İzmir

Scudo

styli

Üye
Tepki
17
@İSMAİL POLAT
yahu tam ayarladık akşama istanbula gidiyorum. neyseki p.tesi tekrar geri döncem haftaya katılıcam artık :(

Cem Unden

Forum Bağımlısı
Tepki
5.370
Yaramı deştin be kardeşim

İzmir ,sporun her dalında olduğu gibi bu alanda da pasif kalmış bir ilimizdir. Ne sanayii kalmıştır , ne ticaret .Zenginler rantla işi götürür ; fakirde , her yerdeki gibidir zaten.

Varsa yoksa Çeşme'ye gidip rakı ,balık ,eğlence.

Bir İzmirli olarak acıyorum halimize valla.

Bedreddin

Aktif Üye
Tepki
94
Konuyu açmıştım ama sonra ikinci el bisiklet peşinde koşacağım diye yanıt atamadım. Yol bisikletine cesaret edemiyorum bir türlü, alacağım da binemeyeceğim gibi geliyor. :( Sanırım benim için en iyisi şehir bisikletiyle başlamak olacak.

Hasan Oğuz

Daimi Üye
Tepki
112
Bisiklet
b'Twin
İzmir'in yolları gibi yollar Türkiye'nin neresinde vardır çok merak ediyorum. Ben bu kadar kötü yollar görmedim. Bir yolda ne kadar çukur olabilir ? Merak ediyorsanız İzmir'e gelin. Özellikle mazgallar yapılırken nasıl bir mantıkla nasıl bir halet-i ruhiye ile yaptılar çok merak ediyorum. Söylenecek çok şey var ama bu kadar yeterli şimdilik.

İSMAİL POLAT

Daimi Üye
Tepki
48
@serhan aktaşgül

Bende 18:00 da işten çıkıyorum.Ama bir şekilde yetişecem.Bu hafta böyle başlayalım.Haftaya farklı ayarlamalar yaparız.
Katılmak isteyen herkesi bekleriz...

• Beğen
Tepkiler: serhan aktaşgül
Tepki
0
fatihcim merhabalar sizinle tanışmamı Can erdilek önerdi antalyada yaşıyordum fakat artık çeşmede iş dolayısıyla çalışmaktayım. geçen yıl giant xtc2 fox f80 bisikletimi çaldırdım formdada var görmüşsündür masterlarda yarışıyorum mtb ayrıca trıathlon da yapıyorum burada yapılacak bi yarış var galiba alaçatıda bu sene bir tek o yarışa gireceğim birde ekimdeki alanya yarışınaburalara gelir yada antreman yapacağınızda haberim oolursa sevinirim şu an bende yol bisikleti var giant peloton lite oda formda satılık bana büyük ama biniyorum hiç yoktan iyidir.özbay koydu forma haberin olsun teşekürler görüşmek dileğiyle.

İSMAİL POLAT

Daimi Üye
Tepki
48
Evet bugünlük 19:00 çevik bir meydanında toplanalım.Kaynaklara gidip bir çay içer geliriz. ( 10 dk ekstra bekleme süresi )

OzzYMKL

Forum Demirbaşı
Tepki
173
Tanıştığımıza memnun oldum İsmail abi keyifli bir geziydi teşekkürler.:D

• Beğen
Tepkiler: Raven_35