Bulgaristan Sınırından Gürcistan Sınırına Karadeniz Turu

Tepki
419
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
hocam tebrikler öncelikle, onca zorluğa rağmen yılmamışsınız bitirmişsiniz turunuzu. Kelebek gidon kullanmamışsınız, bilekleriniz uyuşmadı mı hiç yollarda, uzun süre aynı tutuş pozisyonu nedeniyle? Ben 80-90 km yaptıktan sonra dizlerde bir sorun olmamasına rağmen, bileklerim çok kötü uyuşuyor.Benim boy 1.75 bu arada, gidon yükseltici de aldım 90 mm'lik ama yine bileklerim uyuşuyor uzun turlarda bir mesafeden sonra. Çözüm için ya daha da yüksek bir gidon yükseltici almam gerek, ya kelebek gidon almam gerek ya da bisikleti değiştirmem gerek galiba. öğrenci haliyle bunlar da tuzlu oluyor tabi birazcık. bilek ağrısıyla ilgili tavsiyeniz varsa benim için çok faydalı olacaktır.

son olarak da bisikletinizi hediye etmeniz takdire şayan gerçekten.

Scudo

five

Part time turcu
Tepki
3.962
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhaba,

Böyle başı ve sonu turcu tarafından anlamlandırılmış turları daha fazla seviyorum sanırım. Uçtan uca olanları... Sınırdan sınıra, köşeden-köşeye, kuzeyden-güneye, bir yerin çevresinde... Ya da her nereyeyse...

Önce tebrik ederim. Çok güzel ve maceralı bir tur olmuş. Bana eski turlarımı hatırlattınız. Sarp'a ilk varışımı, Cide-İnebolu arasındaki testere dişi yolları (ki muhteşemdir !)...

Teşekkürler.

Kazasız ve keyifli turlar

five

Metin_S

Gezgin
Tepki
138
İsim
Metin S
Bisiklet
Diğer
Yunus hocam tebrikler.Kurban Bayram'ı sonu Hopadan ters istikamete doğru planlamıştım ailevi nedenlerden dolayı gidemedim.
Yağış sezonu başladı bundan sonra Karadeniz sıkıntı olur.Senin güzel turu görünce gidemediğime üzüldüm.Nasip.
Bisikleti çocuklar için bırakman çok hoş bir davranış,tebrik ederim.
Bisiklet dünyası iyi bir turcu kazandı.Güzel turlarını bekliyoruz.

• Beğen
Tepkiler: Yunus EROL

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Super tur olmuş
Usta sağlam bir.jant takımı ve çelik bisiklet şart sana.
Aha böyle bir şey
600x600-135730_1497943088597.jpg
cinelli-bootleg-hobo-2015-touring-bike-brown-EV245729-8200-1.jpg

26 jant
V fren
Çelik

Barış Çavuş

Gezgin Kızanlar
Tepki
1.010
Bisiklet
Sedona
@Yunus EROL Çok güzel bir tur olmuş. Bende turlarımda 2-3 jant teli mutlaka kırıyorum. Neredeyse her gün 100 km üzeri bisiklet sürmüşsünüz. Gerçekten sizi tebrik ediyorum. Devamını bekliyoruz.

• Beğen

Levent11

Aktif Üye
Tepki
981
İsim
levent
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Corelli
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Geçen yıl yaptığınız turu ve bu turu keyifle okudum. Şu yok,bu yok diyen herkese ilham olacak turlar. Umarım önümüzdedki yıl akdeniz turunuzu keyifle okurum. Yolunuz açık olsun.

• Beğen

a.valverde

El Imbatido
Tepki
2.601
Imrenerek okudugum gezi notlarindan biri. Ne yazik ki benim su an yapmam mumkun degil , malumunuz daha cok gencim :) , (ironi icermektedir) ancak , cok istedigim bir tail sevdasi , umarim ben de ozellikle yurtdisindaki turlara "yol bisikletim" ile katilabilirim. ,

• Beğen

appendix

Forum Demirbaşı
Tepki
1.087
Bisiklet
Bianchi
tur da, anlatım da çok güzel.devamını dilerim, darısı başımıza (2-3 günlük bile olsa razıyım)

• Beğen

Yunus EROL

Üye
Tepki
556
İsim
Yunus
Bisiklet
Mosso
@erdem1424
Teşekkür ederim öncelikle güzel düşüncelerin için.
Turda bileklerimle ilgili uyuşma gibi bir sıkıntı olmadı. Düz gidon yorar kelebek gidon al diye tavsiyeler hep oluyor ama ben de alamadım daha.
Çok bilgim yok ama anladığım kadarıyla kelebek gidon yaşadığın sıkıntıya çare olabilir. Uzun turlarda uzun sürüşlerde kelebek gidon kullanıyorlar gördüğüm kadarıyla.

Görüş bildiren güzel düşüncelerini yazan arkadaşlara tek tek teşekkür ederim.
İnş bir dahaki turum çok daha güzel olur ve paylaşırım burada.

karaduman61

spor&sohbet&seyahat
Tepki
640
İsim
emin
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Emeginize saglik. Tebrikler itiraf etmeliyimki turun en begendigim bölümü sonunda bisikleti çocuklara vermeniz oldu.

• Beğen

KuzeydenGaliba

Daimi Üye
Tepki
266
İsim
KuzeydenGaliba
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Tebrikler,harika tur.

mariokaldato

Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Koga miyata ile gelsin yeni turlar :)

• Beğen

historiyst

Pedalşör ;)
Tepki
1.014
İsim
Murat Hoca
Bisiklet
Giant
Güzel tur olmuş helal olsun az ekipman az konfor az yiyecek ile çok uzun tur olmuş ... ;)

• Beğen

Yunus EROL

Üye
Tepki
556
İsim
Yunus
Bisiklet
Mosso

mariokaldato

Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Usta sen daha o zaman yazmışsın bana lazım olan bisikleti. Ben şimdi gördüm bu mesajını. Bu seviyelere yakın çok güzel bir bisiklet aldık sayende. Gelsin artık Koga başlasın turlar. 😎
Insallah Allah saglik sihhat versin gerisi kolay

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.807
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Yunus EROL hocam maşallah çok tatlı bir tur olmuş, emeğine sağlık :harika:

• Beğen

okqn1

Üye
Tepki
8
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Abi selamlar..
Bende bu yaz istanbuldan silivriden yola çıkarak ege ve akdeniz turu yapmayı düşünüyorum.
Tecrübelerinden faydalanmak isterim.

Yunus EROL

Üye
Tepki
556
İsim
Yunus
Bisiklet
Mosso
Abi selamlar..
Bende bu yaz istanbuldan silivriden yola çıkarak ege ve akdeniz turu yapmayı düşünüyorum.
Tecrübelerinden faydalanmak isterim.
Merhaba. Ben de 2017'de Ege ve Akdeniz sahilini Çeşme ve Datça yarımadaları hariç komple sahilden giderek tur yaptım. Şurada (link) elimden geldiğince turu anlattım. Ben tura İstanbul dan başlayıp Silivri den geçip M.Ereğli de kaldım ilk akşam. Sonraki Tekirdağ ı geçip Keşan da kaldım 2. akşam. Tur tam Yunanistan sınırından geçsin ve Saros Körfezi ni tam geçeyim diye Enez e sürdüm oradan dönüp Erikli civarında kalıp sonra Gelibolu ya indim ve Çanakkale Ayvalık öyle İzmir e inip devam ettim. Sonrası tur yazısında ayrıntılı yazıyor. Siz Silivri den çıkıp Tekirdağ sonra direkt Gelibolu yapabilirsiniz. Tur zamanınıza göre rota planında yardımcı olurum. Kalacak yerler konusunda malzeme v.s elimden geldiğince yardımcı olurum.

okqn1

Üye
Tepki
8
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba. Ben de 2017'de Ege ve Akdeniz sahilini Çeşme ve Datça yarımadaları hariç komple sahilden giderek tur yaptım. Şurada 2017 Yaz İstanbul-Yunanistan Sınırı-Marmaris-Suriye Sınırı Turu elimden geldiğince turu anlattım. Ben tura İstanbul dan başlayıp Silivri den geçip M.Ereğli de kaldım ilk akşam. Sonraki Tekirdağ ı geçip Keşan da kaldım 2. akşam. Tur tam Yunanistan sınırından geçsin ve Saros Körfezi ni tam geçeyim diye Enez e sürdüm oradan dönüp Erikli civarında kalıp sonra Gelibolu ya indim ve Çanakkale Ayvalık öyle İzmir e inip devam ettim. Sonrası tur yazısında ayrıntılı yazıyor. Siz Silivri den çıkıp Tekirdağ sonra direkt Gelibolu yapabilirsiniz. Tur zamanınıza göre rota planında yardımcı olurum. Kalacak yerler konusunda malzeme v.s elimden geldiğince yardımcı olurum.

eyw çok saol abi allah razı olsun, çadır da konaklamayı zaman zamanda ucuz otellerde dinlenme amaçlı konaklama yapmayı düşünüyorum.
Ramazan ayından sonra kısmetse yola çıkacağım. İhtiyacım olan şeyler malzeme konusunda sizden tekrar bilgi almak isterim.

turco

Üye
Tepki
63
İsim
Özgür
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Bmx
Zevk ile okudum Akdeniz turunuda bekliyoruz...