Bisiklet duvar askı aparatı tavsiye

Spartiat

🌲🌳🚴🚴🚴🌳🌲
Tepki
12.004
İsim
H. Barış NEVRES
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Diğer
Bu aralar duvar askı aparatı arıyorum.Yatay asacağım yer kısıtı sebebiyle. HB amazon vs baktım. Hep ucu kırmızı, tek tip ince bir demir olan, askı aparatı var. Yorumlardan eğilip büküldüğü yazıyor. Zaten kendisi de çok sağlam bir görüntü vermiyor.
İnternette satışta olan önerebileceğiniz bir askı aparatı var mıdır? En kötü yurtdışından söylerim amazon üzerinden. Kullanan kişilerden gelecek öneriler gerçekten değerli benim için.

Öneriler için şimdiden teşekkürler.
Ben (link) kullanıyorum ama bu satıcı fiyatı abartmış biraz. Ben aldığımda 80 liraydı, Decathlon'da son gördüğümde 90 liraydı.
Kaplaması çok yumuşak, üzerinde bisiklet çok rahat ediyor. İki bisiklet taşıyabiliyor ama bu duvara ve montajda kullanılan vida ve dübellere de bağlı tabii.

Scudo

enzo

Forum Psikopatı
Tepki
1.174
İsim
Enes Ç.
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Şu stasdockların yerlisinden birisi de üretmedi arkadaş, odada kullanım için çok şık. Aslında burada bir arkadaş bir ustasına ürettirmişti o dönem, toplu sipariş verip yaptırılabilir.

• Beğen
Tepkiler: Atasoy

CengoCenk

Daimi Üye
Tepki
1.164
İsim
Cenk
Başlangıç
2020—21
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Ben (link) kullanıyorum ama bu satıcı fiyatı abartmış biraz. Ben aldığımda 80 liraydı, Decathlon'da son gördüğümde 90 liraydı.
Kaplaması çok yumuşak, üzerinde bisiklet çok rahat ediyor. İki bisiklet taşıyabiliyor ama bu duvara ve montajda kullanılan vida ve dübellere de bağlı tabii.
Bilgi ve öneri için çık teşekkürler.

Aynen bende bunu çok aradım ama decathlon da kalmamış. Bu tarz sağlam bir ürün arıyorum. Şimdi bu kişiden istesem ürünün desisi sebebiyle 100-150 tl kargo çıkar. Onun yerine bunu iade garantili, taksitli sıfır alsam mı diyorum?

(link)

Hepsi içinde 460 a geliyor. Ayrıca sonrasında ithalat depozito iadesi falan yapılır. 420 tl cıvarına gelir.

Spartiat

🌲🌳🚴🚴🚴🌳🌲
Tepki
12.004
İsim
H. Barış NEVRES
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Diğer
Bilgi ve öneri için çık teşekkürler.

Aynen bende bunu çok aradım ama decathlon da kalmamış. Bu tarz sağlam bir ürün arıyorum. Şimdi bu kişiden istesem ürünün desisi sebebiyle 100-150 tl kargo çıkar. Onun yerine bunu iade garantili, taksitli sıfır alsam mı diyorum?

(link)

Hepsi içinde 460 a geliyor. Ayrıca sonrasında ithalat depozito iadesi falan yapılır. 420 tl cıvarına gelir.
Bunda katlanma özelliği de var. Bisiklet asılı değilken kullanışlı olur. Taksit de var. Kargo biraz daha hesaplı olsaymış iyiymiş.

• Beğen
Tepkiler: CengoCenk

CengoCenk

Daimi Üye
Tepki
1.164
İsim
Cenk
Başlangıç
2020—21
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bunda katlanma özelliği de var. Bisiklet asılı değilken kullanışlı olur. Taksit de var. Kargo biraz daha hesaplı olsaymış iyiymiş.
Görüşler ve değerlendirmeler için teşekkürler. Aldık bakalım. Geliyor yolda şu anda. Tr de satılan ürünler nedense güven vermedi. Düşerse vs hem üstündeki hem altındakiler için endişe etmemem lazım taktığımda. Bu tarz ürünler hem vidaların konumlarının ayrı ve daha yukarda olması hemde tamamen metal kullanılması sebebiyle daha sağlam geliyor.

ufuq81

Daimi Üye
Tepki
258
İsim
ufuk
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Şu stasdockların yerlisinden birisi de üretmedi arkadaş, odada kullanım için çok şık. Aslında burada bir arkadaş bir ustasına ürettirmişti o dönem, toplu sipariş verip yaptırılabilir.
Merhaba.. adkbikeshop veya bonk.cycling irtibata gecebilirsiniz (link)

enzo

Forum Psikopatı
Tepki
1.174
İsim
Enes Ç.
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba.. adkbikeshop veya bonk.cycling irtibata gecebilirsiniz (link)
ADK satıyorsa fiyatlar yurtdışı fiyatıdır zaten hocam :) Ben böyle 500-600 liraya alabileceğimiz bir şey olsun istiyorum :D

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.546
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
ADK satıyorsa fiyatlar yurtdışı fiyatıdır zaten hocam :) Ben böyle 500-600 liraya alabileceğimiz bir şey olsun istiyorum :D
Özelden fiyat sordum askı aparatına 500 TL dediler bilginiz olsun.
Aldıktan sonra bilgi verirseniz ben de almayı düşünüyorum. :)
1648034408207.pngBiraz ön yargılı yaklaşmışsınız.

• İnanılmaz
Tepkiler: enzo

enzo

Forum Psikopatı
Tepki
1.174
İsim
Enes Ç.
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Özelden fiyat sordum askı aparatına 500 TL dediler bilginiz olsun.
Aldıktan sonra bilgi verirseniz ben de almayı düşünüyorum. :)
284942 dosyayı görüntüleBiraz ön yargılı yaklaşmışsınız.
Teşekkürler Çetin abi, valla haklısın ama ben de böyle fiyat sorup almayınca satana ayıp etmiş, vaktini almış gibi hissediyorum, fotoğrafın açıklamasına yazabilir mesela, şu tarihli satış fiyatımız diye. Almayı düşünüyorum ama duvar ayarlayamadım henüz bakalım, müsait tek duvarım koltuğun üstü, orda da altında oturulmaz :) Bilgisayar masası ve çalışma masasının üzerine de çok güvenemiyorum açıkçası düşerse diye.

1648034807430.png

RmzBurak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.646
İsim
Remzi Burak
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben (link) kullanıyorum.

umutcelik

Forum Bağımlısı
Tepki
8.091
Bisiklet
Trek
Arkadas kurulumu yaptiktan sonra spot isigini da cakmis. Renk cin fenerini andirsa da guzel olmus.
Hanima gosterdim, ben de boyle spot isigi yapicam dedim, "Bayiliyorum boyle seylere tek basina karar verebilecegini dusunmene" dedi ve guldu.
Bekarlik sultanlik arakdaslar.

WhatsApp Image 2022-03-22 at 21.00.51.jpeg

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.546
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadas kurulumu yaptiktan sonra spot isigini da cakmis. Renk cin fenerini andirsa da guzel olmus.
Hanima gosterdim, ben de boyle spot isigi yapicam dedim, "Bayiliyorum boyle seylere tek basina karar verebilecegini dusunmene" dedi ve guldu.
Bekarlik sultanlik arakdaslar.

284944 dosyayı görüntüle
Bizim evde en son sözü her zaman ben söylerim.

Peki karıcığım. :) :)

Tepki
191
İsim
Serdar DEMİREL
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Kendi üretimim pedaldan askı setini tavsiye ederim. (link)

• Beğen
Tepkiler: amasseia ve takcil

ufuq81

Daimi Üye
Tepki
258
İsim
ufuk
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bana yanlış hatırlamıyorsam 12 .ayda 450 tl fiyat verdiler hatta sipariş veriyordum ki malesef hanımdan izin çıkmayınca iptal oldu. Bekar arkadaslar bence bu ürünü değerlendirin👍 instagram sayfalarına bakarsak ürünleri gayet iyi ve kullacilarin icinden tanıdıklarınizda çıkabilir

MakRo

🤘Forever Metal🤘
Tepki
9.233
İsim
Alperen Atman
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Geçtiğimiz hafta bende tasarım bir askı (stasdock benzeri) yaptırdım. Bisikletimin rengine göre boyattım. Oldukça sağlam ve kullanışlı oldu. Bütün ekipmanları tek yere toplayınca hanımında olurunu almış oldum :)
277254 dosyayı görüntüle277256 dosyayı görüntüle277257 dosyayı görüntüle277258 dosyayı görüntüle
Forumda şöyle kullanan vardı zaten, hemen altta 2 mesajda ilan linki de paylaşılmış.

• Beğen
Tepkiler: Saudalf
B

BF Okuru

Misafir
@umutcelik , @trainspotting35 , @ufuq81

Güzel bir vintage bisikleti uygun bir fiyata bulup aldım. Mükemmel bir klasik değildi, ama italyan kadro, campy donanımlı, epey bakımlı, pazar sabahı gezinti yapıp eve dönünce duvara asıp altında kahve içeceğim, eve gelen arkadaşlarıma fularımı takmış viski ikram ederken “ya azizim eskiden böyle uğraşıyorlarmış bisikletlere…” diye hava atacağım bir bisikletti. Ne güzel hayallerim vardı.

Gel gelelim hanım izin vermedi evdeki tek duvara asmama, hatta eve bile sokmama. Şimdi depomdaki bilumum haşarat yapıyor gösterişini misafirliğe gelen akrabalarına :(

Orada anladım evde patronun kim olduğunu. Gençlere tavsiyem evlenmeden önce bu tip düzenleri kurmalarıdır, o zaman kabullenilebiliyor biraz, sonradan olmuyor.

ali önder

Forum Demirbaşı
Tepki
1.327
İsim
ali önder büyüksünetçi
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Ben dikey duvara takilanlardan kullaniyorum.gelen dübel ve vidaları kullanmadım.Daha büyük olanlarla değiştirdim.IMG_20220323_224026.jpg

CengoCenk

Daimi Üye
Tepki
1.164
İsim
Cenk
Başlangıç
2020—21
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Amazondan su urunu aldim. Kargo gumruk dahil 480 tl ye geldi. Ancak 10 güne bir 50-60 depozito iadesi gelir diye tahmin ediyorum.
Peruzzo Bisiklet Depolama 2/3 Bisiklet Duvara Monte Depolama Rafı (link)
20220327_145942.jpg
Ilk izlenimler; saglam. Esneme vs yapacak bir malzeme degil. Gravel i koydum üzerine. Kauçuk tutucular gayet yeterli. Kendi vidaları 6 mm likti. Ben evdeki 8 lik dubel ve vidaları kullandim daha da sağlam olması için. İlerleyen dönemde olumlu olumsuz yine gorus yazarim buradan. Not: Foto acısı sebebiyle arka teker kapıya çarpıyor gibi görünüyor. Carpmiyor aslinda. Arada mesafe var.

• Beğen
Tepkiler: Clal

Spartiat

🌲🌳🚴🚴🚴🌳🌲
Tepki
12.004
İsim
H. Barış NEVRES
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Diğer
Amazondan su urunu aldim. Kargo gumruk dahil 480 tl ye geldi. Ancak 10 güne bir 50-60 depozito iadesi gelir diye tahmin ediyorum.
Peruzzo Bisiklet Depolama 2/3 Bisiklet Duvara Monte Depolama Rafı (link)
285175 dosyayı görüntüle
Ilk izlenimler; saglam. Esneme vs yapacak bir malzeme degil. Gravel i koydum üzerine. Kauçuk tutucular gayet yeterli. Kendi vidaları 6 mm likti. Ben evdeki 8 lik dubel ve vidaları kullandim daha da sağlam olması için. İlerleyen dönemde olumlu olumsuz yine gorus yazarim buradan. Not: Foto acısı sebebiyle arka teker kapıya çarpıyor gibi görünüyor. Carpmiyor aslinda. Arada mesafe var.
Kapıya çarpsa da olur. Zaten bir süre sonra ayarları-hafif bakımı onun üstünde yapmak pratik gelmeye başlıyor, bunun tersine vites sitemi dışarıda olacak şekilde asılmaya başlanıyor, o zaman epey mesafe kalır kapıya.

• Beğen
Tepkiler: CengoCenk