Kaykay

snepdrake

Üye
Tepki
0
İsim
Enes
Bisiklet
Ümit
mayıs ayında bi arakdaşla kaykaya başlıyacağız. başlangıç için uygunmudur bu kaykay: (link)

Scudo

Orhan57

Aktif Üye
Tepki
193
İsim
Orhan Yıldırım
Bisiklet
Sedona
6 yıl kadar uğraştığım bir spor dalıdır, başlarda bolca acı çekiceksiniz ancak sonraları güzel ortamlarda gayet havalı çocuklar olabilrisiniz :) linkteki kaykay giriş seviyesi için gayet uygun sonraları deck ölçülerinde biraz küçültmeye giderek daha keskin sonuçlar elde edebilirsiniz. şimdiden başarılar. Unutmayın, kaykaya başlamak çok kolay, asıl mesele yapamıyorum bir türlü beceremiyorum diyerek bırakmamak gerek...

omer_b

Üye
Tepki
0
İsim
Ömer B
Bisiklet
Diğer
Öncelikle merhaba bisiklet forum üyeleri ben normalde bisiklet sürüyorum. Son zamanlarda kaykaya merak saldım.Benim kaykay markaları hakkında pek fikrim yok.200 tl gibi bir fiyata ne alabilirim?Bu arada yaşım 15

Can Çelik

🛠 🛠 🛠
Tepki
6.817
İsim
Can Çelik
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Fixed Gear
Formulaz var.
Burdan devam edeyim. Formulaz nedir diye baktım, ağaçtan yapılma arabacıklarla downhillmiş. Kaykayla downhill in zevkini vermez pek, çünkü güvenli :) Kaykayda fren mekanizması olmadığı için yavaşlamak için drift yapmak zorundasın. Bu da olaya adrenalin katıyor. Meşhur downhillci SAFA Brian'ın kaykaycılarla beraber bir inişini bırakayım. İstese kaykaycıların iki katı hızla inerdi tabi, video seyri bozulmasın diye yavaş inmiş.

Can Çelik

🛠 🛠 🛠
Tepki
6.817
İsim
Can Çelik
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Fixed Gear