Alur 700 İncelemeye çalışmaya çalışmak

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Groims
Hocam facebookta ediz ahmet diye bi arkadas var tines sticker diye de cikar, 5 liraya 2 bisikletin ustundeki gibi, 4 tane de kaska gore minik cikartma var. 6 lira da kargo masrafi tutuyor. Baya guzel yapiyor o arkadas.

@ecelfeli
Tesekkurler hocam :)

Decathlon ile bir savaşın daha eşiğindeyim :D Savaşın adı 1. Kadro kulağı muharebesi :D Adamlara mesaj attım, döneceğiz dediler 2 haftadır dönmediler whatsapp hattından. Sonrasında bugün Ankara Kentpark'ı aradım, bisikleti getirmeniz lazım dediler. Yahu dedim ben getiremem Isparta'dayım, alamam da oradan. Onlar da kargolayamayız bu ürünü dediler. O değil işin komil tarafı bu kadro kulağı neredeyse 20 model için geçerli, ancak ellerinde Türkiye'de sadece 15 tane var! Şaka gibi bir sayı.
Sonrasında Twitter, Facebook derken tüm sosyal medyadan mesaj yazdım demin, Müşteri ilişkileri uzmanının telefon numarası vardı ona da yazdım.
Yani insan yedekte olsa en az bir tane elinde bulunsun istiyor. Bunu satış yapan mağaza temin etmek zorunda. Ancak adamlara göre bu parça önce bisikleti götürüp sorununa bakacakları, sonrasında gerekliyse oradan temin edebileceğin bir parça. Dedim yurtdışı sitesinde neden satışı yapılıyor dediğiniz gibi bir durum var ise? Kadro kulağının ne olduğunu bilmeyen ve önemini bilmeyen insanlara bu durumu anlatmak epey güç.
Şimdi ne olacak merak ediyorum, jantta yaptıkları gibi uğraştıracaklar mı yoksa hemen işimi halledecekler mi?

Scudo

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Ahmet Bilge Kaan AKIN decathlon müdürleri işi biliyor. Malı sat, kadro garantisi vs vs. sonra yedek parça temin etme... Sanki elma armut gibi birbirine benzeyen endüstriyel tasarımlar.

Ben oyumu uğraştıracaklara atıyorum.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Groims
Hocam malesef öyleler. Tr'de böyle olmaları çok üzücü. Ancak bunu okuyan tüm Btwin bisiklet kullanıcıları talep ederse, adamlar sıkıntı yaşarlar ve getirtmek zorunda kalırlar. Aynı kadro kulağını kullanan bisikletleri yukarıda paylaşmışlardı. Kopyalayayım yine de. Lazım olur en az 1 tane elde bulunması lazım. Uğraşsınlar da biraz işlerini öğrensinler hocam :D
Aşşağıda yazan modelleri kullanan arkadaşlar kadro kulağı isteyebilirler mi? Herkes isterse satış yapmak zorunda kalacaklar. Hatta bu konu hakkında bir konu açayım forumda :D

Fitness 3
Facet 3
Facet 5
Facet 7
Facet 9
Triban 3
Triban 5
Triban 500
Triban 520
Triban 540
Alur 700
Fit 3
Fit 7
Fit 300
Fit 500
Mach 700
Mach 720
Mach 740
Ultra 700
Ultra 720
Ultra 740
Ultra 900
Ultra 920
Ultra 940

Arkadaşlar konuyu açmış bulunmaktayım. Tüm kullanıcılardan destek bekliyorum. (link)

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Ahmet Bilge Kaan AKIN Bu forumlarda bir arkadaşımız, btwin katlanır bisikletine jant teli bulamamasından yaşadığı zorluğu yazmıştı. Dün gibi hatırlıyorum.

O yüzden durumun akıbeti bu yöne doğru gidecek. Ha akılsızlar anlamıyorlar 2 - 5 TL değerindeki bir kulak aparatı ile itibarlarını zedelemek cidden anlatılamaz.

Forumdaki herkesin bTwin markasına da ihtiyatlı yaklaşma zamanı geldiğini bilmesini istiyorum. 8 Kasım'da iki yeni şube daha açacaklar ama yedek parça temini ve hizmet kalitesi düşerse durumları kötüye gider küçülürler.

Biraz bozulmaya başladı marka algısı gibi geliyor bana. Kaliteli Ucuza değil, ucuz ürünleri ucuza alıyorsun gibi.

(Düzenleme: Her ürün için bu böyle değil bazı ürünleri görünce yüzüm gülüyor fiyat performans olarak)

bariss.t

Daimi Üye
Tepki
313
İsim
Barış T.
Bisiklet
b'Twin
@Groims

Katılıyorum. Btwin Triban 500 ve tilt 120 var. Triban'ın jantları sorunlu çıktı turda 10 defa lastik patlattı. Bisiklette daha yeniydi, 150 km sürüp turaçıkmıştım. Turdan dönünce jantları decathlona geri götürdüm, 1 ayda değiştirebildiler. Gerçi mağaza da çok birşey yapamıyor merkez depoda jant yokmuş :acpsnr:

Bu kadro kulağı meselesinde standart değil mi?

• Beğen
Tepkiler: Groims

h.kozan

Forum Demirbaşı
Tepki
681
İsim
H.Kozan
Imkanınız varsa almayın bisiklet filan şu şerefsizlerden. Paranızla rezil olursunuz. Verdikleri birçok sözün arkasında değiller. Bunları bol bol merkeze şikayet edin. Yurtdışında böyle davranamazlar. Türkiyenin genel kalitesizliğine ayak uydurmuşlar.

• Beğen
Tepkiler: Groims