Bahadır Gürel

Profil mesajları Haber kaynağı Gönderiler Hakkında

 • Aliexpressten aldığınız bisiklet gözlüğünün kaşa denk gelen kısmı sert plastik mi, yumuşak plastik mi yoksa teri emebilen cinste kauçuk gibi bir malzemeden mi? Saçtan ve alından gelecek tere engel olacak bir urun arıyorum da...
  Bahadır Gürel
  Bahadır Gürel
  Terin alından aşağı akmasını engelliyor. Bunu satış öncesinde de özellikle yazmışlardı. Ben de bu nedenle sipariş verdim.
  Bahadır bey bisikletimi yeni aldığım için hiç aksesuarım yok. belirttiğiniz tüm malzemelere özellikle SPD pedallara talibim. Adres versem ödemeli olarak kargolayabilir misiniz?
  Bahadır Gürel
  Bahadır Gürel
  Foruma da yazmıştım talip çıktığı için gönderdim.
  nabız tabanlı antreman ile alakalı yardımınıza ve bilgilerinize ihtiyacım var konuyu kirletmemek adına burdan yazıyorum , yardımcı olabilir misiniz?
  nurullah memiş
  nurullah memiş
  teşekkürler şimdiden :) nabız tabanlı antreman uygulamak istiyorum, şuana kadar hep hergün 30 -40m km sert ve sprinte dayalı çalıştım çünki kendimi yormadan öldürmeden başarı olmayacağı zannediyordum bitkin bitkin sürekli ağır çalıştım sprintim iyi fakat nefesim va nabzım yüksek dayanılıklığım fazla yok bi kaçta kilo vermem lazım nasıl yapıcam nasıl bi program uygulayım 175 boyunda 72 kiloyum
  Bahadır Gürel
  Bahadır Gürel
  Bununla ilgili mesai sonrası bir bilgi paylaşırım.
  nurullah memiş
  nurullah memiş
  tabi ki ne zaman uygun olursanız, kolay gelsin :)
 • Yüklüyor…
 • Yüklüyor…
 • Yüklüyor…
Yukarı Alt