13 Mart Pazar Malatya-dİlek-karakaya Turu

Tepki
120
Harika bir tur çıkartmışsınız. O bölgenin güzelliklerini bize yansıttınız. En güzeli de saç kavurma olmuştur herhalde. En büyük pay Gökhan'ın olsa gerek, sırtını garantiye alsada bayağı eziyet çekmiştir.
Nuri bey 'Yahya; yengeden izin alabilmiş' diyor. Begüm ise 'benim bisikletime el koydular ondan gidemedim' diyor. Ne dersiniz? Bende kiralamasını söyledim.
Grubunuz çok güzel, tüm katılımcıların emeklerine sağlık. Paylaştığınız için teşekkür...

Scudo

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Harika bir tur olmuş arkadaşlar.
Sac kavurmanın devamını bekliyoruz:)
Fotoğraflar ve anlatım için çok teşekkürler.
Elinize, emeğinize sağlık...

M.Nuri TEKE

Forum Demirbaşı
Tepki
695
Bisiklet
Specialized
Yorumları ile bize renk ve moral veren arkadaşlarıma ve büyüklerime sonsuz teşekkür ederim..
Haluk abi o lafı ben demedim.. onu eskişehirden arkadaşı yazdı..
ben yahonun 15 yıldır içini bildiğim için dışına laf etmem..
selamlar..

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@M.Nuri TEKE

yahyaya takılmıştım sadece geçen hafta katılamadı bu hafta geldi diye aklıma ilk gelen bahaneydi :) yoksa devrem çok kazaktır bilirim :)

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
Şöyle bir düşündüm de hiç hatırlayamadım, benim turlarımda yolumu kesti mi bir tren? Yok... Çok güzel bir tesadüf olmuş... :) Turunuzu bizlerle paylaştığınız için teşekkürler. :in: Sac kavurma dikkatimizden kaçmadı tabii ki, afiyet şeker olsun... :D

Genç Osman Bircan

Forum Demirbaşı
Tepki
651
Arkadaşlar inşallah bu pazar (20.03.2011) çıkacağımız turun; başlangıç noktası, başlangıç saati, tur ile ilgili bilgiler Bisiklet Forum İl Gurupları ve İl Temsilcileri anabaşlığı altında [Malatya - Bisiklet Forum] yayınlanmıştır. Allah'tan hayırlısıyla uygun olabilecek arkadaşlar Cuma gece yarısına kadar aynı başlık altında müsaitliklerini bildirsinler.Böylelikle turda yapacağımız yemek,ekmek,yiyecek,içecek vb istikaklar ve turun içeriği ve gidişatı sayıya göre ayarlansın. Herkese hayırlı günler dilerim.

• Beğen
Tepkiler: M.Nuri TEKE

Genç Osman Bircan

Forum Demirbaşı
Tepki
651
Sedat bey tanışma ve sohbet etme fırsatımız olmadı şimdiye kadar.İnşallah bir turda birlikte olur, tanışma ve sohbet etme fırsatı buluruz. Sizide aramızda görmek bizi sevindirecektir.

• Beğen
Tepkiler: sedat seçkiner

M.Nuri TEKE

Forum Demirbaşı
Tepki
695
Bisiklet
Specialized
@sedat seçkiner
Sedat abi bizi izlemene sevindim .bende tanışmak ve birlikte pedallamak isterim.

• Beğen
Tepkiler: sedat seçkiner