millet çamur banyosu için para veriyor...bizde bedava :D

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
tekrar merhaba dostlar...havalar bozduğu için köşeye kaçmak yerine daha da saldıralım dedim.son 2 senedir belgrad ormanında düzenlediğim çamur turum devam ediyor.o kadar para veripde dağda ve arazide kullanmak için aldığımız bisikletlerimiz ara sıra çamur da görsün.:p 14 ocak cumartesi akşamı veya 15 ocak pazar günü belgradda off road turu yapalım istedim.hatta biraz daha eğlenceli ve actıon olsun diye bu turu gece yapalım diye düşünüyorum.gerekli aydınlatma tertibatımız ile bu tur oldukça keyif verici olacaktır.turun bitiminde de bi ateş yakar sucuk yer günü noktalarız... pazar günü akşam yaparsak ertesi gün iş olduğundan kimseyi fazla zorlamak istemem.bu sebeple ya cumartesi akşamı yada pazar sabahı yapalım.fikirlerinize açığım.bu olayı resmen gelenekselleştiriyorum artık.önümüzdeki 10 gün içinde tam tarihi belirlemek için önerilerinizi bekliyorum...
(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
face'den de konuyu paylaştım.ekleyip bakabilirsin istersen.tarih konusunda fikirleri alıyorum.benim için sorun olmadığından cumartesi akşamı yada pazar sabahı farketmez.ya 14 ocak cumartesi akşamı yada 15 ocak pazar sabahı.ama katılımcıların fikirlerine de uygun olacak bişey yapmak istiyorum...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
793

herkeze kolay gelsin benzincide tazzikli suyu uzaktan yıkatmaca bi kere hata yaptık yakın mesafeden su sıkılınca ayna kolun orta göbeğine su kaçtı ve pedal dönmedi yağ ile su karşınca göbek gümledi,,,,,

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
abi yakın mesafeden yıkatmıyoruz bu yüzden.ama iyi bisikletlerde orta göbeğe su kaçmıyor kolay kolay.yalıtımı çok başarılı yapılmış...benim scoot ve giant bu konuda oldukça iyi.specialized için ne olur bilmiyorum.zaten specialized hardrock pro gidiyor yerine scott city bike geliyor.takaslıyorum bizikletleri...

Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.827
İsim
Ömer Faruk Mumcuoğlu
Bisiklet
Scott
Enver dostum Belgrad rotalarına yeni yerler eklendi, eğer katılabilirsem bayılacaksınız, yalnız çamur lastiği yada dişli lastik ve slime şart.

Koray Yılmaz

Daimi Üye
Tepki
146
Bisiklet
Specialized
mesafe ve ortalama hız ne olur?
çok keyifli olacağı kesin ama kimseyi bekletmek veya arkada kalıp gecenin bi yarısı ormanda kaybolmak istemem :) bu yüzden baştan sormakta fayda var sanırım...

ademyener

Aktif Üye
Tepki
144
Bisiklet
Whistle
Vallahi imrendim şu görüntülerin güzelliğine bak.
Harikasınız vallahi

• Beğen
Tepkiler: enver avcı

Koray Yılmaz

Daimi Üye
Tepki
146
Bisiklet
Specialized
:) sorun kimseyi arkada bırakmamaları değil bırakmayacaklarına da eminim gerçekten. zaten o sebeple soruyorum yarı yolda kalırsam, yetişemezsem kimsenin hızını kesmeyeyim hevesini kursağında bırakmayayım diye :)

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
istersen idare edecek lastik veririm tur sonunda çıkarıp verirsin :D evde bolcana var lastik...

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
ömer'in de dediği gibi bende kimse arkada kalmaz.5 dakikada bir durmaya ihtiyaç duyacak kadar düşük performansda değilsen sorun yok.bu turda ortalama hız yok.beşiktaşda toplandıkdan sonra çayırbaşına kadar hızımız 25-30 civarı olur.ama gerekirse 20 yaparız.yada en büyük özelliğimiz gaz veririz :D ormanda hız yok tecrübe var.orada dikkatli olmak gerek.çamurda kayıp düşebilir yada bisikletimize zarar gelebilir.çamur tehlikeli olabilir.bu konuda tecrübeli değilsen uyarmamda fayda var.ormanda tek başınasın.ama geride kalmazsın yinede...

• Beğen
Tepkiler: sinan aksu

Koray Yılmaz

Daimi Üye
Tepki
146
Bisiklet
Specialized
yok o kadar vahim değilim :)
bu koşullar altında sorun yaşamayacağımı düşünüyorum ve mümküse ben varım diyorum...

Tepki
32
Enver abi, özledim turunu.
Gelmeyi de çok isterdim fakat öğrenci adamım. Sınavım var, projesi var performansı var. İşim var yani. :D Size keyifli turlar. :)

• Beğen
Tepkiler: enver avcı

Alper Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
450
Hmm güzel tur ve özleidiğim tarzda bir tur. gelmeyi isterim ama son günler de kesinleşir malum finaller var o tarihlerde,öğrenci adamın çilesi bitmiyor :p

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
nurselcim sen gel bisikletin benden.hangisini istersen.ama o h.yar abin gelmesin olmazmı :p

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
arkadaşlar bu tur bir sonraki hafta sonu.tarihe bakıyorsunuz umarım.sonra kimse pazra sabahı dikilip beklemsin beşiktaşda :D bir sonraki hafta hava günlük güneşlik olursa tur iptal olur.havanın yağışlı olması için dua edin.adı üztünde.çamur turu.orman çamur olmazsa anlamı olmaz...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
793
enver dost, senle benim avatar aynı yerde senin topikte durmakta bi anlam veremedim,,,