Çekiliş Tarihi

Ercan Cebeci

Forum Demirbaşı
Tepki
251
Bisiklet
Scott
@Gokay U.
Ornegin ben cekilisteki sansimi arttirmak icin bisikletle alakasi olmayan babami, annemi, kuzenimi,amcami vs siteye uye yapip cekilise farkli isimlerle katilabilirim. Bunlarin ip leride farkli olur. Cunki hicbiri benim ewimde yasamiyor yada ayni internet agini kullanmiyoruz. Bunu engellemenin tek yolu cekilis aciklanis tarihinden once uye olma sarti aranmasidir. Maalesef kurunun yaninda yasta yanacak.
Mesaj sayisiyla ilgisi yok. Herkes mesaj yazmayabilir, kimiside okuyarak foruma dahil olabilir. Zaten tepki gosterilen konuda bu degil. 5 senedir uye olup 30-40 tane mesaji olan uyelerde var.
Sansiniz bol olsun[emoji4]

Scudo

Gokay U.

Üye
Tepki
2
Bisiklet
Salcano
Kesinlikle size katılıyorum. Böyle bir kuralın belirtilmediğini dile getirdim sadece. Baştan sona okuduğunuz zaman bu konuyu, ödülün tartışılmasından başlıyor. Mesaj sayısına kadar gidecek hissi yaratıyor eğer kurallardan bahsetmezsek.

Geleneksel bir çekiliş olduğu için sağlıklı şekilde tamamlanacağına inanıyorum. Endişe edilmesine gerek yok işin özü.

aziz otkur

Forum Demirbaşı
Tepki
177
Bisiklet
Bianchi
@ulas
merhaba ulaş bey :) ben çekiliş var diye hesap acmıyanlardanım yanlıs anlasılmasın 25 aralıkta tanıştım forumla bisiklet konusunda hevesim vardı üye oldum 2 gün sonra rastladım cekilişe katıldım yani cekiliş var diye açmadım :D

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Merhaba Arkadaşlar,

Çekiliş 10 ocak günü saat 14:00 da yapılacak. Bütün ilgilenen arkadaşları en geç saat 13:30 da bekleriz

• Beğen
Tepkiler: Cem Demir

Emre Yönlüer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Trek
@ulas

Çekilişe gelemeyen kişiye çıkarsa nasıl bildirilecek??? Buradan mı???

Yoldakiseruven

༼ ºل͟º ༽🧌
Tepki
1.261
İsim
Lemi Dolunay
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Katlanır
Kadro bana cıkarsa satıp o parayla çocukları giydiririm. Sevindiririm nasıl olsa şükür elim ayağım tutuyor çalışıp kendimde alabilir veya toplayabilirim.Bu hayatta gözüm yok hiç birşeyde öncelik çocuklara verilmelidir. Önemli olan onların geleceği hangimiz forumda bir çocuğu sevindirdik bende dahil binkusurluk bisiklete biniyorsak 5liraya bile bir cocuk sevindirebiliriz

aziz otkur

Forum Demirbaşı
Tepki
177
Bisiklet
Bianchi
@ulas
izmitte oturuyorum gelemicegim sonucu takip edicem

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@halil ibrahim duran

Nerde beleş, oraya yerleş brocum ;)

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Arkadaşlar,

herkes gelecek diye bir şey yok. Herkes davetlidir :) katılım olsun ki biz de gönül rahatlığıyla bu işi hakkıyla yapalım. Beraber yapalım kimsenin aklına bir şey gelmesin ;)

aziz otkur

Forum Demirbaşı
Tepki
177
Bisiklet
Bianchi
Teşekkürler şimdiden hayırlı olsun :) insallah bana cıkar bisiklet alıcam kadroyu satıp:)

• Beğen
Tepkiler: ProfessionaL

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Değerli arkadaşlar,

Çekilişte 3 kişi çekeceğiz. İlk çektiğimiz asıl kazanan kişi olacak. Eğer sahte bir kullanıcı değilse kadronun sahibi olacak. Bunun yanında iki kişi de yedek çekeceğiz. Eğer aykırı bir durum var ise sırasıyla çekiliş hakkı diğerine geçecek.

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Toplamda 587 kişi oylamaya katılacak. Bu oylamada sadece bir kişi karbon kadronun sahibi olacak. Herkesin çekiliş numarası attığı mesaj numarası olacak. Konuda ilk mesaj bana ait olduğu için 1 numaralı mesaj oylamaya koyulmayacak. Yine aynı şekilde son mesaj da bana ait olduğu için 588 nolu numara da oylamaya koyulmayacak. Yani benim sansım %0 :)

Numaralar hazırlandı ve tam saatini bekliyoruz. Bilginize... Gelip destek veren bütün arkadaşlara da teşekkür ederiz.

lealtad

Forum Bağımlısı
Tepki
1.597
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Diğer
@ulas
Umarım gerçekten ihtiyacı olan ve güzel değerlendirecek kişiye çıkar

• Beğen
Tepkiler: ProfessionaL

aziz otkur

Forum Demirbaşı
Tepki
177
Bisiklet
Bianchi
Mesaj numarama bakmadım nerden bakabilirim ulaş bey

Tepki
62
Bisiklet
b'Twin
Çekliş hala sonuçlanmadımı yaa çıkacağı yok ama insan bekliyor işte :)