Gelin, beraber kilo verelim

-Skynet-

Forum Bağımlısı
Tepki
2.141
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@hamlet2006
Bu kadar kısa zamanda bu kadar kiloyu nasıl verdin hocam,biraz tüyo versen bizlere?:eek:

• Beğen
Tepkiler: hamlet2006
Scudo
Tepki
5.345
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@hamlet2006 mükemmel performans sergilemişsiniz tebrikler, mutlaka zayıflamıştır o tarihteki bi foto ile karşılaştırın.

• Beğen

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.971
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Mhmm@ Yok güzel kardeşim.Hep aynı:kötü:Hiç değişmedi.:krktm:

Yüz yogası, ödem söktürücü vb önerenler var ama bizim forumdaşlardan bu durumu yaşamış ve çözmüş birisinden tavsiye alsam daha da iyi olacak.

• Beğen
Tepkiler: Muhammet Ağrı
Tepki
5.345
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@hamlet2006
Abi sistem öyle çalışmıyor tavsiye edenler bilime mukavemet ediyorlar :)

Ha bir de sadece bisiklet sporumu yaptın hocam, kas durumu nedir biliyorsunuz bizim spor her kası çalıştırmıyor maalesef.

• Beğen
B

BF Okuru

Misafir
Boy:185 kilo:67

10 yıldır bir kilo bile değişmiyor. kilo almak vermek nedir bilmiyorum. günde 16 öğün yesem yine aynı :D

CeRKeZ

Kağnı Arabası
Tepki
1.188
İsim
Yunus Emre Cebe
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Haziran'da 86 kiloydum Ekim başından beri sabit 68 kg olarak devam ediyorum. Devamlı bisiklet kullandım ve yediklerimi düzenledim. Özellikle eskiden çok fazla fast food yemek yerdim onu ciddi oranda azalttım.

• Beğen

hidromek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.118
İsim
Vedat S
Bisiklet
Carraro
Mart ayında 105 kg a kadar çıktım sonunda diyetisyene gitmeye başladaım sadece diyet ile 78 kg a kadar indim yaklaşık 3 aydır 78 kg da sabit duruyorum vucudum fena direniyor işimden dolayı spor yapamıyordum 2 haftadır spora da başladım şimdiki hedefim 70 kg ın altına inmek bende de göbekte yağ kaldı onları yakmak için fitnes a başladım :)

• Beğen
Tepki
5.345
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Temmuz 92
Ekim 80.5 bel ağrısı başladı
Kasım 82 kol krıldı
Aralık 84 spor yasak iştahım açıldı :)

B

BF Okuru

Misafir
@hamlet2006 Tebrikler, epey kilo vermişsiniz. Boy kaç? Diyetisyen ölçmüştür herhalde ama yağ oranınızın düştüğünden emin misiniz? Bunun dışında daha önce yazıldığı gibi kilonun nereden kaybedileceğinin nereden kazanılacağının öncelik sırası genetik ile ilgili. Belki sizin yüzünüzün kemik yapısı nedeniyle verdiğiniz kilo gözükmüyordur. İyi yanından görmek gerekirse özellikle kısa sürede yüzden kilo vermek her zaman her kişide iyi gözükmeyebiliyor, kişi hastalıklı çökkün bir görünüş alabiliyor.

Çağdaş78

Forum Bağımlısı
Tepki
4.573
İsim
Çağdaş
@Mhmm@ geçmiş olsun

Önce sağlık. Kilo gelip geçici. ( yazar burada kiloya para ,mal ,servet gözüyle bakan orta kilolu birisi :):):))

• Beğen

mehmetgz

Üye
Tepki
153
Bisiklet
Carraro
şu kalori nedir? nasıl yakılır? sumo güreşçisi günde 5000 kalori yakıyor? göbek ve kiloyla bağlantısı var mıdır? sorgulayan yok mu? bu hesaplarla yaktığım kaloriye göre benim -23 kg olmam lazım...eeee evdeki hesap çarşıya uymuyor, n'olcak?

Mavi Tuna

Üye
Tepki
23
Bisiklet
Mosso
105 kilo gördüm sonra 78 sonra 95 şimdi 82 kaldı 7 kilo. Bu sene bisiklet ile keyifli keyifli kilo verdim. :)

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen

historiyst

Pedalşör ;)
Tepki
1.015
İsim
Murat Hoca
Bisiklet
Giant
Çok düzensiz bi hayatım var çoğu zaman kahvaltı yapmıyorum öğleye doğru yiyorum havalar soğudu bisiklet anca hafta sonları o da çok uzun turlar değil haliyle şişkolaştım ...:(

Tepki
1.395
İsim
MUSA
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Boy:1.73
Kilo: 77
Aşçıyım. Bunca yemeğin içinde diyet yapmak çok zor. Şunu anladım "diyet işi erkek adam işi" :)
Bu da benim uygulayamadığım, diyetisyenimin verdiği liste. Belki birilerinin işine yarar.

IMG-20181221-WA0002.jpg

B

BF Okuru

Misafir
@mehmetgz sumocular sabah çok erken kalkıp keiko denilen günlük antremanlarını aç karnına tamamlarlar bu antrenman ortalama 4/5 saat sürer sonra günün ilk öğünü olan chanko nabe isimli çorbayı hazırlarlar aslında bu çorba bir tencere yemeğine daha çok benzer içinde deniz yosunu , lahana, pırasa, domuz eti, tavuk,pirinç, soya, Çin makarnası, şiitake mantarı, yumurta, fasülye filizi, tofu gibi malzemeler bulunur. Bu ilk öğündür yanında sake ya da bira içerler sonra uykuya geçerler ve akşama kadar uyurlar uyanınca yine yemek yer yemekten sonra tekrar uykuya geçerler. Yani günde sadece iki öğün yerler ve bu rutin yıllarca devam eder.

Tepki
4
İsim
tansel
Başlangıç
2005—06
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Trial
Hocam yorumlar için teşekkür ediyorum. Konuya baktım ama bildiğim kadarıyla zayıflamak için aralıklı oruç tutmak çok önemli.
Aralıklı oruç ile ben ortalama 8 kg kaybetmiştim.
"Aralıklı oruç tutarken su ve kalorisiz içecekler içilebilir. İştahı ertelediği için sade kahve tüketimi genellikle tercih edilir. Ayrıca yeme saatlerinde sağlıklı beslenerek oruç süresini kolaylaştırabiliriz. Yeterli vitamin ve mineral girmesi, açlık anlarının daha konforlu geçmesini sağlar."