Bisiklet hırsızlarına karşı önlem

Burak B.

Üye
Başlık
2
Tepki
166
İsim
Burak
Bisiklet
Giant
@LucaDondoni

Cihazı getirtmek sorun değil, İMEİ kaydı yaptırmamız ve gümrüğe takılıp geri gönderilme sorunu var.

Heisenberq

Üye
Başlık
2
Tepki
121
İsim
Walter White
Başlangıç
2002—03
Bisiklet
Pinarello
Bisiklet türü
Downhill - Freeride
Tüm hırsızların Kolunu kesmek. İnanın en etkileyici ve başarılı çözüm.

DiyarBronzface

Aktif Üye
Başlık
5
Tepki
78
İsim
Diyar Tunçyüzlü
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Şu blok katlanır olanlardan var anti hırsızlık anca onlarda dayanmaz hırsıza kilit dayanmaz anca caydırıcı olur tabi iyi kilit almakta fayda var

Aruera

Aktif Üye
Başlık
1
Tepki
80
İsim
B. BUDAK
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Serkan Mıstınoğlu
Kısa kablolular kullanılırsa kıramazlar diye düşünüyorum ancak kısa kabloluları da bilmediğiniz bir yere giderseneniz hiç kilitleyeme ihtimaliniz var ;)

turbotx150

Kara atlı prens
Başlık
24
Tepki
913
İsim
Orkun
Bisiklet
Kron
Arkadaşlar ben evdeyken bodruma bırakıyorum 3 yıldır ama bodrum kapısında kapı kolu yok ve muhakkak anahtar ile açılması gerekiyor. Ve kapıyı bıraktığınız zaman kapı yaylı bir mekanizma ile kendiliğinden kapanıyor. Yani bodrum kata anahtarsız giriş mümkün değil. Yine de çalarlar mı?

Başlık
0
Tepki
42
İsim
Burak Y.
Bisiklet
Kron
@turbotx150
Sonuçta hırsız bunlar bir şekilde çalabilir. Apartmanda başkalarında da anahtar varsa yine çalınmak ihtimali var tabii

ben bisikleti aldığım günden beri odama koyuyorum. dışarı çıktığımda ise yanımdan hiç ayırmıyorum. markete giriyorsam bisikletle beraber giriyorum :D
bisiklet almayan kafe vs mekanları tercih etmiyorum.

Ned Stark

Giant Escape 2
Başlık
3
Tepki
200
İsim
Onur
Bisiklet
Giant
Bisikletimi evimde odamda bisiklet askısı alıp duvara astım odayada güzel hava katıyor ve kafam rahat apartman boşluğuna bırakmam bıraksam uyuyamam bırakın çalınması çoluk çocuk çizer güvenemem asla en iyisi ev arkadaşlar

• Beğen
Tepkiler: yunus42

turbotx150

Kara atlı prens
Başlık
24
Tepki
913
İsim
Orkun
Bisiklet
Kron
@pedallıyoruuz
Ben dışarıdayken bisiklet park yerlerine veya sağlam direklere 1 kg ağırlığında u kilit ile kilitliyorum kafam rahat oluyor ama apartmandaki bodrum katta açıkta güvenli u kilit kullanımına uygun metal bir boru yok olanlar da plastik pimaş tipi borular apartmanda bisiklete binen de olmadığından (son 2 haftadır ben de dahil olmak üzere) bodrum kat kapalı otoparka bitişik, kapalı otoparka bisiklet park yeri de yaptıramayız muhtemelen.

Yukarı Alt