Beykoz

Scudo
Tepki
1
fiyatta bişeyler daha olamazmı? sonuçta ben almayı düşünüyorum dediğiniz gibi extra temiz bir bisiklet ise hem sizin hemde benim için iyi olur ama görmem lazım şimdi ne konuşsam boş birde kaç model bu bisiklet?teşekkürler

Ümit Bozyılan

Daimi Üye
Tepki
351
ümit ben daha bisikleti almadım bu ara alıcam ama fazla anlamıyorum sedona 761 arkadaş tavsiyesi nasıl olabilirmi ,1500 tl civarı fiyatı var mesla bu fiyatlara başka alabileceğim daha güzel alternatif olabilirmi.

merhaba Ömer,
Sedona 761 iyi bir bisiklettir. Ben ameoba hussar kullanıyorum, onu da rahatlıkla tavsiye edebilirim. Yeni bir bisiklet alma konusunda eğer peşin alıcaksan kesinlikle ikinci el bisikletlere bak. Gittigidiyor da bile birçok iyi bisiklet bulabilirsin. Tertemiz ikinci el bisikletler varken sırf sıfır olsun diye iki katı para ödemeye gerek yok.
Ama aslında bisikletin modelinin, fiyatının da hiçbir önemi yok. Senin bisikleti sevmen önemli. Sonuçta yollarda seni götüren hiçbir şekilde bisikletin değil, sen oluyorsun. Marka model gibi şeylere hiç takılmamak lazım.

Evirm abinin güney asya gezisinde karşılaştığı gibi, birçoğumuzun hurda gözüyle bakacağı ve birçok parçası tahtadan olan bir bisikletle bile dünyayı dolaşmak mümkün.

Bu kanadalı onyıllardır böyle bir bisiklet ile dünyayı dolaşıyorsa, bizim bazı yerlerde durup düşünmemiz gerekiyor bence.
http://i29.tinypic.com/2r5xe6a.jpg

Evrim abinin gezi notlarını paylaştığı muhteşem konuya (link)ulaşabilirsin.

Hoşçakal...

Tepki
1
buzuki bisiklet semt olarak nerde görmek isterim ama fiyatı aşağı çekicez bak 30 lira indirimmi olur kardeşim,çevreci olacaksın birde milleti teşvik et ne güzel bişey sevap kazanırsın

buzuki

Üye
Tepki
3
:))istanbul yedikuledenim kardeşim görmek istersen buyur bir akşam ben esnek insanım anlaşırız.

Ümit Bozyılan

Daimi Üye
Tepki
351
Ömer, Yavuz, bugün bir arkadaşımla saat 3.15 te anadolu hisarında buluşup, oradan Anadolu Kavağı ve Yoros Kalesine kadar pedal çevireceğiz...
Bilgilerinize :)

• Beğen
Tepkiler: ömer delican
Tepki
1
ümit haber verdiğin için çok teşekkür ederim ama zamansız oldu,bana birgün önceden haber ver zaten şuan şehirdışındayım,size kolay gelsin iyi eğlenceler .

Tepki
0
selamlar ben de beykozdayım beykoz çevresinde sürüyorum
iletişim halinde olalım

Tepki
34
arkadaslar bisiklet forum face grup acılmıstır katılmak istiyen warsa bekliyorm arkadaslar gezileri felan ordan da etkinlik olarak suncaz ve görmeniz daha kolay olcak
Bisiklet forum beykoz yazınca cıkıyor

• Beğen
Tepkiler: bahtiyar közen
Tepki
34
üsküdar beykoz grup u war beykozlular orda genellikle fatih bende beykozdanım arada gezi felan yapıyoruz face de bisiklet forum beykoz war ordanda takip edebilirsin 0539 489 44 19 tel no bu gezi felan olunca burdanda haber weririm

• Beğen
Tepkiler: bahtiyar közen