CmlCLK

Tanri Türk'ü Korusun
Başlık
4
Tepki
3.421
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
b'Twin
Sayın büyüklerim, ben liman taraflarında neredeyse onbeş (rakamla daha mı kolay olurdu ne 😅?) yıldır bisiklet sürmedim 😅.

hamlet2006

Forum Bağımlısı
Başlık
15
Tepki
13.775
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@CmlCLK
Sayın Cemal Bey, limanı kullanma sebebim antrenman yapıp memleket gezisine ve Trans Anatolia bike race a hazırlanmak.
Artık sen de Paris-Roubaix mi yaparsın,Manş Tünelini bisikletle mi geçersin,Marsilya'dan Normandiya'ya bisiklet mi sürersin orasını ben bilmem.:ssrtcbya::krsn:
İzmir uyumuyor bunu bil:D

CmlCLK

Tanri Türk'ü Korusun
Başlık
4
Tepki
3.421
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
b'Twin
@CmlCLK
Sayın Cemal Bey, limanı kullanma sebebim antrenman yapıp memleket gezisine ve Trans Anatolia bike race a hazırlanmak.
Artık sen de Paris-Roubaix mi yaparsın,Manş Tünelini bisikletle mi geçersin,Marsilya'dan Normandiya'ya bisiklet mi sürersin orasını ben bilmem.:ssrtcbya::krsn:
İzmir uyumuyor bunu bil:D
Hem Marseille-Normandie biraz ters kalır 😱. O kadar yol yapsam Bulgaristan'a gelirim sanırım 🤣. Hem Paris'ye hem Roubaix'ye eşit uzaklıkta sayılırım. Hava biraz daha ısınsın, birde şu yolcumu alayım size söz Roubaix Velodromdan görsel gönderirim 😅.
Dipçe: Manş tüneline bisikletle girsem kıyma olurum galiba 😆. Sadece tren geçişi var sanırım.

hamlet2006

Forum Bağımlısı
Başlık
15
Tepki
13.775
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hem Marseille-Normandie biraz ters kalır 😱. O kadar yol yapsam Bulgaristan'a gelirim sanırım 🤣. Hem Paris'ye hem Roubaix'ye eşit uzaklıkta sayılırım. Hava biraz daha ısınsın, birde şu yolcumu alayım size söz Roubaix Velodromdan görsel gönderirim 😅.
Dipçe: Manş tüneline bisikletle girsem kıyma olurum galiba 😆. Sadece tren geçişi var sanırım.
Bahane üretmeyelim lütfen.:snzdglsn::tskler::D
187252

Birkaç gün sonra Allah izin verirse Karşıyaka'dan foto atarım.

seko35.50

Üye
Başlık
0
Tepki
136
İsim
serkan selmanoğlu
Bisiklet
Diğer
hamlet2006
hocam herpazar karşıyaka üçkuyular turu yapan biri olarak aydınlatayım müsaadenizle:) alsancak eski gaz fabrikasını geçtikten sonra sola liman girişinin sağında bisiklet yolunu görebilirsiniz,ordan hafif rampayla meles deltası piknik alanına inersiniz,buralarda zemin sıkıntılı cam kırıkları birhayli fazla,birde arkadaşın bahsettiği köpekçikler karşılama partisi mutlaka yapıyorlar:) bisikletten inerek yürüyerek selamlayıp yanlarından geçip bisiklet yoluna ulaştıktan sonra ver elini karşıyaka alaybey,bundan sonra sahil yolu trafiğe karışıp karşıyaka iskeleye kadar trafikte olursunuz.orada bisiklet yolumuz tekrar başlıyor ve kuş cennetine kadar nonstop mis gibi yolumuz var...sağlıklı sürüşler

Çağdaş78

Forum Bağımlısı
Başlık
4
Tepki
2.291
İsim
Çağdaş
Alsancaktan gelirken otobüs güzergahından bir kaç yüz metre gidip trafik ışığı ve yaya geçidinden karşıya geçip , viyadük altından liman girişine gidiliyor . Oradan ise yaya yolu gibi ayrılmış beton yoldan - kırık camlara dikkat - yukarı çıkıp yolun bitip toprak kısma kadar bisikletle yola girmeden gidilebilir.

CmlCLK

Tanri Türk'ü Korusun
Başlık
4
Tepki
3.421
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
b'Twin
Anladığım kadarıyla hala sıkıntılı bu Alsancak tarafı. Aslında bir ufak düzenleme yapılsa da şu aralar bir bağlansa... Düşünsenize, neredeyse Narlıdere'den Kuşcenneti içine kadar kesintisiz bisiklet yolu. Öfff beee. Herşey hayalle başlardı değil mi 😋.

cemkurkcu

Üye
Başlık
1
Tepki
33
İsim
Cem Kürkçü
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhaba arkadaşlar. Ben de haftaya Sedona 300 ile aranızdayım. Ulukentte oturuyorum (Menemen'e doğru). Ulukentten Sasalı'ya rahat bir şekilde gidebilir miyim acaba, daha önce bu bölgede bisiklet süren oldu mu? :kötü:

CmlCLK

Tanri Türk'ü Korusun
Başlık
4
Tepki
3.421
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
b'Twin
Merhaba arkadaşlar. Ben de haftaya Sedona 300 ile aranızdayım. Ulukentte oturuyorum (Menemen'e doğru). Ulukentten Sasalı'ya rahat bir şekilde gidebilir miyim acaba, daha önce bu bölgede bisiklet süren oldu mu? :kötü:
6-7 ay Menemen yakınlarında çalışmıştım. Hevesinizi kırmak gibi olacak ama o yön biraz sıkıntılı. Çok fazla ağır taşıt geçiyordu ve yollar da pek geniş değildi. Tabi düzeldiyse bilemem.

ratm

Forum Bağımlısı
Başlık
119
Tepki
1.838
İsim
Hakan Engin
Bence şu aşağıdaki yoldan çok güzel bir şekilde gidilir :

187267

cemkurkcu

Üye
Başlık
1
Tepki
33
İsim
Cem Kürkçü
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
6-7 ay Menemen yakınlarında çalışmıştım. Hevesinizi kırmak gibi olacak ama o yön biraz sıkıntılı. Çok fazla ağır taşıt geçiyordu ve yollar da pek geniş değildi. Tabi düzeldiyse bilemem.
Şu an evimin önünden Harmandalı kavşağına kadar bisiklet yolu var. Kavşaktan çevreyoluna çıkabilirim. Fakat çevreyolunu kullanmamız da yasak diye biliyorum.
- otomatik olarak birleştirildi

Bence şu aşağıdaki yoldan çok güzel bir şekilde gidilir :

187267 dosyayı görüntüle
Bu güzergahı hiç düşünmemiştim, denenebilir, teşekkür ederim. :harika:

Tepkiler: CmlCLK

frknltngl

Üye
Başlık
0
Tepki
51
İsim
FURKAN ALTINGÜL
Bisiklet
b'Twin
harmandalı kavşağından katip çelebi üniversitesi yönüne dönüp katip çelebi üniversitesi kavşağından balatçık mahallesinin içine girip oradan oranizeye bağlanıp organizeden sasalıya geçersin rahat rahat ;)

cemkurkcu

Üye
Başlık
1
Tepki
33
İsim
Cem Kürkçü
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
harmandalı kavşağından katip çelebi üniversitesi yönüne dönüp katip çelebi üniversitesi kavşağından balatçık mahallesinin içine girip oradan oranizeye bağlanıp organizeden sasalıya geçersin rahat rahat ;)
Bu daha da işlevsel oldu benim için çok teşekkür ederim :harika:

Tepkiler: frknltngl

yaşar çevik

Aktif Üye
Başlık
21
Tepki
29
Bisiklet
Beldeyama
Arkadaşlar scoott aspeç 55 var saatlık kiramı vereceğim.05367755341

jazzpub

Aktif Üye
Başlık
4
Tepki
467
İsim
Kubilay Devrim
Bisiklet
Fuji
Merhaba, 2 gece bizde kalan Taylan'lı bayan (danscı, grafiker) ve Alman beyfendi (müzisyen, aşcı) turcularımız bu akşam İzmir Karşıyaka'da kalmak istemekteler. Bir yerden haber bekliyorum ama yine de kendilerini bir gece ağırlamak isteyen çıkar mı?

Dosyalar

Başlık
0
Tepki
1
İsim
Batuhan G.
Oh forum baya canlanmış, hem de bizim rotadan behsediliyor :) (liman-karşıyaka) tedirgin olunacak birşey kalmamış gayet güzel tarif edilmiş, köpekler de bir bize sataşmamış herhalde, iyi çocuklardır aslında tanısanız seversiniz :) :) havalar biraz ısınırsa denk gelinebilir rotanın bir kısmında (gücümüz yettiğince) eşlik bile edilebilir :)

Tepkiler: frknltngl

Türka¥

Forum Bağımlısı
Başlık
102
Tepki
2.791
Bisiklet
Ghost
"cam kırıklarına dikkat" diye üyeleri uyarmak yerine sorun yaşadığınız yerlerin fotosunu çekip belediyeye mail atın lütfen..
bu gibi temizlik şikayetlerini üç beş günde çözüyorlar genellikle..

mesela "karşıyaka-bayraklı" arasındaki yaya/bisiklet yolunu 2 farklı zamanda cam kırıklarından temizletmişliğim vardır.. yine olsa yine yaparım :)

188463

Başlık
0
Tepki
59
İsim
Emre Doğan
Bisiklet
Mosso
Seyrek civarında oturuyorum ve sürekli çevreyolunu kullanıyorum. Çok rahat Sasalı'ya çıkarsınız. Çevre yolunu kullanmayacaksanız, Seyrek yolundan direkt olarak Sasalı'ya bağlanabilirsiniz.

Yukarı Alt