez olur burada a-b olmayacak ve de garipçede
a-b grupları bi daha olursa bıçkıdere-kurtdoğmuş olacak ora sıkı imtihan yeri,,,,,,,,,,,

B

BF Okuru

Misafir
@Sefa.

sefa çalışma yapacağız daha orada ,çalışacağız ki gelişelim sefa senin bisiklet oldukça ağır onada zamanla çözüm bulunabilinir
yalnız kurtdoğmuşta amortisör gerekmekte , ama tekniği iyi olan cyclo cross bike ile dalar orayada çok dikkat edecek dün yağmur yağınca benim teker kaydırdı inişte 700 x32 de risk oldu, ama normal asfaltta su olukları olduğu için kaydırmıyordu ama çamurda kazın ayağı değişti, tabi inişler hafif hafif kayarak oldu ve frenli indim ..