çamur turu volume 2 :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
pazar günü ortaköyde çay olursa varım ve hatta isterseniz bebek rampasını zorlarız.... saat 10.00 da dikilirim barboros heykeli orda kimse gelmezse garipçe antremanında olurum....

Scudo

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
Dün evde değildim bu nednele mesajşara bakamadım. Kurtdoğmuş turunu yapıyoruz sozunden donenıın bısıkletı kırılsın bır dahada bısıklete sahıbı olamasın. Bana gun verın. dedim arkadaslar. ... Başlıgı hemen acayım. Sorun yok bu konuda. Bana hergun uyar bu turda orhan abıyede her gun uydu. Son soz dıger arkadasalrda.. Cumartesı yapalım.. Pazar gunu herkes ıyıce dınelnır ve hafta sonuna zınde baslar ama daha once yazdıgım gıbı tren saatlerı konusundakı zorluk bu olayı pazar gununu daha cazıp kılıyor. Cevaplarınız beklıyorum. Haman baslıgı acayım. Hangı gun olsunçç!!!?.

Dersenız her pazar turdan sonra ıse gıdıyoruz sorun yok. Cevap yazmadan tesekkur edın .. bende hemen acayım bu gece baslıgı.. :)

Yaqn çizmekmiş ben mi?.. Sop geliyor sopa.. kızılcık sopası.. :D:D:D ..

Berk haftaya plan yapma.. gıtme bır yere. kurtdogmusa gıdiyoruz...

Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.827
İsim
Ömer Faruk Mumcuoğlu
Bisiklet
Scott
@Kudret Kurtcebe

Abi ben erken çıkıp 10,30 gibi evde oluyorum yoksa patron beni eve sokmaz:) Anca ayda bir uzun süreli çıkma iznim var:) yine de Pazar Garipçeye gideceksen belki karşılaşırız. yarım saat geçe alırım turu.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Ömer Faruk MUMCUOĞLU

ömer dost ....
anlıyorum ....
dostum benim için kendini ayarlama derim ....
pusulanın yönü bende her an değişebilir
başarılar dilerim ....

Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.827
İsim
Ömer Faruk Mumcuoğlu
Bisiklet
Scott
@Kudret Kurtcebe

tamamdır abi o zaman bende belki florya ya doğru giderim.İnşallah bir daha ki sefere görüşmek üzere