B'twin hakkında görüşleriniz?

Tepki
26
Bisiklet
Salcano
Decathlon btwin hakkındaki görüşlerinizi bekliyoruz.

Scudo

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.895
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Severek izliyoruz! Iyi arkadaslar :p
Neyi hakkinda gorus istediginizi belirtirseniz yardimci olan cikacaktir.
Sizinki "Yamaha hakkındaki görüşlerinizi bekliyoruz"gibi olmus. Adamlar motosikletten muzik aletine uretim, urun, satis, servis yapisina sahip.

lermis

Üye
Tepki
62
Bende btwin gidon çantası var fiyatına göre çok iyi bir ürün bence
lakin daha önceden sahip olduğum (araştırmadan aldım) birde Count 4 kablosuz hız göstergem vardı, count 4' teki 4 şuymuş
1 anlık hız
2 saat
3 toplam hız küsüratsız
4 toplam hız küsüratlı

ben firma olsam utanırım öyle bir ürün çıkartmaya. Saflık bende, vardır canım ortalam hız max hız felan diye bakmadan almıştım.
Yaniii
İyi ürünüde var kötüsüde iyice bakıp almak lazım.
He birde yağmurluğu var ucuz diye aldım ama fermuarlı bir cebi yok ne zaman mola versem ellerimi cebime koyma ihtiyacım sadece göbeğimin yanını okşama denemesi oluyor, ellerim kayıveriyor iki yanımdan aşağıya doğru.
Yanii öyle işte

Tepki
26
Bisiklet
Salcano
suat bey ,
enerjiniz gercekten iyi ama sandiginiz kadar komik degil.
burasi bisiet forumu oldugu icin ve basligi da btwin marka bisiklet kullanicilarinin tecrubelerini ogrenmek icin actigimi soylemek lazim.
yamaha veya benzeri marka icinolsaydi motorsiklet forumlarina yazardim.
yine de saygilar,

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Yalnız Pedal

Mehmet D.

Forum Demirbaşı
Tepki
95
Bisiklet
Salcano
bazı ürünleri şikayetli ama normal olarak çok güzel malları var

M.A.Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
508
Bisiklet
Diğer
Btwin Original 3 28 jant şehir bisikleti sahibiyim. Fiyatına göre oldukça iyi bir ürün. Yine Decathlon'dan aldığım plastik levye, iç lastik, spor ayakkabı, şapka ve yağmurluğu yıllardır kullanıyorum bir sorun yaşamadım. Düşük fiyatlı ürünlerin elbette süper kaliteli olduğunu söyleyemeyiz fakat fiyatına göre sağlamlık ve işlev olarak oldukça iyi olduğunu söyleyebilirim. Decathlon ürünlerini ve Btwin markasını kullanan biri olarak bu markayı tavsiye ederim.

Murtega

Daimi Üye
Tepki
519
İsim
Murat B.
Bisiklet
b'Twin
Bisikletlerini hiç kullanmadım ama yakın zamanda eşime bir tane Rockrider 5.1 almayı düşünüyorum. 5.2 burada satılmıyor malesef, aksi halde ona niyetim vardı. Fiyat/Performans açısından buradaki en iyi seçenek. Aynı markanın kullandığım ve memnun olduğum diğer ürünleri:
- Suluk ve suluk kafesi
- Tamir kiti
- Bir büyük, bir de ufak pompa
- Sele pedi
- Barend
- Tur çantası
- Kadro çantası
- İç lastik
Kısacası, bisikletin tüm çeyizini Btwin/Decathlon'dan düzdüm diyebilirim. Hiçbirinde bir sıkıntı yok şimdiye kadar. Bisikletlerin çoğuna ömür boyu garanti vermesi de başka bir artısı.

Bir de Tirban 500 diye bir modelleri var ki, yol bisikletine pek merakım olmamasına rağmen arada niyeti bozup alasım geliyor. :D

muzaffer KOCABAŞ

Forum Demirbaşı
Tepki
338
S.a rockrider 8.1 kullanıcısıyım. 160 km gün içinde kullandım; 4000'ye kadar sorun Yaşamadım Hergün faal kullanıyorum. neredeyse tüm ekipmanım btwin marka

Tepki
12
Bisiklet
b'Twin
5.1 Modeli sahibiyim.Orta sınıf sıkıntı yaratmayacak ,kalitesinden ödün vermeyecek bir bisiklet.Gayet memnunum.

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.895
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Sinan Genc

Komik olmaya veya kirici olmaya calismadim. Ornegi verrirkende genel segmenti genis olan bir marka sectim. Hatta reklama da girer ayri.

DECATHLON magazanin adi; satis sisteminden, kargo urun teslimine, teslim hizina, hatasiz / kusursuz urun teslimine, satis sonrasi hizmetine, sikayetler ve iadeler icin prosedurlerine akliniza gelen herseyi icerebilir.

BTWIN pek cok spor dali icin kendisinin urettigi/urettirdigi urunlere koydugu marka. Bu urunlerinde bazilari kaliteli bazilari degil.
Acikcasi "Decathlon Btwin" dediginizde benim aklima bisiklet gelmiyor hemen. Pompadan, kiyafete, yedek parcadan (lastik, ayak vb), km saatine bir suru sey geliyor. Ayrica magazanin guvenilirlik ve servis - urun kalitesini sorguladiginizda dusunulebiliyor.

Durum boyle olunca da hafif esprili uyarayim dedim. Maalesef insanlar sizin ifade ettiginiz kadari ve kendi algi kapasiteleri kadar anlar sizi. Burada benim algi ve zihinsel yeterliligimin dusuk oldugunu varsayiyorum kusura bakmayin.

Gelen cevaplarin ise yukarida saydigim cesitlilige gore degisik konularda olmasi, sizin bana cevap verirken acikladiginiz "btwin marka bisiklet kullanicilarinin tecrubelerini ogrenmek icin" sozlerinden sonra, bu arada konuyu actiktan 17 saat sonra bu cevabi vermenizle birlikte, bisikletlere dair cevap gelmeye baslamasi bir parca hakli oldugumu dusundurmeli...
Neyse forumda benim gibi densizlerin sayisi az, yardimseverlerinki coktur.
Umarim arastirmalarinizda hep iyi olanlarla karsilasirsiniz. Iyi forumlar :)

Cuneyt Erkman

Forum Bağımlısı
Tepki
702
Bisiklet
Salcano
aksesuarlarını alırken aliexpress gibi sitelerde muadilleri ile fiyat karşılaştırması yapmakta fayda görüyorum

Tepki
26
Bisiklet
Salcano
suat bey,
tartisma ortamini hic sevmiyorum inanin.
sanrim kurdugunuz severek izliyoruz cumlesine takildim. takilmamam lazim biliyorum.
kendimi bu konuda gelistiriyorum...
agresif cikis yaptiysam affola..
ayrica yazdiklarinizin cogu dogru.. saygim sonsuz buradaki herkese. tekrar ediyorum agresif cikis yaptiysam ozur dilerim..

sizlere ihtiyacimiz var..
saygilar
selamlar,

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.895
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Rica ederim, dedigim gibi sizde benim kusuruma bakmayin. Bende zaten tartisma ortamini hele boyle ulu orta forumlarda gereksiz ve duzeysiz tartismayi sevmem. Sonucta ikimizde bir ders cikardiysak olandan ne mutlu :)
Tekrar iyi forumlar! Umarim aradiginiz cevaplara ve bisiklete en kisa zamanda kavusur keyifle pedallarsiniz...

Tepki
4
merhaba. rockrider 5.2 sahibiyim yaklaşık 1.5 senedir kullanıyorum. F/P açısından çok iyi bir ürün. bisiklet bugüne kadar hiç sorun çıkarmadı gayet memnunum ayrıca tüm ekipmanlarımda decathlondan. tavsiye ederim.
iyi forumlar :)

• Beğen
Tepkiler: Sinan GENÇ

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@suat akmanİkinizi de tebrik ederim son derece uygar bir şekilde durumu çözdünüz,ben de Suat bey gibi algılamıştım başlığı çünkü ,o markanın geniş bir ürün yelpazesi var bazıları kötü, bazıları cidden iyi, hangisini sorduğunuz tam anlaşılmıyordu.Ben tartışmayı görünce kilitlenmeye aday bir başlık daha geliyor dedim beni yanılttınız sizleri birbirinizden özür dileme kibarlığında bulunduğunuz için tebrik ederim darısı diğer başlıkların başına...

M Manus

Aktif Üye
Tepki
45
Bisiklet
Salcano
@lermis

Bu doğru mudur? Çok şaşırtıcı Decahtlon böyle şeyler yapıyorsa tgg(tekrar gözden geçir) yapacağım.

ali sezgin

Üye
Tepki
102
Bisiklet
Salcano
Merhaba, decathlon web sitesinden btwin tilt 7 bisiklet aldım. Kargo 2 günde elime ulaştı. Bisiklet gayet rahat ve işlevsel. Reklamlarındaki gibi 1 saniyede katlanıyor. Marka ve mağazayı tavsiye edebilirim.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@M ManusDecathlon da yok yok zaten iyi şeyler bir anda bitiyor raftakiler orta ve kötü kalite mallar ,fanları anında talan ediyor orayı:))) size bir decathlon yolu gözüktü.