İzmir

çatu

Üye
Tepki
1
İsim
Çatu
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhaba,
İzmir Shanti Home Hostel'de kalıyorum, Bisikletkurye İzmir'de aktif mi?

Scudo

Bike Storm 09

Aktif Üye
Tepki
134
İsim
Ahmet
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba değerli bisiklet severler bugün aldığım bilgi çok sağlam bir kişiden , İzmir'de büyük bir bisiklet markası fabrika kuracakmış , yaptığı ürünler avrupa pazarı içinmiş , Bisan'ın Kemalpaşa fabrikasından çoğu kişiyi yüksek maaşla işe alma iş görüşmeleri başlamış. Bunu söyleyen kişi çok üst düzey bir bisiklet imalat emekçisi , üretimin içinde yıllarını vermiş bir İzmir'li , yanlış olma ihtimali bence yok , acaba İzmir'li dostlar bu bilgiyi teyit edici somut bilgiler paylaşabilir mi? fabrikanın yeri , hangi firma olduğu , ne zaman faaliyete geçileceği gibi bilgilere ihtiyacımız var. Hem istihhdam açısından hemde çok sevdiğimiz bisiklet sektöründe işini aşkla severek yapacak onlarca insana bir faydamız dokunması açısından bu konuyu açmış bulunmaktayım...

Ozan_Ock

Üye
Tepki
10
İsim
Ozan
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yeni asır gazetesinin küçük ilanlar kısmında bisiklet montaj elemanı arandığına dair bi ilan görmüştüm. Bahsi geçen fabrika adına mı bilmiyorum.

Triban

Forum Bağımlısı
Tepki
4.348
Dış güçler fabrika kuracaklar,insanları 3 kuruş için sömürecekler,100 bisiklet üretip 96'sını yurtdışına satacaklar,bize de 4 tane verecekler,bu 4 tanesini de kendi aramızda üleşeceğiz.. :booo:

• Beğen
Tepkiler: Bike Storm 09

ahlaksahibi

Daimi Üye
Tepki
338
İsim
yusuf
Bisiklet
Salcano
İyi olur yurt dışı piyasaya çalışacaklarsa kaliteli yapmak zorundalar eski bisan beldesan kalitesini yakalasınlar yeter

• Beğen
Tepkiler: Bike Storm 09

Umutdahon

Üye
Tepki
6
İsim
Umut AŞIK
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Dahon
Bisiklet türü
Katlanır
Merhabalar herkese bende Gaziemirde oturuyorum.Dahon katlanir bisikletle foruma katıldim.Turlardan haberdar olmak isterim.

• Beğen
Tepkiler: erman35

Ozan_Ock

Üye
Tepki
10
İsim
Ozan
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Umutdahon
Merhaba ben de gaziemirde oturuyor klasik bir şehir bisikletim var ben de turların takipçisiyim

asibol

Daimi Üye
Tepki
496
İsim
war_ALL
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
En iyisi bu bence. (link)
Her pazar tur var. Genellikle Göztepe'den hareket ediliyor ama bazı turlar; mesela Çandarlı İzban ile Aliağa'da toplanıp sürülüyor.
Hafta içi salı ve perşembe akşam turları var.
Bir de meraklısına sabahları performans turları var. Örnekse Göztepe-Güzelbahçe-Göztepe. Ortalama 30-32 km/s

Smyrni

Üye
Tepki
14
İsim
ÇAĞATAY ÇALIŞIR
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Herkese selamlar forumu biraz geç keşfetmişim :dd rr540 ve fc700 ile aranıza katıldım turlarda görüşmek üzere

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç.

Smyrni

Üye
Tepki
14
İsim
ÇAĞATAY ÇALIŞIR
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
EĞER KATILMAK İSTEYRN VARSA TORBALI METROPOLİS GRUBUNA GELEBİLİR HER BİSİKLETE UYGUN TURLAR ORTAK OLUYO ZATEN

@Smyrni gelmek isteyen olursa bu yoruma yazabilir beni etiketliyip

Ugurhan

Üye
Tepki
3
İsim
Ugurhan
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Merhaba arkadaslar. Ben gaziemirdeyim bisiklet sahibi degilim henuz karar veremedim buradaki arkadaslarimin sayesinde en yakin zamanda karar verip araniza katilmayi isterim

• Beğen
Tepkiler: Ozan_Ock
Tepki
20
İsim
Batuhan G.
İzmirde mtb kullanan, arada doğaya kaçan, toprak yolda, patikada, orman yolunda süren bu tarz rotalar bilen kimse var mıdır forumda.

• Beğen
Tepkiler: Recephan Yılmaz

ratm

Forum Bağımlısı
Tepki
1.870
İsim
Hakan Engin
İzmirde mtb kullanan, arada doğaya kaçan, toprak yolda, patikada, orman yolunda süren bu tarz rotalar bilen kimse var mıdır forumda.
İzmir de mtb kullanan çok var da forumda pek kişi kalmadı sanırım. Ben onlardan biriyim, tanıdığım bir de @Anıl Erdoğan var.

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç.
Tepki
53
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
herhangi bi grup falan varmı katılabileceğim turlar vesaire

Tepki
3
İsim
ömer erdoğan
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Şehir - Tur
sosyal medya(facebook) yaşadığnız bölgeye göre bir çok sosyal bisiklet grubu var çarşamba akşamı bisikletçileri(bornova) gibi....

medate

Üye
Tepki
0
İsim
Mete
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Katlanır
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım, İzmir'de yaşıyorum. Elektrikli katlanır bir bisiklet almayı düşünüyorum. Bu türden bisikletleri görebileceğim bir yer tavsiyesini de sizlerden bekliyorum.

Fys

Üye
Tepki
56
İsim
YaSiN
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Batus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
merhaba arkadaşlar balçova da yaşıyorum bende 32 yaşındayım yarış bisikletim var günübirlik turlar yapabileceğim bazen izmir içinde turlayabileceğim arkadaş veya arkadaşlar arıyorum hakkımızda hayırlısı :)

• Beğen
Tepkiler: erman35
Tepki
20
İsim
Batuhan G.
@ratm @Recephan Yılmaz arkadaşlar bi süredir foruma dahil olamadım, cevap vermişsiniz onları da görmemişim. Kulüp bulamazsak ufak çaplı biz bize denkleşip turlayabiliriz. Mesela ben karşıyaka tarafındayım.

Kulüp konusuna gelince, bike izmirle sürüyorum fırsat buldukça ama rahat 2 aydır onlarla da görüşemiyorum, instagtam/facebook/strava sayfaları var takip edip dahil olabilirsiniz herkese açık bir kulüp, hafta içi turları herkese uygun 10-15 km hızda ve maksimum 50kmlik(25gidip dönüşü toplu taşımayla yapabilirsiniz) grup sürüşü yapıyorlar. Bazı sabahlar "burning" dedikleri performans turları yapıyorlar, hafta sonları da organizasyon yapıyorlar.