İzmir

Tepki
6
@OzzYMKL

dün foruma yazmıştım bu gün icin plan varmı diye neden o zaman yazmadın böyle birşey olduğunu

Scudo

OzzYMKL

Forum Demirbaşı
Tepki
173
@sadık öztürk

İnternetim yok her zaman giremiyorum yeni gördüm mesajı sabah şenliğe gittik onun devamında kendi aramızda yaptık birşeyler.

ozan ulutaş

Aktif Üye
Tepki
27
Çok güzel olur oraya hiç gitmemiştim. Ama h.içi benim sürem biraz kısıtlı 1.30a kadar, size uyarmı?

OzzYMKL

Forum Demirbaşı
Tepki
173
Çarşamba hepberaber birşeyler yapabiliriz isterseniz saat 14.00 dan sonra isteğiniz zaman uyar bana zaten İsmail abi kaynaklara gider herhalde olmadı oraya gideriz.

Tepki
6
tamam carşambayı kaynaklara ayıralım
fakat diğer günler ufakta olsa en azından bucada kısa mesafeler yapalım

OzzYMKL

Forum Demirbaşı
Tepki
173
@sadık öztürk

:D Hemşeri.Çarşamba akşam 7 de çıkıyor İsmail abi işdurumundan dolayı şimdilik yine 7 diyelim eğer o katılmazsa yada herkese uygun gelirse saati daha erkene alalım parkura da çıkarız.

OzzYMKL

Forum Demirbaşı
Tepki
173
Söylemeyi unutmuşum çevikbirde buluşalım.Çarşamba saat 7 çevikbir.

Tepki
6
tamamdır carşambayı sel almadan ben meydana cıkarım :d
bende yarın şahin tepesine cıkıcam saat 7 de cevikbir den başlıyorum yola gelmek isteyen olursa sevinirim

İSMAİL POLAT

Daimi Üye
Tepki
48
@OzzYMKL

Merhaba arkadaşlar!
İsterseniz çarşamba günkü turu 18:30'a alabiliriz.Böylece parkurada çıkabiliriz.Hava 20:20 gibi ancak kararıyor.Siz çevikbirde gelmek isteyen arkadaşları alıp yola çıkarsınız. Ben de yoldan katılırım size....

styli

Üye
Tepki
17
slm arkadaşlar.. bende sizinle gelmek isterim.. çarşamba günü için ve buca da yapılcak kısa mesafeli sürüşlerde de bulunabilirm..

• Beğen
Tepkiler: İSMAİL POLAT