Dahon Mu D8 Schwalbe dış lastik sorunu!

Scudo
Tepki
52
İsim
Burak Tahiroğulları
Bisiklet
Dahon
@Üye Adı fatbike olmadı ama bir dolgunluk söz konusu. Bisiklet şu anda Mu P8 oldu işte. Çok güzel gözküyo şu anda. Performans olarak da çok fark yarattı doğal olarak. Zor oldu takması ama memnunum şu anda.

• Beğen
Tepkiler: Üye Adı
Tepki
52
İsim
Burak Tahiroğulları
Bisiklet
Dahon
@Üye Adı Şu anda sıkıntı çıkarcak bir durum sezmedim. zaten öyle bi durumda hemen paylaşım yapıcam durumla alakalı. üzerinde 1.50 lik kendalar varken bana zayıf bi görüntü veriyordu bisiklet. 1.75 cuk oturdu. En azından benim için öyle :)

• Beğen
Tepkiler: Üye Adı

Yusuf'san

((( Sadece Bisiklet )))
Tepki
1.604
İsim
Yusuf
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Üye Adı diye mi bende görünüyor yoksa üyelik adı mı bu bilmiyorum ama 103. 105. ve 107. mesajlar bende hiç görünmüyor ve kimin attığını da bilmiyorum.
Bu uye kimdir beni engellemis midir nedir anlayamadim.

Beni neden engelledin demiyorum ancak beni kim engellemis bilmek istiyorum.

???

???

???

• Beğen
Tepkiler: Dağhan

Dağhan

Aktif Üye
Tepki
213
Bisiklet
Tern
@Yusuf'san
şu an bendede görünmüyor,üyeliğini mi sildiler ya da uçuruldu mu?

Yusuf'san

((( Sadece Bisiklet )))
Tepki
1.604
İsim
Yusuf
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Dağhan

Yok yok @Dağhan kendisi konuyu takip ediyor burada baksana senden önceki mesajı beğenmiş.

Kimmiş bakalım, çıkar herhalde.

condition

Aktif Üye
Tepki
114
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Yusuf'san
Eski @M.Cüneyt K. Nicli arkadaş. Bende de @Üye Adı şeklinde gözüküyor anlamış değilim. Kendisi açıklar herhalde.

• Beğen
Tepkiler: Yusuf'san

Yusuf'san

((( Sadece Bisiklet )))
Tepki
1.604
İsim
Yusuf
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@condition

M.Cünneyt K. mi? Sanmam degildir daha onceki gun konusuyorduk onla dahon kullanicilari kulubunde.

condition

Aktif Üye
Tepki
114
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Yusuf'san
Eski msjlara bakarsan o olduğu gözüküyor ama neden böyle birşey olduğunu anlamış değilim.

salvodaze

Aktif Üye
Tepki
128
Bisiklet
Dahon
Artık iyice bayan bu konuda son gelişmeler: Aslı Bisiklet 35-405 marathon'ları bekleyip onları deneyelim dedi. Tamam dedim, gelince deneyip göndermelerini ve kendim denemek istediğimi söyledim.

Dahon Global ise sadece tweet'lere yanıt vermeye devam ediyor, en son bana katalogdaki "Dahon bileşenleri değiştirme hakkını saklı tutar." ibaresinin fotoğrafını tweet'ledi. Böyle bir firmanın bu kadar büyük olmasına günden güne şaşırıyorum. Helal valla, bir müşterinin garanti talebini yerine getirmemek için koca firmayı rezil etmeyi tercih etmek yürek ister (herhalde?).

Mucul

Üye
Tepki
33
Bisiklet
Dahon
Konuları takip ediyorum hala, ancak bir türlü cevap yazamadım yoğunluktan.

Baya bir gelişme olmuş burada:) Anladığım kadarıyla bizim jantlar 406 ama biraz sorunlu versiyonu. Benim de başından beri Sedona Consept e gitme planım vardı ama hiç vaktim olmadı. ThorUsa ile mailleşiyorum o da jant için, sizinki 406 olmalı falan dedi. Başka bisikletçiye götürüp deneyebilirsiniz dedi. Bakalım deneyeceğim. Saolsunlar ilgililer. Benim birde Katlama mekanizmasıyla ilgili sorunlarım vardı. Onların da normal olduğunu söylediler.

Bu arada Dahon'dan da tweet olarak sadece konunun takibindeyiz mesaji aldim. Bakalım ne olacak.

--------------------

Arkadaşlar selamlar,

Dahon'dan mail geldi. Jant mevzusu gerçekten ilginç diyor. Elimden geldiğince konu ile ilgilenecekler arasında irtibat kuruyorum diyor. Aslı Bisiklete falan ulaşmış sanırım. Cevap geldi ama sonuç yok henüz. Ben de burada konu olan Sedona'da lastiklerin değiştirebildiğini ve çok zorlanıldığını, çıkarmak gerekilirse de lastiğin kesilmesi gerektiğini söyledim.

Mekanizma biraz yavaş ilerliyor ancak bakalım bi hareket var. Neler olacak göreceğiz.

Herkese İyi bayramlar...

• Beğen
Tepkiler: salvodaze

salvodaze

Aktif Üye
Tepki
128
Bisiklet
Dahon
Aynı şekilde Dahon Global bana da takipte olduklarını yazdı. Bakalım bayramdan sonra sıkıştırmaya devam edeceğim :)

Mehmet Altuğ

surrender.to.music
Tepki
7.396
Bisiklet
Scott
@salvodaze Dahon sahibi olmayan bizler de Dahon'a eposta gönderelim mi konuyla ilgili? :) Dahon almayı düşünüyordum ama şu forumda böyle bir konudan bahsedildiğini gördüm, bu sorun çözülmeden markadan uzak duracağım vs. Bu tarz bir eposta da baskı unsuru oluşturabilir belki.

Siz yazıştığınız eposta adreslerini bize de yollayın.

• Beğen
Tepkiler: salvodaze