Bisiklet artık bana ve kolesterol'üme etki etmiyor mu?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Belkide amannn...yaptım oldu artık yeter psikolojisidir.zamanla düzelir havalarmıdır yoksa başka bir etkenmi var bilmiyorum.bisikleti bırakmam asla belki 70-80 yaşında bile allah ömür verirse bineceğim ama az ama çok diğer konuda şu an için kendi kabuğuma çekildim yada her erkeğin başına gelen orta yaş bunalımı veya andropoz belirtisi vardır.

Scudo

emrahozkan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.824
Bisiklet
Cube
Kilon şu an kaç? Şöyle birşey oluyor, vücut belli bir noktadan sonra direnç gösteriyor kilo vermek için, yani diyetini sürekli kilo verme durumuna göre tekrar ayarlaman gerekecek. Sporu bırakma alırsın tekrar. Diyetisyenden yardım da alabilirsin. Şimdiye kadar verdiğin kilolarla çok iyi bir iş yapmışsın ama sürekli vermek olmuyor tempoyu değiştirmelisin.

Emrah Demirci

Forum Bağımlısı
Tepki
482
Bisiklet
Scott
@emrahozkan

Bana sorduğunuzu düşünerekden yazıyorum, Kilom şuan 85 civarı, evet vücut direnç gösterdiğine şahit oluyorum, diyet değişikliği yada egzersiz değişikliğiyle, yada günü birlik değilde az ara verip geri devam ederek şaşırtmak gerekiyor heralde, elimden geldiğince kışa ve soğuğa karşı haftada birgün ve bir saatde olsa spor yapmaya çalışıyorum.

• Beğen
Tepkiler: emrahozkan