Mehmet Metin Levent

Forum Bağımlısı
Başlık
17
Tepki
4.715
İsim
Mehmet Metin Levent
Bisiklet
Cube
@hamlet2006
Eski yoldan çeşmeye gidip gelebilirsiniz, biraz tenha ama uzun turlar yarışlar için iyi bir çalışma rotası.

Hatta, gaziemir keşmekeşinden, izban ile gaziemire kadar gidip, bisikletten inip dümdüz bir yolda, selçuk a kadar gidip gelebilirsiniz. Moral olur hem. İlk denemede selçuğa kadar izban, dönüş bisiklet ya da tam tersi selçuğa kadar bisiklet dönüş izban. Elbette eski yoldan. Otoban yasak.

Son düzenleme:

ufukzeybek

Üye
Başlık
0
Tepki
12
İsim
Ufuk Zeybek
Bisiklet
Bianchi
Bahsi geçen yollar bize yasak. Ben otoyol ekipleri tarafından çıkarıldım. Bir şekilde girdiğimi öğrenmişler sonraki çıkışta beni bekliyorlardı. Ceza almadım.

Başlık
0
Tepki
70
İsim
Emre Doğan
Bisiklet
Mosso
@CmlCLK
Evet, ancak yola girişte "bisiklet giremez" uyarısı görmüyorum. Bu konuyu en iyi Karayolları Müdürlüğü bilir ancak onlara sorup da uyandırmayalım tabela falan koyarlar sonra :koptum:

Tepkiler: CmlCLK

emreertuna

Üye
Başlık
0
Tepki
63
İsim
Emre Ertuna
Bisiklet
Scott
@hamlet2006
Sanırsam günlük antremandan bahsedilmemiş alıntı yaptığınız postta.
Şayet günlük 15-20 km antremanla(haftalık 140 km) bırakın uzun mesafeyi, başarılı normal bir gran fondoyu çıkarmak bile eziyet olur.
Limontepe'den çıkıp, Güzelbahçe'ye inebileceğin veya tam tersini izleyebilceğin rota var, sırasıyla G.bahçe-Küçükkaya-Payamlı-Kavacık-Tirazlı-Limontepe şeklinde.
Bugüne kadar yaptığın en keyifli antremanları orada yaptım İzmir'de. Pazar antremanları için tavsiye edebilirim.
Daha hafif diyorsan, Çeşmealtı'ndan Özbek'e inip ister Ovacık-Bademler üzerinde, istersen Çamlı üzerinden Güzelbahçe'ye dönerek hem düzde antreman yapıp hem de araya tatlı tepeler serpiştirebilirsin.

Tepkiler: hamlet2006
Başlık
0
Tepki
70
İsim
Emre Doğan
Bisiklet
Mosso
@frknltngl
900 ultra var sanırım. Aynakol ruble oranı o yokuşta üzebilir. :hımm:

Tepkiler: frknltngl

ippon

Forum Demirbaşı
Başlık
0
Tepki
2.193
İsim
behço
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Trek
@hamlet2006
üstad izmir ,kasaba,manisa,izmir yaparsan fazlasıyla tatmin olursun giderken belkahve dönerken sabuncubeli ;)

Tepkiler: hamlet2006

mehmetsunu

İKONOKLAST
Başlık
263
Tepki
12.602
Bisiklet
Cube
İzmirli bisikletçilere sual: Güzelbahçe'de oturup her gün bir hale uğramadan bisikletle Alsancak' a gidebilirmiyim.

emreertuna

Üye
Başlık
0
Tepki
63
İsim
Emre Ertuna
Bisiklet
Scott
@mehmetsunu
Güzelbahçe'de oturuyorum. Her gün bir hale uğramadan rahatça Alsancak'a gidip gelebilirsin

cemkurkcu

Üye
Başlık
1
Tepki
36
İsim
Cem Kürkçü
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Emre Doğan

Dün baktım varmış. Egekent-2 de evim. Cevreyolunu kullaniyorum. Harmandali cevreyolu girisini (Menemen'e dogru) hemen geçince tabelayı koymuşlar. Yayalar, bisikletler, at arabaları ve birkaç simge daha vardı girilemez olarak.

Başlık
0
Tepki
70
İsim
Emre Doğan
Bisiklet
Mosso
@cemkurkcu
Üzümdüm şimdi valla. Gerçi şimdiye kadar hiç problem çıkmadı. Hatta bisiklet gruplarını çok gördüm o yolda. Bakalım...

Başlık
0
Tepki
22
İsim
Oğulcan
Herkese iyi akşamlar.
Senelerdir içimdeki hevesi bu hafta sonlandırıp eğer ayarlayabilirsem bisiklet almayı istiyorum.
Torbalı civarından birileri var mı birlikte turlayabileceğimiz? Veya bu civarlarda bana tavsiye edebileceğiniz antreman rotaları var mıdır? Gerekirse izban ile ulaşım sağlayabilirim.

Ahbasbay

Üye
Başlık
0
Tepki
2
İsim
Ali
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba dostum torbali da bisiklet turu için bana yazabilirsin ben neredeyse her sabah antreman yapıyorum. Bir bisiklet topluluğu muz var torbali bisiklet klubu. İstersen seni oraya da ekler herkesle tanışmanı sağlarız. Tekerine taş değmesin iyi günler

cemkurkcu

Üye
Başlık
1
Tepki
36
İsim
Cem Kürkçü
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@cemkurkcu
Üzümdüm şimdi valla. Gerçi şimdiye kadar hiç problem çıkmadı. Hatta bisiklet gruplarını çok gördüm o yolda. Bakalım...
Otoyol polisi o bölgede bulunmuyor pek. Sanırım o güzergahta kamera da yok. Ben de en azından Seyrek girişinden Atatürk Organize Sanayi girişine kadar kullanmak istiyorum ama yoncaların bulunduğu yerler çok tehlikeli.

Tepkiler: Emre Doğan
Başlık
0
Tepki
70
İsim
Emre Doğan
Bisiklet
Mosso
Otoyol polisi o bölgede bulunmuyor pek. Sanırım o güzergahta kamera da yok. Ben de en azından Seyrek girişinden Atatürk Organize Sanayi girişine kadar kullanmak istiyorum ama yoncaların bulunduğu yerler çok tehlikeli.
Çok rahat yol, bir tehlike yaşamadım şimdiye kadar.

Tepkiler: cemkurkcu
Yukarı Alt