İletişim

Aşağıda yazılan 5 maddeyi, bizimle iletişime geçmeden önce lütfen okuyunuz.

1- Bu bölümden yollayacağınız mesajlar, kullanıcılara iletilmemektedir.

2- Buradaki bölümde belirttiğimiz gibi, T.C. kanunlarına göre üyelerimizin yazdıkları sadece kendilerini ilgilendirir. Haliyle şikayet, özel sorun ve bunun gibi durumları yazanın yani o üyenin kendisiyle birebir iletişim kurarak çözmelisiniz. Yine de şayet bir şikayette bulunacaksanız, şikayeti yapacak gerçek kişinin kendisi, tüzel ise yetkilisi veya hukuki vekili tarafından yapılabilir. Üçüncü şahıslar tarafından yapılan şikayetler dikkate alınmayacaktır.

3- Mesajınızı göndermeden önce sormak istediğiniz sorunun forumda cevaplanmış olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Çünkü mesajınıza yani cevabını aradığınız bir soruya daha önceden cevap verildiyse, mesajınıza dönüş yapılmayacağını bilmenizi isteriz.

4- Tarafımıza göndereceğiniz mesajların gizli ve yahut kişiye özel yazışma hükmünde olmadığını belirtmek isteriz. Bisiklet Forum dilediğinde bu mesajları gönderenin adı, soyadı ve e-posta adresi de dahil olmak üzere konuyu takip eden birimlerine, varsa konunun ilgilisi yazara ve gerekli gördüğü sair kişi veya adli mercilere iletebilir. Bisiklet Forum gerekli gördüğü takdirde, kendisine ulaşan mesajların metnini kısmen veya tamamen, göndericinin adıyla soyadını da belirterek ilgili gördüğü sayfada yayımlayabilir.

5- Şikayetinizin yukarıdaki işlemlere dahil olmasını istemiyorsanız, mesajınıza not eklemeyebilirsiniz. Bir yazının veya başlığın şikayet edilmesi için mesajınızın metin içermesi zorunlu değildir. Metin içermeyen şikayetler de aynı şekilde incelemeye alınmaktadır. Şikayetler dışındaki mesajlaşmalardaysa herhangi bir gizlilik garantisi verebileceğimiz bir seçenek de bulunmamaktadır.

Gerekli
Gerekli
Gerekli
45'ten 7 çıkarsa kaç kalır?
Gerekli
Gerekli