Çağdaş78

Forum Bağımlısı
Başlık
4
Tepki
2.291
İsim
Çağdaş
@CmlCLK su ise yaramaz . Direk buz lazım bu sıcakta anca . Hadi bakalım hayırlı yolculuklar. Müsait olunca haber ver.

Tepkiler: CmlCLK
Başlık
11
Tepki
238
Bisiklet
Salcano
gencler yarin denizliye gelmek isteyen olursa bilgim olsun gunu birlik gitmeyi dusunuyorum ALLAH nasip ederse donusunde kavga dovus otobus sirketlerine bisikleti aldirmayi dusunuyorum ama rusvetle ama duayla gelmek isteyen citlatsin

CmlCLK

Tanri Türk'ü Korusun
Başlık
4
Tepki
3.421
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
b'Twin
@Fatih Yasin Söndüren size hayirli yolculuklar. Kavga, dovuse gerek yok aslinda. Hic olmadi yolda kamyonulara, yolu o tarafa gidenlere rica edin bence :D. Bu arada gecen gun gordugum bir yontemi paylasayim sayin @Çağdaş78. Neden benim aklima gelmedi daha once acaba diye dertleniyorum. Sulugun yarisina kadar su doldurun, sulugu yan koyun buzluga donsun, cikarin ve uzerini su doldurun. Alin size mis gibi soguk su :koptum:. Hatirlatayim benim fikrim degil, ben de bir yerde gordum :).

Tepkiler: zagnos
Başlık
11
Tepki
238
Bisiklet
Salcano
@CmlCLK kamyonlularda beni bekliyorlardi zaten gelse de alsak diye herhalde isimiz kamyona kalacagina bisikletle geri donmeyi tercih ederim ayrica iyi dileklerin icin tesekkur ederim size de hayirli yolculuklar

CmlCLK

Tanri Türk'ü Korusun
Başlık
4
Tepki
3.421
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
b'Twin
Oyle demeyin sayin @Fatih Yasin Söndüren. Kimisi gercekten isinde, gucunde, durust, efendi insanlardir. Ama tabi kimisi. Kaderiniz kotuyse benim gibi, bokta cikabilir yani :koptum:.

Massaka35

Üye
Başlık
4
Tepki
19
İsim
Burak
Bisiklet
Diğer
Merhaba izmirden burak ben sizlerle tanismak isterim

Başlık
0
Tepki
5
İsim
Gündüz Süren
Bisiklet
Salcano
Merhabalar Burak Bey. Yaşınız benden büyük olabilir. Fakat isterseniz bizim sürüşlere katılabilirsiniz.

Massaka35

Üye
Başlık
4
Tepki
19
İsim
Burak
Bisiklet
Diğer
Yasim 21 hocam klasik bir yol bisikleti aldim onu restore ediyorum boyasi kaldi sadece

Başlık
0
Tepki
5
İsim
Gündüz Süren
Bisiklet
Salcano
Anladım. Benim yaşımda 18. Yol bisikleti kullanıyorum bende. Carraro cr 052. Küçük turlardan büyük turlara kafamıza göre tur yapıyoruz. Katılmak isterseniz instagram üzerinden yazın isterseniz. İnstagram adı: sahin.str

Başlık
0
Tepki
5
İsim
Gündüz Süren
Bisiklet
Salcano
@Fatih Yasin Söndüren Aynn baya tarihi eser olmuş. Bz kendimize kurduk grup. Yaşıtlarımla. En büyüğü benim zaten içlerinde 18 yaşında olarak. Gelmek isterseniz demiş olduğum gibi instagram üzerinden telefon numaranızı atın sizleride ekleyeyim.

Yukarı Alt