mhtozel

Forum Demirbaşı
Başlık
3
Tepki
1.104
İsim
Mehmet
Bisiklet
Giant
@cemkurkcu
Selam ben de aynı rotadan kozbeyli ye gitmeyi düşünüyorum. Gerçi muhtemelen ramazandan sonrada kaldı ama yine de rotayı tecrübe etmiş birinden öğrenmek daha iyi olur. Seyrek Gerenköy istikametinde yol dar olduğu için araçlar sıkıştırır mı diye düşünüyorum. Bir de köpek durumu çok mu kötü? Gerçi daha 3-4 ay önce kuduz aşısı olmuştum. Heralde daha etkisi geçmemiştir :D

cemkurkcu

Üye
Başlık
1
Tepki
120
İsim
Cem Kürkçü
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@mhtozel
Araçlardan yana hiçbir sıkıntı yaşamadım ama köpekler tam bir felaket :D Sıkıntılı bölge Ekin Koleji'nden başlıyor kapatılan Gediz Üniversitesine kadar devam ediyor. Kampüsün ardından sakin mi sakin bir yolculuk geçirdikten sonra Villakent girişinde bir de Villakent girişini epey geçtikten sonra yol bitip sola döndüğümüz an arkadaşlar bir merhaba diyor. Devamında Kozbeyli'ye kadar rahat. Kozbeyli merkeze gelmeden hemen önce de birkaç arkadaş merhaba diyebilir. :)

• Beğen
Tepkiler: mhtozel

mhtozel

Forum Demirbaşı
Başlık
3
Tepki
1.104
İsim
Mehmet
Bisiklet
Giant
@cemkurkcu
Teşekkürler. Bir de bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa kaç km hızla kaçarsak yakalayamıyorlar. Ona göre sprint atalım :D

• Hahaha
Tepkiler: Cemal Ç.

Cemal Ç.

Dağ bisikleti candır. Yolda koymaz ;)
Başlık
4
Tepki
5.004
France/Caudry _ Afyonkarahisar/Dinar _ İzmir
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@mhtozel
Kaçmaya gerek yok aslında. Onun bölgesi için tehdit olmadığınızı belirtmeniz yeterli olur. Hayvanlar ne kadar genel olarak iç güdüleriyle hareket etselerde onlarında aklı, mantığı vardır. Bunları kaybetmemiş bir hayvansa sizin tehdit olmadığınızı anlayınca işine bakar 🙂. Aksi durumda işiniz zor 😅.

• Beğen

specific

Forum Demirbaşı
Başlık
2
Tepki
656
İsim
Harun
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@mhtozel
Merhaba, kuduz aşısı konusunda, birkaç ay önce seyir esnasında beni de köpek ısırdı. Farklı günlerde toplam 5 kere aşı oldum. Her bir aşı bir tabloya işlendi ve bu tablonun muhafaza edilmesi, bir daha ısırma olayı olursa kullanılacağı belirtildi. (Tablodaki kayıtlar incelenerek aşı sayısı belirlenecekmiş) Sizi bir daha köpek ısırırsa önceki aşılara güvenmeyip yeniden doktora gösterin. Kuduz aşısının sonraki ısırmalara karşı koruyuculuğu pek olmuyor, riske girmeye gerek yok.

• Beğen
Başlık
0
Tepki
14
İsim
Tolga Güngörmüş
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Whistle
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
İZMİR de oturan arkadaşlara bir sorum olacaktı Balçova teleferiğe bisiklet kabul ediyorlar mı bilgisi olan var mı ? Bisikletle yukarı çıksak aşağı bisiklete inmek gibi bir imkan var mı? Cevaplarınız için şimdiden teşşekür ederim:harika:

Başlık
0
Tepki
14
İsim
Tolga Güngörmüş
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Whistle
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Merhaba 15 yaşındayım bisiklet lisansı çıkarmak istiyorum ama İzmirde kulüp bulamadım bundan dolayı ferdi bisiklet lisansı çıkarmak istiyorum şimdi 15 yaşında olduğumdan dolayı Spor İl Müdürlüğüne velimle birlikte mi gitmeliyim yoksa velim dilekçeyi imzalasa ben gitsem olurmu? Ve oraya gitmeden önce hangi evrakları götürmeliyim:krktm: Cevplarınız İçin Şimdiden Teşşekürler :)

aslanefe

Üye
Başlık
0
Tepki
60
veloksk var. toplu çalışma yapıyorlar, yarışlara katılıyorlar ayrıca sponsor destekleri var bildiğim kadarı ile.

• Beğen
Tepkiler: TolgaGungormus
Başlık
0
Tepki
14
İsim
Tolga Güngörmüş
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Whistle
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Veloksk'a 18 yaş altı kişiler katılabiliyor mu katılabiliyorsa nasıl katılabilirim bir bilginiz var mı?

aslanefe

Üye
Başlık
0
Tepki
60
yaş sınırı yok sanırım. profesyonel değil zaten, bir tanıdıgım çalışmalarını orda yapıyordu. sosyal medyadan iletişime geç .

Başlık
0
Tepki
14
İsim
Tolga Güngörmüş
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Whistle
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@aslanefe
Teşşekür Ederim :) Ama Yol/yarış üzerine bir gurup sanırım internet sitesinde öyle yazıyor ben mtb odaklı bir gurup arıyordum yine teşşekür ederim bilgilendirmeniz için

• Beğen
Tepkiler: aslanefe

EA1907

Üye
Başlık
0
Tepki
6
İsim
EMRECAN
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhabalar, Vites ayarı konusunda yardımınıza ihtiyacım var :( arka vitesteki büyük dişlilere geçmiyor. 5-6-7 vites olarak kullanabiliyorum vitesleri sadece. Dün ayar yapayım derken biraz daha karıştırdım. Beceremedim yani :( eli yatkın olan bornova-bayraklı çevresindeki arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim

• Beğen
Tepkiler: erman35

erman35

Aktif Üye
Başlık
0
Tepki
328
İsim
ERMAN
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@EA1907
selam youtubede güzel videolar var belki fikir verebilir.

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç.

EA1907

Üye
Başlık
0
Tepki
6
İsim
EMRECAN
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
İzledim. Dün gece sahura kadar oturdum onunla uğraştım hatta. Ama daha beter ettim gibi :( o yüzden tecrübeli arkadaşlardan yardim bekliyorum...

mhtozel

Forum Demirbaşı
Başlık
3
Tepki
1.104
İsim
Mehmet
Bisiklet
Giant
@EA1907
Yer neresi dostum karsiyaka tarafindaysan yarin sabahtan yardimci olabilirim birsekilde

EA1907

Üye
Başlık
0
Tepki
6
İsim
EMRECAN
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@mhtozel
Bayrakli Osmangazi mahallesindeyim ben

• Beğen
Tepkiler: erman35 ve mhtozel

mhtozel

Forum Demirbaşı
Başlık
3
Tepki
1.104
İsim
Mehmet
Bisiklet
Giant
Bu arada bisikletten çok iyi anlıyorum diyen üstadlar varsa bir gün şöyle bisikleti a dan z ye söküp de sıfırsan monte etsek tüm ayarlarını filan yapsak olmaz mı? Bir gün böyle bir etkinlik yapsak mesela

Caner Geyik

Daimi Üye
Başlık
27
Tepki
901
İsim
eski rumuz: luneris
Bisiklet
Carraro
Merhaba, dün Sessiz Sürüş sırasında Trekking Bisiklet Kulübü ile tanıştım. Sorunuzu görmüştüm, onlara sordum. 18 yaş altı lisanslı sporcu yetiştiriyorlarmış. Yol ve dağ ikisi de var sanıyorum. Onlarla iletişime geçebilirsiniz.

Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

• Beğen

elric1982

Aktif Üye
Başlık
5
Tepki
438
İsim
Murat
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Şehir - Tur
ferdi lisans çıkarmanızı tavsiye ederim. kulüplere giriş kolaydır ancak olur da bir gün çıkmak isterseniz işler değişebilir.

• Beğen

sargonnas

Expand your mind...
Başlık
1
Tepki
901
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Batus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@TolgaGungormus merhaba, aşağıda verdiğim linkte hangi evrakları doldurman gerektiği ile ilgili bir liste var. Buradan sağlık belgesi, lisans çıkartma tescil belgesi, veli izin belgesi ve 2 adet fotoğraf ile Halkapınar da bulunan lisans başvuru merkezine gidiyorsun. Evrak sorunun yok ise 1 gün içerisinde lisansın çıkmış olacaktır. :harika:

• Beğen
Yukarı Alt