İzmir

styli

Üye
Tepki
17
bu saygı konusunda da haklısın arkadaşım. artık önüme sepet takıp taş doldurcam üstüme sürenlerin camını indircem bundan sonra bu hale geldim yahu hadi bisiklete saygın yok üstünde bulunan insanada mı saygı yok ya buna anlam veremiyorum...

Scudo

styli

Üye
Tepki
17
İSMAİL POLAT yazmış olduğum cevapların sayısı yetersiz kaldığından özelden cevap atamıyorum şimdilik:D daha yeni üye oldum.. ama buraya msn adresimi veriyorum burdan benle irtibata geçebilirsen yada sen yazarsın haberleşebilirz...

• Beğen
Tepkiler: serhan aktaşgül

İSMAİL POLAT

Daimi Üye
Tepki
48
@styli

slm
Artık bu sayfadan iletişime geçelim...
Kimsenin aklı karışmasın..
Bu sayfayı düzenli takip edebilirsiniz..
Buca - Şİrİnyer'dekİ ArkadaŞlar Bİsİklet Grubu OluŞturalim

• Beğen
Tepkiler: serhan aktaşgül

semdekor

Daimi Üye
Tepki
312
Perşembe turuna katılırsa tanıdığın bir çok bisikletli olacaktır:) Perşembe akşamı saat 20:00 de göztepe vapur iskelesinde;)

• Beğen
Tepkiler: Asmirk

serhan aktaşgül

Aktif Üye
Tepki
41
evet şimdilik biraz bu şekilde bekleyelim,katılacak diğer arkadaşlarında görüşlerini alalım,bakalım potansiyel ne kadar,belkide bir grup vardır bizim onlardan haberimiz yoktur. :)

serhan aktaşgül

Aktif Üye
Tepki
41
şimdilik şöyle başlayalım ozaman herkes bisikletin marka ve modelini , kask kullanıp kullanmadığını ve ismini yazarak eklesin,Ben başlıyorum :)

serhan

Salcano NG650
Henüz bir kask sahibi değilim,ama yakında almayı düşünüyorum :)

İSMAİL POLAT

Daimi Üye
Tepki
48
@serhan aktaşgül

BUCA da tur düzenleyen Karşı Bisiklet Grubu var.Bir kaç tanesiyele tanışmıştım.Hepside iyi arkadaşlar.Ama bu ara düzenli turlar yapmıyorlar galiba ? Biz başlayalım sonrasında bakarız...
BU hafta içi bir kaynaklar yada belenbaşı turu yapalım.Tanışır ona göre organize oluruz.

styli

Üye
Tepki
17
İsmail.e katılıyorum. biz başlayalım zaten grup varsa yahut aktiflerse tanışır konuşur organizasyon yaparız...

Bisikletim Sedona BORLA
Kaskım yok henüz..

• Beğen
Tepkiler: İSMAİL POLAT
Tepki
0
Herkese selamlar, bende Bucadan sizlere katılmak isterim.Çalışma saatlerim uygun oldukça sizlerle pedal atmak beni sevindirir.Etkinlik haberlerinizi bekliyorum.

serhan aktaşgül

Aktif Üye
Tepki
41
Aslında parkur olarakta müsait sayılır buca ve çevresi.Mesela şirinyer tansaş önünden hareket edilir ,hipodrom yolundan arkaya bucaya çıkılır.O yüzden bence çokta kötü değil,hem o yolun trafiğide çok yoğun değil.

Tepki
43
Herkese Merhabalar,

Bende bisiklet kullanan biriyim. Bende neden bucanın bir grubu yok diye şikayet ediyordumki artık olmuş. Çok güzel gerçekten. Bizde grup şeklinde gezebiliriz. Ben gürçeşmede oturuyorum Bisikletim sedona borla. Eğer Bu cumaya kadar bir tur varsa katılabilirim.

Tur haberlerini bana mutaf8@hotmail.com sayfasına iletirmisiniz?

saygılar

• Beğen
Tepkiler: İSMAİL POLAT
Tepki
23
Merhaba. Ara sıra uzun mesafe turlar yapıyoruz. Bu aralar sınavlarımızdan dolayı biraz yoğunduk pek fazla vakit ayıramıyorduk. Ama artık yavaş yavaş başladık. Buca'da da kısa mesafeli güzel parkurlar var; Kaynaklar-Belenbaşı taraflarında. En son Balıklıova'ya gittik geçtiğimiz cuma günü. Sizler de gelip tanışmak, birlikte pedal çevirmek isterseniz turları buradan size haber verebilirim. İyi akşamlar.

İSMAİL POLAT

Daimi Üye
Tepki
48
Arkadaşlar o zaman tanışma turumuzu çarşamba günü yapalım.
28/04/2010 çarşamba saat 19:00 da çevikbirde buluşalım.( Maksimum 10 dk bekleme süresi ) Kaynaklar gidp bir çay içip döneriz.Gelmek isteyen herkesi bekleriz...
( Hava koşulları uygun olmazsa başka bir güne erteleriz. )
Görüş ve önerilerinizi belirtebilirsiniz.

İSMAİL POLAT

Daimi Üye
Tepki
48
@serhan aktaşgül

Olabilir.Ama çok karanlığa kalırız.Biz böyle başlayalım şimdilik.Konuşur yeni gün ve saatleri belirleriz....