Gelin, beraber kilo verelim

Tepki
14
Bisiklet
Geotech
@Mete Can Karahasan
%5 yağ oranı imkansız gibi bir şeydir %5 yağ oranında yağ diye bir şey kalmaz ve deri o kadar incelirki lifler gözükür vücut'da altta fotoğraf yüklüyorum :) http://www.builtlean.com/wp-content/uploads/2012/09/body-fat-percentage-men.jpg

Scudo

Osman D.

Forum Bağımlısı
Tepki
261
Bisiklet
Cube
@Osman D.

Şuan 60-61 kg arası bir ağırlıktayım iyiyim iyi :D

Bengg

Aktif Üye
Tepki
10
İsim
Göktuğ Güntav
Bisiklet
Bianchi
%2 felanım :D kilo yok kas yok :)

Muhammed Durgut

Aktif Üye
Tepki
90
Kg:84 den 80 e düştü hedef 78 di.
Bisiklet sürmek dışında başka spor yapmadım,ekmek bırakıldı(ara sıra 1 dilim kepek ekmeği sabah kahvaltısında yenildi) ,çay şekersiz içiliyor,abur cubura devam edildi (çikolata, cips,kek gibi),patates ve hamur kızartmaları bırakıldı(yağlı yemekler oluyor ama ayda 2 kere bile yediğim söylenemez.

Sonuç olarak düzenli beslenme ile kilo verdim ekstra bir spor yapmadığım için 3 ayda 4 kg verdim beslenmeme bu şekilde devam edeceğim, kendime belirlediğim süre 2 gün önce bitti gelişimleri sizinle paylaşmak istedim iyi forumlar.

Tepki
27
Boy 1.67
Kg 70
Hedef kilo 63
Hedeflenen ulasma zamanı: Kasım

Cayı ve kahveyı seekrsız ıcıyorum. Ekmek tuketmemeye calıssam da tuketıyorum ama tam bugday ekmegı yıyorum. Abur cubur almıyorum. Yapay sekerlı hicbir urunu almıyorum. Protein agırlıklı beslenmeye calısıyorum. Gun ıcınde bol bol yagsız sut ve yagsız yogurt ıle meyve tuketıyorum.

Beslenme dısında spor salonu ve yuzme havuzu uyelıklerım de var. Haftanın en az 2 gunu spor salonuna, haftasonu en az bir gun yuzmeye gidiyorum. Bır de bısıklet var tabıkı.

Ahmet Ayaz

Forum Bağımlısı
Tepki
2.110
Bisiklet
Salcano
@Umut SEFLEK

Sizinkinden farklı olarak yoğurt ve sütte yağsız ayrımı yapmadım. Spor olarak ise sadece bisiklet sürdüm ve son bir ayda haftada 300 km'ye kadar çıktım. Yaklaşık 5-6 ay içinde 20 kilo verdim. Şu anki görüntü üstte arkadaşın verdiği görselden gidecek olursa %15-20 yağ oranı civarındayım.

Tepki
27
@Ahmet Ayaz

Evet aslında uygun beslenme ile bisiklet sürmek bile yeter kilo vermek için. Ama ben sporu çeşitlendirmeyi sevdiğimden bir de zayıflarken biraz vücudu şekillendirmek istediğimden yüzme ve fitness'ı da ekledim. Bu kadar uğraşıyorken ve süt ve yoğurdu bol bol tüketen biri olarak bari onları yağsız alayım diyorum. Ama bu evde yaptığım bir şey. Gün içinde, işte ve dışarda yemek yediğimde ben de çok dikkat edemiyorum yağlı yağsız ayrımına.

Tolga Can

Daimi Üye
Tepki
123
Bisiklet
Salcano
Haziran ayı koşu ve bisiklet ile 9.5 kg verdim.
Aslında bisiklet hesapta yoktu. kontrollü şekilde, sağlıklı beslenerek ayda 5 kg hesaplamıştım. her yılda böyle olur.
85 kg dan 75 kg düştüm. temmuz ayı boyunca da dengeli beslenerek bu kiloyu korudum. Ağustos da tekrar başlayıp 5 kg vermeyi planlıyorum.
1.70 boy ile 70 kg benim için ideal. Çok kaslı bodybuildg olayına kaçmadan fitness yaparak atletik yapıda kalmak istiyorum.
% 20 yağ oranımı , % 15 çekeyim yeter. Baklava olması şart değil. Şeker pare sevenlerde var . :D

• Beğen
Tepkiler: İsmail Selçuk

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.058
Bisiklet
Diğer
diyetisyene giderek ve şeker, pirinç Pilavı, yağlı yiyecekler, abur cuburdan uzak durarak ve bol bol yeşillik yiyerek 2 haftada 4 Kilo verilebiliyor 94 kg dan 72 ye düştüm 2.5, 3 ayda arada biraz boşverdigim de oldu sıkılıp. ramazan da biraz fazla yedim 2, 3 Kilo aldım galiba bayramdan sonra tekrar diyete başlayıp kilomu 60 a indirmek hedefim diyetisyen ideal kilomu 63 demişti yaş 25 boy 1.70

ProfessionaL

Forum Bağımlısı
Tepki
700
İsim
Hasan Kılınç
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Hasan Kılınç

Kilom bir ara 80'e kadar çıktı. Ancak son iki ayda içinde bulunduğum üzüntüden dolayı iştahım kapandı ve 72 kiloya kadar düştüm.

B

BF Okuru

Misafir
Dostlar butun sayfalari okuyamadim fiziksel degisiminiz harika hepinizi ayakta alkisliyorum millet olarak boyle zinde gencler olmaliyiz dusuncesindeyim :)

Ben de kendi degerlerimi paylasayim,

3 ay once,

Boy: 1.75
Kilo: 95

Su anki guncelim,

Boy: 1.75
Kilo: 82

Hedefim: 76

Bisiklete yeni basladim fakat bu 3 aylik surede Crossfit yaptim. Kondisyonu cok guclu olan herkeze tavsiyemdir.

Programlar gunluk olarak (link) sayfasinda ki WOD bolumunde yayinlaniyor :)

Kilo verme seruveninizde hepinize basarilar dilerim ;)

Tepki
13
İsim
can
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Bmx
@Özgür Erbulan

Dukan diyeti kilo verdiriyor ama bıraktıktan sonrada beslenmenize kesinlikle dikkat etmelisiniz aksi taktirde kilolarınızı tekrar geri alabilirsiniz.

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.058
Bisiklet
Diğer
@hakkında: boşluk

Ne günlerdi be yaş 30 oldu kilo 98 yaz da geldi sıcaktan nefes bile alamıyor insan bisikleti bile bırakma noktasına geldim nerdeyse bu kiloda nefes yetmiyor kilodan insanın totosu pişik oluyor ramazan da geldi. Ramazan dan sonra diyetisyen e gidip zayıflamayı düşünüyorum tek başıma yapamıyorum diyeti bir kaşık bir kaşık bir kaşık daha derken ipin ucu kaçıyor bir bakmışım 2 tabak yemişim halbuki 6,7 olmaması lazım

Tepki
13
İsim
can
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Bmx
Ramazandan sonra diyetisyen olayı mantıklı ramazanda diyet yapılmaz vücut bitkin düşer.

Tepki
75
İsim
Ali göktaş
Bisiklet
Bianchi
2017 6. Ay
Kilo 83
Boy 166
Yaş 21
Kasım 2017
Kilo 68.5/69
Bu yaz bisiklet veya başka bi sporla pek ilgilenemedim şimdi eve trainer aldım günlük 45/55 dakika arası 12/140 nabız arasında sürüyorum ve küçük bi ağırlık antrenmanı yapıyorum 71 e çıkan kilom şuan 5 haftada 69 a indi hedefim 60 kilo olmak

mustang41

Aktif Üye
Tepki
273
İsim
Mustafa
2017 7.ay Kilo:118
Bisiklet ile tam 3300km. sonucunda, Şu an kilom 92.Boyumda 1,82.
Yaklaşık 3 aydır aynı kiloda kaldım.
Tatlı haricinde her şeyide yedim.Bu şekilde beslenmeyede devam ediyorum.
XXXL Yada XXL olan beden ölçüm şu an L yada M oluyor.:)
Kot Pantolonda 38-32 olan bedenim şu an 32-32 oldu.:)
Kilo vermeden önce giyim mağazalarında bedenime göre Elbise Tişört pantolon bulamaz iken şimdi hemen bulmak ayrı bir keyif.:rolleyes:
Gece rahat uyumak,rahat nefes almak,Merdivenleri ikişer çıkmak ayrı bir keyif.:rolleyes:

Tepki
75
İsim
Ali göktaş
Bisiklet
Bianchi
@mustang41 tebrik ederim bende aynı şeyler oldu eskiden tişört gömlek filan olmazdı şimdi istediğim gömleği denemeden alıyorum her zaman şık bir takım giymek isterdim L beden gömlek giyerken XS takım giyecek seviyeye indim bende

• Beğen
Tepkiler: mustang41