Lanslord

Üye
Başlık
0
Tepki
0
Bisiklet
Bianchi
Merhaba kendimce yanlız olarak izmir ilçeler arası turlar yapmaktayım. Ekip bulmak istiyorum. Tur planlarınızda katılmak için izin istiyorum.

CmlCLK

Tanri Türk'ü Korusun
Başlık
4
Tepki
3.421
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
b'Twin
Benim zamanımda, yani bisiklet binmeye çok vakit bulduğum zamanlar teknoloji bu kadar iyi değildi. Üzülüyorum [emoji17]. Şu an Fransa'da yine yalnız takılıyorum.

Cemal Ç.

Başlık
0
Tepki
1
İsim
Batuhan G.
Merhabalar, fırsat buldukça mavişehir-melez arası kısa metraj düşük tempolu turluyorum. Birkaç sayfayı okudum ama toplantı ya da tur bilgisi bulamadım. Yetişebileceğim akşam turlarınız/toplantılarınız varsa dahil olmak isterim. Keyifli sürüşler. Selamlar.

Fake Guru

Aktif Üye
Başlık
0
Tepki
317
İsim
Mahir Ç.
Bisiklet
Atala
Merhabalar, fırsat buldukça mavişehir-melez arası kısa metraj düşük tempolu turluyorum. Birkaç sayfayı okudum ama toplantı ya da tur bilgisi bulamadım. Yetişebileceğim akşam turlarınız/toplantılarınız varsa dahil olmak isterim. Keyifli sürüşler. Selamlar.
Facebook/ Bike İzmir

asibol

Aktif Üye
Başlık
0
Tepki
224
İsim
Varol
Bisiklet
b'Twin
@Fake Guru teşekkürler, çok net yönlendirme olmuş ama sosyal medya kullanmıyorum :)
Face'in olması şart değil. Sadece bir defaya mahsus kayıt olman gerekiyor sadece.
Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Face login olmana gerek kalmadan arada sırada bu linke tıklayarak haftada ort. 3 gün yapılan etkinliklerden habedar olabilirsin.

Hemen her pazar uzun doğa sürüşleri oluyor. Pazar günü güzel bir etkinlik var mesela

Tepkiler: desmosedici

ozips

Aktif Üye
Başlık
0
Tepki
183
İsim
özalp
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@desmosedici strava dan da takip edebilirsin. aynı zamanda bisiklet sürüşlerinin kayıtlarını da tutarsın.

Tepkiler: desmosedici
Başlık
0
Tepki
1
İsim
Batuhan G.
Verdiğiniz bağlantılara şimdilik telefondan baktım, stravadan da takip ettim. Burada göründüğünden daha aktifmiş topluluk. Teşekkürler tekrar. İlk fırsatta dahil olmayı düşünüyorum.

asibol

Aktif Üye
Başlık
0
Tepki
224
İsim
Varol
Bisiklet
b'Twin
14 Ekim Kemalpaşa etkinliğinde 90 civarı kişi katıldı

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ufukzeybek

Üye
Başlık
0
Tepki
12
İsim
Ufuk Zeybek
Bisiklet
Bianchi
Ben de Bike İzmir'i bugün buradan öğrendim. 29 Ekjm etkinliği varmış. Kısmetse katılacağım.

theburakt

Üye
Başlık
0
Tepki
32
İsim
Burak
Bisiklet
Bianchi
Sevgili dostlar 28 Ekimde Bostanlı Pazarı'nda saat 10:00-16:00 arasında bisiklet pazarı açılacakmış. Bisiklet satışının yanında parça ve ekipman satışı da olacağı söyleniyor. İlgilenenlere duyurulur.
Şuradan da haberi paylaşayım.

tahaakkus

Üye
Başlık
0
Tepki
5
Merhaba,
3 Kasım C.tesi sabah erken saatlerde İstanbul'dan arabayla Çeşmeye gitmeyi, pazar ö.sonra da dönmeyi planlıyorum. 3 kisi daha alabilirim. Ilgilenenler mesajla ulasabilir.
Selamlar,

Kunget

Forum Demirbaşı
Başlık
11
Tepki
523
İsim
Emre
Bisiklet
b'Twin
Bu gece buca’da yaklaşık 10km’lik bir tur atmayı düşünüyorum. Saat 7.30-8.00 civarı. Gelmek isteyen olur mu?
Not: arkadaş olursa bucadan konak falanda yapabiliriz

Ali Kılıç 35.5

Çılgın Fixieci (fren yok, vites yok, kural yok)
Başlık
11
Tepki
1.094
İsim
Ali Kılıç
Bisiklet
Salcano
Şubat tatilinde İzmir'de olacağım.
Yine bir haftada 5 gran fondo yapmak gibi bir hedefim var.
Ulen cennet gibi şehirde yaşıyorsunuz.
Kıymetini bilin.
:) :) :) :)

Tepkiler: ratm

a.valverde

El Imbatido
Başlık
7
Tepki
742
dun ve bugun Izmir'de sehir icinde , trafikteydim , suruculer icin hazirlanan , yollardaki buyuk isikli tabelalarda " bisikleti fark et" yazilarini gorunce , inanilmaz mutlu oldugum sehirdir kendisi., Izmir' i oldum olasi cok sevdim , bu ince dusunus bile beni , bir kez daha kendisine hayran birakti. Izmir baska bir hayat.

Başlık
0
Tepki
0
İsim
İbrahim duymaz
Bisiklet
b'Twin
Merabalar aranıza yeni katildim 5 yıldır mtb kullanıyorum takas yolu ile triban 500 aldim xs beden ama gidon yükselme aparati olduğu için bana güzel geldi lastiklerinde büyük catlak var bu arada 650x25 sizce bu bisiklete masraf yapip binmelimiyim yoksa satmalımıyım bu arafa ilk yariş bisikletim

Dosyalar

orcunek

Üye
Başlık
0
Tepki
176
İsim
Orçun
Bisiklet
Bianchi
bu nasıl bir gidon yükseltme aparatı böyle gidon tamamen bağımsız gibi duruyor :) Bu şekilde kontrol konusunda da sıkıntı olabileceğini düşünüyorum. ben senin yerinde olsam yükseltmeyi çıkartır o şekilde orjinal hali ile satardım. bu şekilde ne alıcı bulur nede sen sürebilirsin sanırım

Tepkiler: Esmerinizibo
Yukarı Alt