Alur 700 İncelemeye çalışmaya çalışmak

Oğuzhan Yazman

Daimi Üye
Tepki
177
İsim
Oğuzhan YAZMAN
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
gençler çabuk sökülen bakla vardı ya onu p** ettim :D ağzı eridi ya normalde biliyorum elle bile sökülüyor o oldu bi kaza :D şimdi 9v mi 10v mi alıcam o bakladan

(link)

(link)

zincirde birşey yok sökülebilen baklayı ters açtım o yüzden oldu. Yardımcı olursanız çok iyi olur teşekkürler

Scudo
B

BF Okuru

Misafir
@Oğuzhan Yazman
HAngisini aldın hocam, aynı sorunu yaşarsak aklımızda bulunsun :D

Bu arada arkadaşlar Vertu sele alacağım tipi çok hoşuma gitti. Bu alete de çok yakısır bence. Acı yok Rocky diye gideceğim artık yollarda :D
Bir de lastik olarak Continental Ultra Sport 2 katlanır lastik sipariş edeceğim Wiggle'dan. Gümrüğe girmeden alabileceğim birkaç modelden biriydi. Umarım patlaklar konusunda beni üzmez :D

Bir de bisikletinde değişiklik yapan var mı? VArsa resim atarsa çok sevinirim.
Kullandığınız suluk ve suluk kafesleri, gidon bandı dahil :D Çok merak ediyorum yapılan kombinleri. Teşekkürler şimdiden :)

B

BF Okuru

Misafir
@Ahmet Bilge Kaan AKIN Continental us 2 yumuşak lastik dostum. Yoğunluğu az, kolay deliniyo hafifliği fena değil. Patlamaya direnci gayet iyi. Ben delinince değiştirdim çünkü nesneyi çıkarınca delik küçülmedi madde içi basınçla. Ben böyle tecrübe ettim

B

BF Okuru

Misafir
@Cem cm Hocam patlamaya dayanıklı olsun yeter bana ya :D Patlaması can sıkıyor :) Teşekkürler bilgi için :) Umarım memnun kalırım uzun süre lastik alamayacağım :D

Oğuzhan Yazman

Daimi Üye
Tepki
177
İsim
Oğuzhan YAZMAN
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Ahmet Bilge Kaan AKIN 10 yazan baklayı aldım taktım zincirde 10 yazıyormuş :D

hem vertuyu nabıcan be :D

Alur 700af'taki cam yeşili gidon sargısından sipariş verdim (bianchi yeşili işte :D ) gelince takıcam. Ona uygun çorap suluk kafesi de arıyorum da yok arkadaş ne zor renkmiş kimse üretmemiş.

B

BF Okuru

Misafir
@Oğuzhan Yazman

Vertu çok güzel durur gibime geldi, alıp deneyesim var ya. Sipariş geçtim bugün bakalım gelince nasıl olacak.
Suluk ve kafes olarak Xlc'nin mavi kayışlı suluk kafesini ve Xlc nin siyah gri matarasını kullanıyorum şuan. Suluğu bu alete çok yakıştırıyorum, kafesi de kullanışlı diye aldım, görüntüsü fena durmuyor. İlerde tabi daha çok hoşuma giden birini alırım da suluk aynı kalır memnunum baya :D

112640 dosyayı görüntüle

Ben de gidon bandını değiştirmeyi düşündüm de baya köklü bi değişiklik istiyor onunla birlikte en azından 3-4 küçük parçayı da beraberinde o renge katmak lazım :( Yapılmış halini paylaşırsan güzel olur, fikir olur herkes için en azından. Ben de biraz renk istiyorum aslında bisiklete, simsiyahken ayrı bir güzel tabi de ufak değişiklikler bisikleti daha da sevdirir :D
En yakın bu vardı o renge de sen komple o renk istiyorsun sanırım, hiç görmedim o şeklini, dediğin gibi bulması imkansıza yakın bi renk, ancak sprey alıp kendin boyayabilirsin bu renge :D
(link)

Birisi şu resmi atmıştı Ultra konusunda. Çok hoşuma gitti şu hali. Sanırım sen de böyle bi şey yapmak istiyosun, tabi bu tam yeşil senin istediğin celeste rengi :D
112639 dosyayı görüntüle

mehmet.ali

Forum Bağımlısı
Tepki
2.515
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Oğuzhan Yazman

(link)

(link)

Çok uzaklarda aradıysanız demek :D

Edit: Bir üstteki yazıyı sonradan gördüm evet renk tutmuyormuş malesef :)

Oğuzhan Yazman

Daimi Üye
Tepki
177
İsim
Oğuzhan YAZMAN
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@kıvanç özkarayel

merhaba ben de fizik su yeşili gidon bandı aldım. (alur700)

Yurtdışı anca corap bulabildim oda geçişli renkli
upload_2017-4-12_23-18-50.png

Ek olarak strava forma düşünüyorum :D

bunlarla birlikte suluk kafesleri nedense çok pahalı geldi ek bir gr ağrılık özelliği yok sadece bianchi diye sanırım ^^ 2 kafese 100lira veresim gelmedi.

Bisiklet ekipmanlarında su yeşili, cam göbeği artık rengin adı neyse bunlar çok az kullanılmış ekipmanlarda uyum sorunu var :) bulan olursa link atabilir :D

• Beğen
Tepkiler: Groims
B

BF Okuru

Misafir
@Kerem Groims
Hocam bi türlü çekmeye firsatim olmuyor ya, antremana cikarken telefonu almiyorum yanima hiç :D Manzarasi olan yerlere de pek gidilmiyor yol bisikletiyle :D

B

BF Okuru

Misafir
@Kerem Groims
Yağmurlar bitsin çekicem o zaman hocam :D Yaz gelemedi ISpartaya :(

Oğuzhan Yazman

Daimi Üye
Tepki
177
İsim
Oğuzhan YAZMAN
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Ahmet Bilge Kaan AKIN bianchi yazıyor üstünde olmadı :D :D yazıyı tinerle çıkarsak alt tarafı sonradan boya olmaması lazım kendi plastik rengi ise olur :D

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Ahmet Bilge Kaan AKIN Bu bir başlangıç. Isparta'nın güzel doğasından, göl kenarlarından, gül bahçelerinden de fotolar bekliyorum :)

B

BF Okuru

Misafir
@Kerem Groims
Hocam ben 5 senedir burdayim 1 tane Isparya gülü göremedim :D :D

B

BF Okuru

Misafir
@Altan Yılmaz
Malesef ekmiyorlar artık :D Anca gül heykeli yapsınlar. Şu sıralar yolun ortasına ekiyor gibiler de gül mü çıkacak ne çıkacak bilmiyorum :D

Ve geçen pazartesi 2 kere daha lastiği patlatmış oldum :D Kenda jant şeridi almıştım artık elektrik bandından sıkıldığım için, eğirdir dönüşünde jant şeridi lastiği patlatmış, tabi ben bunun patlattığını anlamadan yeni bir lastik daha taktım kontrol ettikten sonra ve yine patlamıştı. O da patlayınca 1 2 saatimi ayırıp neyin patlattığını çözmeye çalışmıştım, o sırada şeridi de söküp takmıştım ve patlamamıştı gelene kadar. Burda bisikletçi arkadaş dedi şerit patlatmış diye sağolsun hiç aklıma gelmemişti :D
Kısaca janta elektrik bandı çekin sakın ha sakın şerit çekmeyin patlatıyor yolda kalıyorsunuz :D