Beykoz

tolga akan

Daimi Üye
Tepki
76
İsim
Tolga AKAN
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Şehir - Tur
bende takıpteyım.pazar gunu polonezkoy turuna katılacak arkadaslar ıle tanısıp bu konuyu bıraradayken konusabılırız.ben sehır dısındaydım yenı dondum.

Scudo

Salih Dinçer

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Sedona
Saat veren yoksa aynı güzergahta çoğunluk saat belirleyelim. Zaten çoğunluğun söylediği söze kim itiraz edebilir ki...

Bu Pazar Polonezköy yapacağız. İsterseniz C.tesi günü öğleden sonra yapalım. Hem belki Cengiz Yargıç'a eşlik eder, Altı Nokta Körler Derneği'nin yolculuğuna destek oluruz. Buluşma zamanını da onların bu tarafa geçeceği saate göre bilirleyelim. Ne dersiniz?

Mehmet Ergene

Forum Demirbaşı
Tepki
198
ben polonoze dinlenmiş olarak katılmak istiyorum o yüzden yokum.

alper okumuş

Aktif Üye
Tepki
34
arkadaşlar,
yer ve saat konusu netleştimi? beylerbeyinden katılabılırım

Salih Dinçer

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Sedona
@alper okumuş
Cengiz Yargıç İnadına Görmek Turu'nda Kadıköy'e kaçta varıyorsa, destekçiler hemen orada organize olup güzel bir geziye çıkabiliriz. Hatta sizi Polonezköy yoluna da çıkarabilirim. Oraya gelecek olanlar için de küçük bir antrenman olur.

Başarılar...

Tepki
1
Sevgili arkadaslar,

3-4 gundur konuyu takip edemedim, gordugum kadariyla bu turla ilgilenen bir cok arkadas var.
Ben yarin yine Beykoz turunu yapacagim. Saat 10 gibi Maltepeden cikacagim. Kadikoyde 10.30 , uskudar-beylerbeyi cizgisinde 11.00 gibi olurum.

sahil yolundan beykoz ve beykozdan acarkentin oldugu ust koylere cikacagim.

yarin yola cikabilecek arkadaslar benimle baglanti kurabilir.

0507 701 8496

iyi surusler

Bekir Kosal

Bahadır Gürel

Forum Bağımlısı
Tepki
7.945
İsim
Bahadır Gürel
Bisiklet
Geotech
@Ulaş Apak

Biraz daha zamana ihtiyacım var. Bu aralar vitesle-kadansla boğuşuyorum; 45 km'yi 2 saatte turluyorum, ortalama hız 22 kms. o da doğru zamanda doğru dişliyi bulamamak sanırım. bu hızlarla gruba katılırsam sanırım ısınma aşamasında birlikte gideriz ondan sonra benim radarımdan çıkarsınız. alete iyice alışınca tahminen 1-2 ay sonra hazır olurum. tşk.

Tepki
10
biz bu turu bekir beyle birlekte buluştuk ve tamamladık çok keyif aldım bekir bey tam bir bisiklet tutkunu ve kondisyonu çok ii beyler şunu solemeliyim tura çıkmadan önce beni deneme testinden geçirdi :)) yokuş tırmanma testi ondan sonra yola devam ettik zor bir turdu sağlam bisikletçiler olması lazım bilginiz olsun

Tepki
1
Selamlar,

gecen haftasonu Cihanla cok keyifli bir tur yaptik gercekten. Toplam yaklasik 140 km yol yaptik, beykozun uzerindeki tum koyleri gezerek polenezkoy uzerinden geri donduk.

Cok saglam yokuslar ciktik. Sanirim istanbulun en guzel turunu yaptik.

benim eylule kadar tum haftasonlarim dolu artik malesef, haftasonlari hukuk dersleri veriyorum. hafta ici cuma gunleri msaitim, sayet bu turu cuma gunu yapmak isteyen arkadaslar olursa habwrlesiriz.

bu arada Cihana cok tesekkur ederim, son zamanlarda tanidigim en saglam ve duzgun bisikletcilerden birisi kendisi. Tekrar yolculuk yapmak niyetiyle

Tepki
10
selamlar

bekir beyden sonra ağva turu yaptm gidiş geliş çok zorlu bir parkurdu ve hava çok sıcaktı musayit havalarda oralara gitmenizi tavsiye ederim tekke köyünden ağvaya çıktım fransa parkurunda hissettim kendimi bende bekr by gibi o tarihlere kadar yokum ama gelince bekir beyle ve başka arkadaşlarla oralara gitmek isterim tekrar.

not: gelmek isteyen arkadlar kondisyon çalışsın:)) allaha emanet oln

Tepki
4
tam kuzenim ve kardeşlerimle hayalimizde ki güzergahı geziyorsunuz. iyi bir bisiklet aldığımda bende dahil olurum size inşallah.

Tepki
53
Selamlar,

Bisiklete yeni başladım yaklaşık 1 haftadır her gün çeşitli turlar yaparak kondisyonumu ve bacaklarımı güçlendiriyorum ve Beykozda oturuyorum.

Beykoz ve civarlarında oturan, Beykoz ve boğaz sahil yolu yada Beykoz köylerinde turlayacak bisiklet severler arıyorum.

Tur ile ilgilenen arkadaşlar ile konuşup tur zamanı ve konumunu konuşarak ayarlarız ve haftalık hafta sonları olarak periyodik olarak yapabiliriz.

• Beğen
Tepkiler: Raif Korkmaz
Tepki
15
Merhaba Ercan Bey bende Beykoz'da ikamet ediyorum.Hatta Boğazın Yargıçları isminde tekte olsa bir grup oluşturdum..Bu turları beraber gerçekleştirebiliriz.

• Beğen
Tepkiler: harictengazel
Tepki
53
Özel mesaj atamadığım için cebimi buraya yazıyorum sen aldıktan sonra sileceğim.

Bugün turlayacağım beykoz-kaynarca yada beylerbeyi arasını artık.. eğer bugüne yetişebilirsen bi organizasyon yapabiliriz ya da yarın pazar için ayarlayabiliriz.

Yarın için sahilden üsküdar yapabiliriz mesela akşam üstü? Bana ulaşırsan konuşalım planlayalım

Tepki
15
msn adresimi veriyorum beni eklersen ordan konuşabiliriz malum öğrenci adama fazla telefon gelmiyor :) md_beykoz@hotmail.com yada facebooktan ekleyebilirsin oradaki profil fotoğrafim buradaki ile aynı..Telefonunu kaydettim bu ara silmek istersen silebilirsin..

• Beğen

Salih Dinçer

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Sedona
Turları akşam güneş batışını izlemek amaçlı yapıp sıcaklardan uzak kalmanızı öneririm. Hava kararınca da istediğiniz kadar tura devam edersiniz. İyi pedallamalar...

• Beğen
Tepki
15
Ercan bey halen sizi bekliyorum..Msn adresimi veya face. eklerseniz bu gün ki güzergahı da konuşabiliriz.Bu ara Beykoz da nerde ikamet ediyor sunuz ?

• Beğen
Tepki
53
Kusura bakma ufak bir Sariyer turu yapınca yazamadım... Facebookdan istek gönderdim bu arada gönderimi düzeltemedim lütfen bir yönetici arkadaş telimi silerse sevinirim

Beykozda ikamet ediyorum yarın için bir yerlede buluşup turu o zaman belirleyebiliriz. Sonra tur rota ve bilgilerini mapmyfitness sitesi ile düzenler siteye koyarız

Cenk bey eğer beykozda uğrarsanız hafta sonu bekleriz seve seve