Başlık
11
Tepki
238
Bisiklet
Salcano
arkadaslar bende izmirdenim izmir icinde veya disina bilhassa gece turlarini cok seven yol yaris bisikletli arkadaslara duyurulur saygilar herkese

ornek : gece 11 de bulusup izmir konakta bulusup denizliye varana kadar pedallamak gibi arada tabi dinlenmek kosuluyla :))

not: yanlis anlasilmalara megel verecegi icin mesajda duzenlemeye gidilmistir :)

Son düzenleme:

turkungucu

Üye
Başlık
0
Tepki
6
İsim
Gıyasettin
Bisiklet
Cesur
arkadaslar bende izmirdenim kendim gibi manyak biri ya da birilerini ariyorum gece yarisi hadi cesmeye ya da karaburuna gidelim diyebilecek kadar cilgin insancil arkaslar yol icin arkadas aramaktayim yol yaris bisikleti olanlar olursa daha iyi olur hiza ayak uydurma acisindan saygilar herkese :)
haha hocam yazdıklarını okuyunca bisiklet arkadaşı değil de tövbe estağfurullah başka birşey arıyor gibi geliyor insana :))

Başlık
11
Tepki
238
Bisiklet
Salcano
@orcunek ALLAH mesut etsin hocam bende diyaliz hastasiyim her aklima gelen her an olmuyor malesef

@Afyon35 guzel bir soru sabahin korunde safak vakitlerinde yola cikip hava kararmadan varmayi dusunuyorum hocam donus ise otobusle olur ya da diyaliz gunum yoksa ertesi gun yola da cikilabilir ama 12 saatte dinlenmeler dahil orda olmayi planliyorum daha evvel denedigimde sirtimda canta varken ve lastikte patlamisti yolda 5.30 saatte torbalidan nazilliye varmistim donus otobusle olmustu

CmlCLK

Tanri Türk'ü Korusun
Başlık
4
Tepki
3.432
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
b'Twin
Türkiye üzerinde ne yazık ki bisiklet ile ne kadar süreceğini göremiyorum yolun. En azından Google Haritalar uygulamasında. 150 km.'yi sakat dizle (80 km. sonra sakatlandım) 8 saatte varmıştım. Tam olarak 08.05~08.15 arası gibi bir şeydi. Dağ bisikleti kullanıyorum. Demem o ki yol bisikleti ile usta bir sporcu değilseniz çok fark olacağını sanmam.

Cemal Ç.

Yukarı Alt