2010 salcano alanlar?

sadıkumut

Üye
Tepki
23
Bisiklet
Giant
Yazını okurken biraz zorlandım açıkçası. Bu kadar kötü bir Türkçe olamaz arkadaşım...

Scudo

-Paşa-

askssy
Tepki
579
Bisiklet
Specialized
bu kötü türkçeye tahammül edemiyorum

mathcup

Daimi Üye
Tepki
175
Salcano servis ve kadro kalitesini düzeltmedikçe hiçbi yere gelemez. (2009) NG 303 kadrom var kırılırda uğraştırırlar diye korkudan şehir bisikletine çevirdim resmen mtb yi :(. Kırılmasından korkmuyorum aslında her kadro kırılabilir fakat ya kırıldıktan sonrası ? Hadi bakalım al yeni kadroyu alabilirsen. Böyle düşünmemin sebebi salcano servisleridir. Servise bi şey sormaya gidiyorsun surat bi karış , 30 saniyelik bi ayar yapmalarını istesen adam "bırak git 2 3 gün sonra gel" diyor. Ama 30 40 dolarlık bi parça alsan sonrada "bi ayar çekiverin" desen tmm efendim hemen yapalım diyor aynı adamlar. Hatta şunu bile yaşadım. Bisikleti aldığım yerden değilde başka bi yerden dış lastik almıştım. Bisikleti aldığım yere uğradığımda adam resmen tavır koydu "bizde de vardı bundan hem daha iyisi" filan diye. Yahu bu nedir böyle ? Baktım böyle olmuyor kendim onarım yapmaya başladım yapabildiğim kadar.

Tepki
2
yarından itibaren salcanolşar dağıtıma başlıyor ben yeni kullanıcı bu mesajım işinize yarar işllah:mad: :mad:

Aydın Akyokus

Forum Bağımlısı
Tepki
418
Bisiklet
Trek
inşallahh yarın çıkışları yapılır :) vallaha şubattan berii habire çıkış yapılıyo ama aldığımız bisiklet bir türlüü gelmedi gittti ...