Sahibinden.com bisiklet tavsiyesi

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
Trek ile Mosso,Salcano kıyaslanıyor hemde vites setleri,jant setleri hemen hemen aynıyken. 2.el takıntınız yoksa tabii ki Trek. İkinci sıraya Salcanoyu koyardım.XRS 030 tam bir F/P ürünü.

Bu arada aynakol FSA falan denmiş ama FSA kötü bir marka değil hatta aynakol,gidon,boğaz gibi komponentlerde nam salmış bir markadır.

Scudo

Ulaş Çavuşoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
936
İsim
Ulaş
Bisiklet
Mosso
@Tolga Çelebi doğru fsa gayet iyi ama 105 aynakol olsa sanırım daha iyi olurda ama genede trek daha bi cazip geliyo 2000 liram olsa bisiklet bakıyo olsam trek i alırdım sanırım :)

hasanalparslang

Daimi Üye
Tepki
241
İsim
Hasan Alparslan
Bisiklet
Trek
Doların düşeceğini düşünürsek aceleniz yoksa bir kaç ay beklenilebilir, bu fiyatlar düşer gibi hocam ama siz bilirsiniz.

Ulaş Çavuşoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
936
İsim
Ulaş
Bisiklet
Mosso
@Y.Feyyaz valla al treki mutlu ol en azından kadrosu üzmez seni gerekirse grupset güncellersin olur biter :)

hasanalparslang

Daimi Üye
Tepki
241
İsim
Hasan Alparslan
Bisiklet
Trek
@Y.Feyyaz hocam bisiklet fiyatları doğrudan dolar ile bağlantılı, 0.ının fiyatı düşünce doğal olarak 2.eli de düşecektir, ben dolar fırlamadan önce aldığım bisiklet dolar 3.ü gördüğünde neredeyse 250 tl oynadı fiyat olarak.

Feyyaz Baydar

Aktif Üye
Tepki
148
İsim
Feyyaz Baydar
Bisiklet
Focus
Sıfırı çok etkiler fakat 2.elde çok ufak oynamalar söz konusu olabilir..

• Beğen
Tepkiler: özgürakt

Ulaş Çavuşoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
936
İsim
Ulaş
Bisiklet
Mosso
@Y.Feyyaz 2. Elde adamların dolarla işi yok kendini en az zararla kurtarmak için uğraşıyo satarken

Feyyaz Baydar

Aktif Üye
Tepki
148
İsim
Feyyaz Baydar
Bisiklet
Focus
Gerçi acele edip sonradan pişman olmak ta istemiyorum..

Ulaş Çavuşoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
936
İsim
Ulaş
Bisiklet
Mosso
@Y.Feyyaz trek pişman etmez herkesin dediği gibi mosso salcano edebilir ama trek.. zannetmem dünya devi bi marka sonuçta

Sadettin Z.

Forum Bağımlısı
Tepki
11.769
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Cyclocross
@Y.Feyyaz

Resimlere bakarak ne kadar incelenir bilmem, lakin gayet temiz duruyor. Yerinizde olsam fazla vakit kaybetmezdim, zira bu konuyu okuyan biri beğenir ve satıcı ile irtibata geçerse avucunuzu ovuşturmak zorunda kalabilirsiniz.

serdar k

Bize her yer 61
Tepki
482
Bisiklet
Focus
@Sadettin Z.
Ya ovuşturmak değildi galiba.:bsmagryr::hihi::D

Orhan Akarkut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.092
Bisiklet
Cannondale
Uygun fiyatlı temiz görünen bir ikinci el TREK kaçırılmaz. Her zaman çıkmaz. Görerek alacağınıza göre düşünmeden gidin, görün, alın...

Abartmıyorum, ben bisiklet ararken karşıma çıksa gider görürdüm, sorunu yoksa alırdım.

Feyyaz Baydar

Aktif Üye
Tepki
148
İsim
Feyyaz Baydar
Bisiklet
Focus
@Sadettin Z. Birde salcano 030(tiagra) var ikinci el, arkadaş benim bisikletle kafa kafaya takas edelim diyor.
(En sondaki benim mtb)
(link)
(link)
(link)
(link)

Sadettin Z.

Forum Bağımlısı
Tepki
11.769
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Cyclocross
@Y.Feyyaz

Ne yazmamı bekliyorsunuz bilmiyorum. Konunun başından beri bisikletler hakkında birşeyler bilen diğer tüm arkadaşlarla beraber kadronun önemli olduğunu, Trek'in üst sınıf bir marka olduğunu anlatmaya çalışıp durduk.

Bunca yazının üzerine gidip Salcano alternatifi üzerinde duruyorsanız canınız hangisini istiyorsa onu alın der ve susarım.

XRS030 kötü müdür? Hayır değildir, lakin eğer TREK Barcelona ise Salcano İBB Spor'dur. TREK Lamborghini ise Salcano Hyundai'dir. TREK Rihanna ise Salcano Gülben Ergen'dir.

Bu konunuza yazdığım son mesajdır.