Beykoz

Tepki
4
herkese selamlar,siteyi yeni buldum ve kendi kendime neden daha önce fark edemedim diye bayağı bir hayıflandım.Gerçekten hem içerik hem dizayn bakımından ziyadesiyle doyurucu bir site olmuş.Bütün arkadaşlarıma başarılı ve özgür bir yaşam diliyorum....Sık sık görüşmek dileğiyle........

Scudo

Özcanak

Forum Demirbaşı
Tepki
522
İkamet adresi, Beykoz ve yakın çevresi olan arkadaşlar. Tanışıp gezilere çıkmak için, burada buluşmak dileği ile..

Selamlarımla

• Beğen
Tepkiler: evindar

evindar

Üye
Tepki
0
merhaba,bende Kadıköy'de oturuyorum.Bisiklet turlarına katılmak isterim.hoşkalın.....

alicins

Aktif Üye
Tepki
151
İstanbul/Gündüz Yıldız Teknik Üniversitesi Gece Üs
özcan hocam ben üsküdarda oturuyorum ama dahil olabilir miyim bende size :D

evindar tez zamanda turlar için irtibata geç bisimle :D

alicins@hotmail.com

Özcanak

Forum Demirbaşı
Tepki
522
Alican ne demek.. Çok zevkli olur. Beykoz ve Üsküdar sınır/komşu semtler Mesajında yazdığın msn adresin ise ekledim.. Bir ara konuşur ve güzel havalarda kısa gezilerle başlarız bu muhabbete de.. :)

not : Polonezköy'deki mangal muhabbeti hala aklımda, gitmeden önce sana haber vermekte fayda var :lick3:

Selamlarımla

a-simetri

Daimi Üye
Tepki
168
mrb bisikletsever arkadaslar. ben bostanci'da oturuyorum. sınır semt deil ama beraber takilabiliriz. bisikletciye yol sorun deil. uzak da olsa gelirim bulusuruz. yalniz su yagisli hava dalgasinin gecmesini bekleyelim, iyi olur:) gorusmek dilegiyle...

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Aynen... Erenköy'deyim Çağrı'nın dediği gibi sınır semtlerden sayılmayız ama ben de pedallarım oralarda.

-"Hatta Çağrı beraber gideriz seninle Üsküdar'a kadar, oradan Alicins'i alır yukarı doğru gideriz" :)

@Çağrı Tosyalı

Burak Meşe

Forum Demirbaşı
Tepki
260
Önümüzde ki ay bende gelebilirim o taraflara. Şu aralar işler biraz yoğun pek vaktim olmuyor ama mart gibi rahatlarım biraz. İdealtepe'deyim bende. Önce bir Bostancı, oradan Erenköy, daha sonra da Beykoz bacaklara iyi gelir :)

Ümit Bozyılan

Daimi Üye
Tepki
351
Beykozda yaşıyorum, mtb mi yeni aldım, bu civarda(Beykoz Üsküdar) düzenlenecek her türlü aktiviteye katılabilirim...

Tepki
1
herkese slamlar ben yeni bisiklet alacağım ve sedona 761 modeli düşünüyorum fazla bilgim yok bu konuda ama düz asfalat yolda kullanacağım tavsiyelerinizi bekliyorum bana yardımcı olursanız sevinirim çok teşekkürler.

globaldriver

Daimi Üye
Tepki
259
İsim
Ugur Bilgili
Bisiklet
Trek
Foruma hoş geldiniz, umarım güzel vakit geçirirsiniz. Bisiklet şeçimi hakkında veridğim linke konu açarsanız daha yararlı olur.(link)

• Beğen
Tepkiler: ömer delican

Ümit Bozyılan

Daimi Üye
Tepki
351
Merhaba Beykozlular...
Forumda birbirinden habersiz Beykozlu birçok bisikletsever olduğunu farkettim. Bu hiç de iyi bir şey değil.
Beykoz gibi bisiklet sürmek için son derece güzel yerler bulunan bir bölgede birbirimizden haberdar olmalı, yollarda birbirimize eşlik etmeliyiz.

Ne dersiniz?

• Beğen

Ümit Bozyılan

Daimi Üye
Tepki
351
merhaba ömer, hoşgeldin :) ...
yeni bisikletin hayırlı olsun. Son derece güzel bir bisiklet seçmişsin, güle güle, kazasız belasız kullanman dileğiyle.
(link) şu konuya da kısa bir mesaj atıp kendini tanıtırsan harika olur...

• Beğen
Tepki
1
evet bende beykozdayım ve gerçekten birlikte bisiklet sürmek daha zevkli olur,ümit kardeşim bu konuya eğilelim.

Tepki
1
slm arkadaşlar beykozda oturuyorum ve beraber bisiklet sürebileceğim arkadaş arıyorum eşlik ederseniz sevinirim hoşçakalın .

Tepki
1
ümit ben daha bisikleti almadım bu ara alıcam ama fazla anlamıyorum sedona 761 arkadaş tavsiyesi nasıl olabilirmi ,1500 tl civarı fiyatı var mesla bu fiyatlara başka alabileceğim daha güzel alternatif olabilirmi.

• Beğen
Tepkiler: Ümit Bozyılan