millet çamur banyosu için para veriyor...bizde bedava :D

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
sadece face den 20 kişi var katılan.forumdan da kesin diyen 6-7 kişi var.yarın oldukça kalabalık olucaz dostlar... yedek iç lastik ve kaskları unutmuyoruz...

Scudo

Uğur Demirtaş

Daimi Üye
Tepki
244
İsim
Uğur Demirtaş
Bisiklet
Salcano
Valla her şeyi hazırladım,hava şu an açık, yıldızlar gözüküyo,Kudret abi de havayı görünce yürüyüş bandını itecektir elinin tersiyle.Allah'tan dilerim evlat iyi olur da çamur ailesi fotoğrafında yerimi alırım.;)

• Beğen
Tepkiler: enver avcı

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
iyileşir inşallah yusuf abi merak etme.ufaklıklar hep böyle.. benimkilerde zırt pırt hasta olur..... ateş düşmezse yanında kal abi gelme hiç...

Uğur Demirtaş

Daimi Üye
Tepki
244
İsim
Uğur Demirtaş
Bisiklet
Salcano
@enver avcı

Eyvallah..Allah çaresiz dert vermesin hiç birine..

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Uğur Demirtaş

yani uğur kafamı gözümü dağıttıracaksınız bana ondan sonra hastaneye ziyaretime geleceksiniz yarın yerlerin az ıslak olma ihtimali yüksek çünki yağış durdu yalnız sıkı giyinmek lazım evet termaller, gelince enverin kulağını çekecem zati ,,sonra anlatırım ona neden olduğunu,,

:):):)

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Kudret Kurtcebe

hayırdır abi ne oldu yahu :D gelmek zorunda kaldın değilmi o kadar laftan sonra :D

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@enver avcı

yarın görürsün sen :)
enver ben yataş yarın gelaşzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz,,,,

:):)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@enver avcı

evet saat 04.32 bu kadar uyku yeter bence bütün forum uyumakta ,,,dışarda kar yok kesin sabah ayazı yiyeceğiz kadıköye kadar ama nafile çünki termal içte kar maske eldiven herşey tam takır ,,,,,evet asfaltta takılırım çay ocağında beklerim,,,,ama geçikirseniz hemen dönerim akşama kar serpiştirme olasılığı vardır önemle duyurulur,,,

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
sen gel abi geç kalmayız.merak etme.bak çorbada var hem

Oğuz Kara

Aktif Üye
Tepki
175
Güzel bir tur oldu benim için sabah geç uyanıp gelmiste olsam yine de bisey kacırmadım en önemli sey olan sucukları özellikle :D dönüs benim icin cok zor oldu Sinan Ağabey çok sarstı arabayı :D. Burdan da çok teşekkür ediyorum kendisine. Katılan herkese teşekkürler.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@enver avcı

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/389801_318347291531185_100000677512973_1043973_369151751_n.jpg

enver hocam ,,,,olay bu işte ,sayko kros yol stabilizeye giren çamura giren yol bisikleti ,türkiyede fazla olduğunu sanmıyorum yukardaki kadro karbon ,,evet bu gün tek sorun giderken oldu balmumcu istikametinden kilyos sapağına vardık ama sağ taraf silme ıslak idi ve sonra ayaklarım tabi su aldı ventura kılıflar bi işe yaramamıştı daha önce ,dört adet çorapta ıslanmış yalnız arabada beklemem iyi oldu yoksa şifayı kapardım şimdi bi şey yok ,,, hamdolsun iyiyiz..gene küççük ekmek arası azıcık sucuk yedim yahu,,çorba için haceliye teşekkür ederim,,enverede teşekkür ederim gene onla pedalladık ama bundan sonra kuru havada gelirim artık,,sinan dostuma teşekkür ederim dönüşte bizi zincirli kuyuya bıraktı ,,,yalnız sinan dostumun ayakkabı kılıfı güzel gerçekten,,hasan gene bir numara idi,,,herkez çamurlanırken ben arabada ay çekirdeği yedim ne yapayım ayaklarım ıslandı havada ayaz idi valla zatürre olunur ,,artık emekliye ayrılacan ve topik açmayacan enver dost ne edek biz şimdi,,,

:)

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
Tura katilan tÜm dostlarima teŞekkÜr edİyorum sessİz sedasiz gÜzel katilimli İyİ bİr tur oldu enver dostum her nekadarda salebİ unutmuŞ olsada ona genede zeytİn dalini uzattik tabİkİ.lanet olsun İÇİmdekİ İnsan sevgİsİne;)))bu arada topraĞimada helal olsun. O olmasaydi.cay ve corba İŞİ yalan olacakti.sİnankardeŞİme aceleyle teŞekkÜr edemedİm onada burdan ellerİne saĞlik demek İsterİm.

ademyener

Aktif Üye
Tepki
144
Bisiklet
Whistle
Arkadaşlar tura katılan herkese çok teşekkürler.Sucuklar ve çorba on numaraydı her ne kadar salep unutulsada çorbada işimizi görmedi değil;)
Tur bittikten sonra nedense herkes bana bakıyordu nedenini bir türlü anlıyamadım;)
Bu arada beni incirliye kadar getiren Koray yılmaz arkadaşımıza ve turda emeği geçen herkese teşekkürederim.Sağolun.
Not:Enver fotoları bekliyoz.:eek:

• Beğen
Tepki
28
herkese teşekkürler!
sıçrattığınız çamurlar için
sıçrattığımız çamurlara küfretmediğiniz için
köfteler sucuklar ekmekler çaylar
paylaşılan el sobası ve zatürreden kurtaran yedek giysiler için
balmumcu yokuşunda arkadan marshall desteği için
hoşsohbet güleryüz ve full paylaşımcı bu tur için
evin kapısına servis ve bisikletin suç delili tüm çamur izlerinden temizlenmesi için duble olmak üzere....
aaaaaaa
teşekkür manyağı yapıcaksınız beni

newra (hanım kısmını almiim bir daha :)))
0535 880 48 39

Alper Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
450
tur gerçekten güzeldi. Enver gerçekten çok teşekkür ediyorum. hem tur için hem lastik yol yardımı için :) ayrıca bir kaç kez de arkada kalmana neden olduğum için kusura bakmazsın umarım...

çamura doyduk diye bilirim ama bir daha kine bu tarz yol yerine harbi araziye girelim. tek teker gececek incelikte patika, hoplamalı zırlamalı falan, bisikletleri ve bizi daha çok zorlayacak ama daha çok maharet gerektiren türden :)

Bir kez daha çok teşekkür ederim. artık foto bekliyoruz diyeyim :)

• Beğen
Tepkiler: sinan aksu

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
arkadaşlar eve yeni geldim havalimanından.bisikleti küvete soktum yıkadıktan sonra resimler için çalışma yapıcam.yahu bi sahlep için yerden yere vurmuşsunuz beee.arkadaş sahlep için mi geldiniz tura :D ayıp ayıp ;)

• Beğen
Tepkiler: Uğur Demirtaş

Uğur Demirtaş

Daimi Üye
Tepki
244
İsim
Uğur Demirtaş
Bisiklet
Salcano
Geberdik.Kışın verdiği hamlıktan mıdır nedir..?Çok şükür çamurla sadece damlalar bazında yakınlaştık,kaygan zemine rağmen sıcak temas olmadı.Katılan arkadaşlara,bize lojistik destek saylayan Sinan kardeşe ve organizatör Enver Avcı'ya teşekkür ederim.Hızır gibi yedişen, ıslak eşyalarımızı kuruttuğumuz,ilaç gibi gelen çaylarını içtiğimiz abileri de unutmayalım.(ülen ne hayısızız bi kare fotoğraf çekip isimlerini bile sormadık.)Onlar olmasa yemek falan demez dönerdim.Acayip üşümüştüm.Bi dahakine sucuk yerine bi çeki odun alalım hepsinden iyi ;)

• Beğen