Başlık
0
Tepki
14
İsim
Tolga Güngörmüş
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Whistle
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Caner Geyik
Teşekkür ederim ilginiz için

@elric1982
Çıkmak istersem ne gibi sorunlar yaşarım

@sargonnas
Ben buna baktım am tescil belgesinde kulüp yazan yere ne yazmalıyım birde tescil belgesi lisans olmuyor değilmi?

Birde kulübe katılmanın ne gibi artıları ve eksileri olur?

Özgünn

Aktif Üye
Başlık
11
Tepki
386
Bisiklet
Specialized
@TolgaGungormus izmirde kulüp olarak genç sporcu yetiştiren izgem cycling ve desk var lisansı ferdi olarak çılarmak istersen kulüp bölümünü boş bırak yada ferdi sporcu yaz

• Beğen
Tepkiler: TolgaGungormus

elric1982

Aktif Üye
Başlık
5
Tepki
438
İsim
Murat
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Çıkmak istersem ne gibi sorunlar yaşarım

Kanunen ücret talep etme hakları var diye biliyorum, işinizi zorlaştırabilirler.

• Beğen
Başlık
0
Tepki
14
İsim
Tolga Güngörmüş
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Whistle
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Özgünn
Siz iki kulüpten hangisini önerirsiniz

Başlık
0
Tepki
14
İsim
Tolga Güngörmüş
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Whistle
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Özgünn
Teşşekür ederim peki ben bu kulğle nasıl iletişime geçebilirim ınstagramdan ulaşsam olabilrimi

Özgünn

Aktif Üye
Başlık
11
Tepki
386
Bisiklet
Specialized
Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Facebook izgem spor kulübü Bisiklet branşı
Sonradan aklıma geldi parkur bisiklet spor kulübü de var
Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Facebook parkur bisiklet spor kulübü

• Beğen
Başlık
0
Tepki
6
İsim
Berkin
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Merhabalar
İzmirde kilo vermek için ve bisiklet kullanmayı sevdiğim için sürmek istiyorum. Bisikletim iyi bir bisiklet değil marka yönünden fakat beğeniyorum.
Atatürk Stadyumu yakınlarında oturan bir kişiyim acaba metro ihtiyacı duymadan konağa nasıl bağlanabilirim böyle bir şey bisiklet ile mümkün mü tavsiye verebilir misiniz?
Her gün Özdilek - Atatürk stadyumu arası yol yapmayı düşünüyorum Metro falan kullanmak istemiyorum malum zaten insanlar zor sığıyor bir de ben meşgul etmiyeyim.
Tavsiyelerinizi bekliyorum

Cemal Ç.

Dağ bisikleti candır. Yolda koymaz ;)
Başlık
4
Tepki
5.004
France/Caudry _ Afyonkarahisar/Dinar _ İzmir
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@fabyanenstx35
İzmir'de yenisiniz sanırım. En bilindik yol, anayolu takip ederek rahatlıkla Konak'a varırsınız. Tabi aşırı dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: fabyanenstx35
Başlık
0
Tepki
6
İsim
Berkin
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
@CmlCLK
Yeni değilim 19 yaşındayım 19 senedir İzmirdeyim :) fakat Yollar hakkında pek bilgim yok teşekkür ederim kafamda halkapınarın arkası gıda dan çankaya ya bağlanırım gibime gelmişti ama bakalım artık sağolun gene de Anayol da ki haklarım ve nereden gideceğim konusunda pek bilgim yok yol kenarından gitmeyi deneyeceğim teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç.

Cemal Ç.

Başlık
4
Tepki
5.004
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@fabyanenstx35
O civarları biliyorsanız daha kolay. Gıdadan, Telekom binası vardı sanıyorum orada, onun önünden Tepecik üzerinden çok rahat varırsınız o zaman. Yinede dikkatli olun çünkü oralar hep işlek yollar. On yıldır İzmir'de olmadığım için ayrıntılı bir rota düşünemiyorum. Her yıl geldiğimde bir yol değişikliği görüyorum. Geçen yıl az daha suçlu olduğum halde (yolun tek yöne döndüğünü bilmiyordum) kavgaya giriyordum 😅.

• Beğen
Tepkiler: fabyanenstx35
Başlık
0
Tepki
6
İsim
Berkin
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
@CmlCLK
:) Allah korumuş teşekkür ederim tavsiyeniz için

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç.

ozips

Aktif Üye
Başlık
1
Tepki
255
İsim
özalp
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
En güvenlisi alsancağa çık sonrasında bisiklet yolundan veya gene ana yoldan dewam. Tepecik tarafının trafiği sakat. Tabi bir kaç denemeden sonra en rahat rotayı kendin belirlersin.

Cemal Ç.

Başlık
4
Tepki
5.004
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@ozips
En temizi bisiklet yolu ama oraya varana kadarda mecbur anayoldan gitmesi lazım. Hız sınırı 50 km/sa. ama dinleyen kim? Yalan yok bende dinlemiyorum. Genelde trafik nasıl akıyorsa öyle giderim. Ben daha önce çok defa sürdüm o yollarda, bir sorunla karşılaşmadım. Bu demek değildir ki hiç bir şey olmaz 😏. Atatürk stadının önünden doğru Alsancak limana, oradanda bisiklet yoluna girdin mi gözünü Üçkuyular iskelede açarsın 😅.
Bozyakada oturuyordum. İkiçeşmelik üzerinden Alsancak'a, bisiklet yoluna girer gözümü Üçkuyular'da açardım 😁. Hey gidi günler, hey gidi İzmir 🙂.

boing

Üye
Başlık
0
Tepki
292
Başlangıç
1960—61
Bisiklet
Diğer
İzmir'in kuzeyine giden otoyol tam bir ölüm tuzağı gibi (D-550 (E87). Bu yolu kullanarak Aliağa, Bergama, Çandarlı'ya filan gidiyor bisikletçiler. Nasıl cesaret ediyorlar anlamıyorum. Geçenlerde Menemen'in kuzeyindeki Belen köyünden batıya sürdüm, Buruncuk diye bi kasabaya geldim. Buraya kadar sıkıntı yok, köy yolları zaten harika. Neyse Buruncuk'tan sadece Gediz nehrini geçip karşı tarafa geçmek için bir kaç yüz metre anayola girmem gerekti. Aklım havsalam almadı, Buruncuk kasabasının orta yerinden bu anayol geçiyor ve bir tane bile trafik ışığı koymamışlar. Tırlar, kamyonlar son sürat kasabanın orta yerinden geçiyor. Hız sınırına uyan filan yok, uçuyor herkes. Çoluk çocuk oyun oynuyor yol kenarında, bisiklete biniyor filan. İnsanlar karşıdan karşıya geçebilmek için arabaların bitmesini bekliyor. Ölümlü kaza olmaması bir mucize. Yola çıktım sürüyorum, yanımdan dibimden tırlar geçiyor son sürat. Resmen sinirlerim bozuldu o bir kaç dakikalık süreçte. Neyse ki köprüyü geçtim hemen sağdan toprak yola girdim tekrar köy yollarına daldım. Keşke gidebileceğim her yere köy yolları üzerinden gidebilsem.

Başlık
0
Tepki
6
İsim
Berkin
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
@CmlCLK
198711
Direk sağ taraftaki kaldırım üzerinden de sanırım bağlanabilirim liman caddesine işte merak ettiğim de aslında oydu hani bu yola gerek kalmadan daha güvenli bir şekilde halkapınarın arkasından oraya bağlanabilir miyim diye ama sanırım tek çözüm bu olucak hızlı hızlı hemen burayı geçmeye bakıcaz ya da :) teşekkür ederim tekrardan

Serkan.Sezer

Komedon
Başlık
3
Tepki
316
Başlangıç
1982—83
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bu bölümler pek çok kez HİM'e yazıldı ama yılmadan tekrar tekrar yazılmalı diye düşünüyorum. Oralarla ilgili sıkıntı ne kadar çok dile getirilirse belediye o yatırımı o kadar ön sıraya koyacaktır.

ozips

Aktif Üye
Başlık
1
Tepki
255
İsim
özalp
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@halil45tr ben alsancağa gideceksem melez deltası piknik alanından sonra bisiklet yolundan değilde anayola çıkıyorum, ordan dewam ediyorum. Çünkü bisiklet yolundan gidersen yolun en solunda kalıyorsun ve tüm arabalar yokuş aşağı çok hızlı geliyor, tekrar sağ şeride geçmek bana daha tehlikeli geliyor. dediğim gibi arabalarla birlikte en sağ şeritten bende salınıyorum aşağı :ssrtcbya:

Yukarı Alt