Beykoz

Okan Örs

DALGACI DENİZ AYVALIK
Tepki
841
Bisiklet
Focus
Hoşgeldiniz...
Anladım ki insan o seleye bir kez oturdu mu bir daha iflah olmuyor.Bende on yıldır bisiklet yarışlarını tv de seyrediyorum derken bu haziranda kendimi bisiklet üstünde buldum.Şu üç ayda bile üç-dört kere dinlenerek çıktığım yokuşları şimdi nerdeyse bir solukta çıkmaya başladım.Zamanla sizde farkedeceksiniz...

Kazasız bol pedallı günler...

Scudo

yaprak

Üye
Tepki
6
evet sanırım zamanla olacak birşey fırsat buldukça kullanıyorum bisikletimi ama işte bazı yolları hala elime alıpta cıkıyorum :) zamanla olacak olacak hepsi :)

Tepki
122
İsim
Tayfun Kutlu
Çok çalışmak lazım, çok...
Hoşgeldiniz

serhat dura

Daimi Üye
Tepki
120
Bisiklet
Carraro
yaprak hanım hoşgeldiniz ve iyiki geldiniz :)
diğer arkadaşlarında deidği gibi kullandıkça zamanla kendinizdeki gelişmeleri gördükçe inanın bisikletinize daha çok zaman ayırmak isteyeceksiniz.. benim eşim 1 ay önce 36 yaşında hayatındaki ilk bisikletine sahip oldu ve bende 43 yaşımda 30 sene sonra ilk defa dün bisiklete binmeye başladım.. bugün 5-6 km'lik kısa bir tur yaptık herşey o kadar güzeldiki kondisyonumuz olmadığı halde yorulduğumuzu anlamadık.. tabi aşler arasındaki bu tatlı paylaşımında katkısı yok değil ve şimdi seneye yaza uzun tur hayalleri kurmaya başladık..
eminimki sizde bu azim ve istekle seneye yaza mükemmel kondisyonla turlara katılırsınız.. bu arada bursa'ya yerleşeli benim 6 ay oldu ve doğma büyüme kadıköy moda'lıyım ve annemde beykozludur (akbaba köyü) inşallah bir turda karşılaşmak isteriz..
herşey gönlünüzce olsun.. kazasız bol pedallı günler dileriz...

• Beğen
Tepkiler: yaprak

Kamil BULUT

Daimi Üye
Tepki
206
Ben de bu hastalığa sanırım yeni yeni yakalanıyorum.Belirtileri kendim de hissediyorum.O nedenle sizi daha iyi anlıyorum.

Aydın Diricanlı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.871
Bisiklet
Specialized
Her seferinde biraz daha fazla km ve birazcık daha rampa eklersen olur bu iş...Sınırı zorlamadan gelişmede olmaz.

Ama birde şu var.Ben yakaladığım turlara katılcağım...Dağ, dere, tepe gezeceğim diyorsan ufak ufak form tutmakta fayda var.Zaten sen nasıl form tutulacağını biliyorsundur, malum taekwondo yapmışsın.Kondisyonun ağababası vardır uzakdoğu sporlarında.Bende bir dönem aikido yaptım.Dersten önceki ısınma ve sonrasındaki soğuma hareketleri canımıza okuyordu :rolleyes:

Yok , sahil boyunca rolanti gezeceğim, bu işin keyfini çıkarıp birde güzel kahvaltı (arkadaşta...) gümleteceğim diyorsan :D o zaman bırak rahvan gitsin.Keyifle git-gel ne güzel işte...Günün tadını çıkar sıkma canını form tutacağım diye...:)

• Beğen
Tepkiler: yaprak

haylaz01

Üye
Tepki
0
Merhaba...
Beykoz' da (merkezde) oturuyorum. 6 senedir bisiklet biniyorum ama bisikletimin perti çıktığı için bu tür turlara katılmayı hiç göze alamıyordum. Ama nihayet yeni bir bisiklete kavuştum. Daha önce hiç tura katılmadım ama katılmayı gerçekten çok istiyorum. Beykoz güzergahında yapılacak olan "normal tempoda veya keyif için" yapılan turlara katılmayı çok istiyorum...

Tepki
15
Merhaba haylaz Beykoz pedal grubu adı altında Beykoz'da bir grubumuz mevcut facebook adresimiz (link) hatta bu akşam 7.30'da Beykoz meydanında toplanılacak şekilde bir turumuz yapılacaktır.

haylaz01

Üye
Tepki
0
Çok teşekkür ederim. Bu akşamki tura katılmayı istiyorum... Turun nereden nereye olduğunu söyleyebilirseniz çok iyi olur :)

Tepki
15
Merhaba haylaz 10 Ağustos Cuma yani bu akşam kız kulesi turumuz var beykoz meydanında saat 9.30 da toplanacağız katılmak istersen bekleriz.Bu ara yeni sayfamız (link) adresinde yeni logo ve ismimizle turlarımıza devam ediyoruz

• Beğen
Tepkiler: ilknur_turker

BF Okuru

Üye
Tepki
2
(link)

derya hanım bu lingi verdim orada bisiklet sormuşsunuz..

http://www.salcano.com/urunler/large/jRbZCDLXKbmostar%20700%20c.jpg

bence uygun bi kadro bayanlar için ..mostar 700 c 545 tl

Tepki
0
Bisiklet
Salcano
Merhaba arkadaşlar ben Beykoz'dan cagatay; 4 gün önce almış olduğum salcano city sport 50 şehir bisikletimle küçük çaplı- şimdilik Yalıköy-Körfez arası- tur atıyorum akşamları katilmak isteyen olursa birlikte sürmekten memnun olurum :) Bol pedallar iyi sürüsler herkese

Tepki
1
Bisiklet
Salcano
bizde beykoz bozhane bilirmisin :) bizde bozhane~riva~polenezköy~kavacık turları yapıyoruz :) yaş:15

Tepki
0
Bisiklet
Bianchi
selamlar bende beykoz çıbıklıdan her akşam çubukludan sahil boyu üsküdar haydarpaşa veya beykoz dereseki haftasonu ise riva turu yapıyorum . . . . toplanabiliriz

Tepki
0
Selam arkadaşlar
İstanbul Beykoz dan serdar ben yaş:30 fırsat buldukça gezi yapabileceğim arkadaş arıyorum. Bayağı bir kondisyonum eksik şimdiden belirteyim
Hepinize sevgiler...

Tepki
15
Merhaba Arkadaşlar Beykoz Pedal Grubu olarak yaklaşık 3 yıldır turlarımızı devam ettiriyoruz. (link) grubumuzun facebook adresinden takip edebilirsiniz.İyi pedallar..

Tepki
2
İsim
Emre
Bisiklet
Trek
Öncelikle herkese selamlar epeydir forumda geziniyorum dün itibari ile bisikletimi alıp tanışma yazımı yazıyorum, İsmim Emre 29 yaşındayım 24 yaşıma kadar milli kürekçi idim küreği bırakıp geçen seneye kadar yattım :) son 1 senedir yarı maraton koşuyorum antrenmanlara bu şekilde devam ediyorum bisiklet hayalimi de yeni gerçekleştirebildim Kron RC1000 modeli ile aranıza katıldım. bisiklet hakkında da yorumlarınızı almak isterim.