B'twin hakkında görüşleriniz?

Scudo

Literary

Daimi Üye
Tepki
342
Bisiklet
Carraro
@EmirhanShn sanırım bu şans meselesi birazda veya ürün imal edilirken özensiz imalatta bu tarz sorunlara yol açabiliyor

Thranduil

Daimi Üye
Tepki
385
İsim
Sadık
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Brompton
İki bisikletim de Btwin idi. Birisi RR 540 ve halihazırda kullanıyorum. Fiyatına göre güzel donanımı var ayrıca kaynak noktaları gayet güzel, kadrolarına güveniyorum. Bakım konusu apayrı bir olay, A mağazasındaki çalışanlar ile B mağazasında çalışanlar aynı değil maalesef. Ben bakım konusunda İzmit Decathlon'dan oldukça memnun kaldım ve çok ilgililer.

Kızılçam

Bitkisel Üye
Tepki
273
İsim
Ömer
Başlangıç
2001—02
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
bisiklet alacaksanız gidip mağazada deneyip size uygun bedeni seçin decathlonun internet sitesinden üzerine 50₺ kargo ücreti verip öyle alın ne zaman decathlona gitsem her önüne gelen bisikletlere biniyor inanın bendeki rr540 ı alalı daha 3 ay oldu ama sanki 1 yıl boyunca kullanmış gibiyim.

salih.polat

Aktif Üye
Tepki
78
İsim
Salih POLAT
Bisiklet
b'Twin
@AliMurat triban 520 kullanıcısıyım gayet memnunum bisikletimden . ama akort olayı biraz çabuk bırakıyor gibime geldi dikkatli kullanmak lazım geri kalan hiç bir sıkıntım yok

• Beğen
Tepkiler: AliMurat

4tech

Üye
Tepki
49
Bisiklet
Diğer
@AliMurat Merhaba bende triban 520 kullanıcısıyım ve gayet memnunum. 6061 aluminyum kadro, sora vites seti, shimano frenler, karbon maşa, ömur boyu kadro garantisi, bu fiyata bu özelliklerde sıfır bir bisiklet bulabileceğini sanmıyorum. Genellikle insanlar decathlon hizmetinden memnun değildir. Bisiklet bakımını ve ayarlarını iyi bir bisikletçiye götürüp yaptırısan bir sorun olmaz.

• Beğen
Tepkiler: AliMurat

ilkercom

Forum Demirbaşı
Tepki
533
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
500 ile 520 aynı jant setini kullanıyor sanırım.

Ben bisikleti ilk aldığımda mağzada jantın tekine akort yaptılar. biraz yalpalıyordu. Keşke diğerini de sıkı sıkıya elden geçirtseydim diyorum. Zamanla teller biraz gevşedi sanki 1mm gibi 2 jantta da sallama var.

Ben 100 kiloyum ilk turda baraja gittik mtb bile zor ilerliyordu bi yerde lastiği patlattım çakılların üzerinde 6 7 metre gitmişim sonradan fark ettim. jantta taş izleri oldu. 2. turda yine mtb parkuruna girdim. yumruk büyüklüğünde taşların üzerinden seke seke 8 km kadar iniş yaptık. o gün o bisiklet dağılmadı ya ben dahil herkes hayret etti.

Sanılanın aksine çok da çürük değil.

nuruasakir

Forum Bağımlısı
Tepki
320
İsim
recep
Bisiklet
Salcano
btwin eskiden f/p idi şimdi değil.

CyclistAntalya

Daimi Üye
Tepki
473
İsim
Erkan
Bisiklet
b'Twin
520 Triban almayı bende düşünüyorum.
İkinci el piyasada düzgün yıpranmamış bisiklet bulmak zor.
Sırf kadro için faturasız yıpranmış bir ikinci el alacağıma
faturalı garantili triban 520 alayım diyorum.
sonuçta profesyonel falanda değiliz.
günde 20-30 km bisiklet sürüyorum.
öte yandan 520 nin kadroları ömür boyu garantili de olsa karbon maşanın garanti kapsamında olduğunu sanmıyorum.
karbonu kırarsak sanırım masraf çıkarır bize.
öte yandan servis için asla decathlona gitmem.
konyaaltı doğa sporları var.
çok tecrübeli iyi bir elemanı var.
ona emanet ederim.
eski bisikletim carraro 224 ü satar maliyet yaparım.
genel plan bu.

Thranduil

Daimi Üye
Tepki
385
İsim
Sadık
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Brompton
Bilgilendirme için teşekkürler.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Pamuk B'TWIN her zamanki gibi, şaşırtmadı. Hayır, anlamadığım bu testleri ürün satışa konulmadan önce yapamıyorlar mı? Böyle insanları uğraştırıyorlar.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Pamuk
Çok şaşırdım ya.
O değil bunu nerede yayınladılar, yani siz girip bakmadığınız taktirde şu kısma e-mail vs aracılığı ile ulaşıldı mı tarafınıza?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Gölge Dağ
Gördüm hocam aşşağı taraftaymış, sağolun :D
Seri sonu kısmından başka bir yere tıklamadığımdan bunlar hep :D

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.617
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Decathlon Türkiye sayfasinda ilgili sayfaya ulasiyorum, ama Fransa sayfasinda boyle bir bilgi bulamiyorum. Acaba Türkiye'ye gelen urunler mi kusurlu yoksa hepsinde mi var ayni sorun? Bilemedim ve arada kaldim su anda o_O

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.617
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
@Ahmet Bilge Kaan AKIN EyvAllah.

Hay ben boyle sansin :mad: Seri numaram tutuyor. 1864083 :confused: Aslinda M boyda gozum vardi ama. Degistirirler mi ki :D
Aslinda ben niye kiziyorum. Basa gelecegi varmis, kader bu :)

CyclistAntalya

Daimi Üye
Tepki
473
İsim
Erkan
Bisiklet
b'Twin
Demekki Decathlon ürünlerin testlerini piyasaya sürerek yapıyor. Sorun çıkmazsa yürü be koçum diyor şubelere. sorun çıkarsa geri çağırın diyor. :) peki geri çağırdıkları bisikletleri iade mi alacaklar yoksa kadroları değiştirip geri mi verecekler bilen var mı?