40 Derece 275 KM.Eskişehir-İnegöl-Yenişehir-iznik-Bilecik-Bozüyük

ihtiyar

Forum Bağımlısı
Tepki
3.579
İsim
Bülent B.
Bisiklet
Diğer
@ferhat köse
Ben de zaman ayırıp mesaj yazmaktan kurtulmuş olurum böylece. Herkese iyi eğlenceler!

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Köse
Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
(link)

ferhat dostum....
herşeyden önce bisikletin çok güzel ,,28 janta bende çıkınca scott karbon hızlandı ne de olsa bisikletler aynı marka.... önemli düşüncelerim var performans bisikletçiliğini seçenler için yani bisiklet sporunu hakkıyla vermek isteyenler için genel konuşmak istiyorum hiç kimseyi eleştirmek niyetinde değilim ...çünki 2008 den beri performans çizgide kalmaya çalıştım antremanlar yaptık genç dostlar ile şimdi bu dostlardan kimse kalmadı ama yeni dostlar ile devam ediyoruz antremanlara ,sayımız az da olsa dert etmemeye çalışıyoruz kendi topiğimde anadolu performansta faliyetler 25 ocak 2012 de başladı bisiklet forum yenilendi yeni hali ile güzel oldu..bisiklet forumda oldukça çok fazla mesaj attım ama bu mesajları atarken sınırlarımı aşmamaya dikkat ettim kimseden üstün değilim asla kendimle övünmem beni hep başkaları başkalarına anlattı gerek müzik hayatımı gerekse bisiklet hayatımı ,istanbul camiada adım rampa manyağı oldu evet rampaları seviyordum ..
bizler performanstan hoşlanan dostlar bence hep alicenap olmamızda fayda var 55 yaşından sonra bana hiç bi şey kazandırmaz acemi olan pedalşörlere tepeden bakmak aksine onlara bi şeyler verebilmek derdim onları teşvik etmek derdim oldu bana kudret baba diyorlar burda evet galba beni sevdiler çok teşekkür aldım bisiklet forumda..istanbul camiasında beni seven çok ve diğer illerdende ama asla yalnış zeminde olmamaya özen gösterdim ölümlü dünyada yaşıyoruz evet foruma ters düşen dostlarımda var ama onların tavırları onları ilgilendirir...onlar ile sahada görüştüğüm zaman yolumu değiştirmem ama forum hakkında da konuşmam ,arada sırada burada tarzımın prim yapmadığını söyledim ve eski forumda çok virüs giriyordu ondan çok canım sıkılıyordu ama şimdi bu virüsler azaldı ,bisiklet forum aktivite şansını bana vermekte organize şansını bana vermekte face i hiç sevmiyorum biraz düzeysizlik var orda..burda gerçekten bi performans okulu yaratma derdindeyim tecrübeleri genç dostlarımla paylaşmak derdindeyim evet ,,,,,,bu topiği senin başarı hanen olarak görüyorum ve bundan sonrada başarılarının devam edeceğine inanıyorum diğer sayfalardaki mesajlar keşke olmasa idi neyse yaşam devam ediyor ve herkes sele üstünde çalışmaya devam edecek biz bunun için varız derdimiz bisiklet...ve zamana karşı ne kadar yarışabiliriz bazen kendime kızıyorum adam bu yaştan sonra senin zamana karşı yarışınmı kaldı, kaldı şurda 20 yıl ya da 20 saniyen ama normal değiliz ferhat dostum...

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@Kudret Kurtcebe

Abi ben seni çok iyi anlıyorum bu 2 gündür olan olaylarıda tam çözmüş değilim tedbir amaçlı yasaklama getirdim Tolga beye çünkü yazılan mesaj şekilleri insanlara yazılan yorumlar Aytekin beyi çok anımsatıyor.İkisinide gayet iyi tanıyorsun ben Aytekin beyi forumdan 20 defa uzaklaştırıldığı için tanırım Tolga beyi bu konuya yazdığı mesajdan sonra tanıma fırsatım oldu.Şimdi ortak tanıdıklardan araştırıyorum 2-3 gündür Tolga beyin hesabıyla yazılanların Aytekin bey tarafından yazılmış olma ihtimali var o yüzden kesin birşey söyleyemiyorum keşke olmasaydı çok haklısın.

Aynen benim de bu yaştan sonra kimseyle yarış derdim yok yapabileceklerimi biliyorum yaptıklarımı biliyorum gençlere elimden geldiğince destek olmaya çalışıyorum .pek çok genci mahalle köşelerinden yada bilgisayar başından kurtarıp bisiklet üstünde kilometrelerce yol yapmaya alıştırdım bu benim için yeterli bir sonuçtur.senin tarzını ve yorumlarını da takip ediyorum en sert konularda bile saygıyı kaybetmediğini görüyorum o yuzden çok da taktir ediyorum.İnşallah senin yaşına geldiğimizde biz de senin kadar bisiklete binebilecek sağlık durumunda oluruz.Sağlıcakla kal abi....

• Beğen
Tepkiler: CandanC