''25 eylül-belgrad düşük tempo -tanışma -bisiklet okulu açılış günü''

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@gülden öztürk

ayda bir etkinlik düşünüyorum yalnız kafayı antremanlardan kaldıramıyacağım galba öyle gözüküyor,,,,,ekim ayı içersinde bi adet belgrad olabilir bakalım 23 ekimde olabilir ama belli değil ,kasım ,aralık artık kış pek rağbet olmuyor belgrada yağmurda, pek mangalda olmuyor, belgrad sezonu ilkbahahar ve yaz oluyor malesef....

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
arkadaşlar .....belgrad bisiklet cenneti olacaktır bunun kavgasını vereceğim tek başıma olursa donkişotun durumuna düşerim sivil toplum örgütleri ile yakın temas durumu söz konusu olur ,,,

evet c.m etkinlikleri nedir .....dışarda birdenbire manhattanda 5000 bisikletli yolu kapatır ve trafiği alt üst eder ...burda ise sadece bağdat caddesinde uygulanır bu prosedür burda amaç ne kadar ters gibide olsa ...bi olay anlatılmaya çalışıyor ,tabi ama trafik suçu işleniyor ...
bisikletliler trafiğin yoğun olduğu yerde ,trafiği tehlikeye sokacak hareket yapamaz bu suçtur,,

evet gelelim belgrada biz belgrad içinde kapattık yolu ora trafiğe açık alan değil , araçların oraya girmemesi için her türlü hukuki değerlendirmeler yapılır ve kemerburgaz girişi araç trafiğine kapatılır ve park yerine park eder araçlar isteyen aracının arkasına bisikleti koyar ve bisiklet ücreti vermez ama araç ücreti verir ....

ve bisikleti ile kocaman arazide pedallar istanbul halkı buna layıktır bu önemli bi projedirde kim uygulayacak bunu ,benim derdim bu belgradı bisiklet cenneti yapmak ve orda bir sürü bisiklet kiralama yeri olması amaç budur, taşın altına elimizi hepimiz atmalıyız

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Ozan Güner

valla görüyorsun değilmi ozan anadolu yaka daha uyusun, burda genç yok zati 16-20 yaş arası adamları arıyoruz nerde hikaye sen anadolu yaka gençler takımının artık koçusun çünki en çok onlara göre sen çalıştın daha anadolu yakada altında bisiklet olan ne 16-20 yaş varda hikaye daha bıçkıdereyi görmediler nede şile rampalarını... faceden kafayı kaldırıpta bisiklet foruma gelemiyorlar ,face de resmen orayı yerin dibine sokmuyorum ama burda bisiklet sürmesini öğrenemezsiniz mekanınız bisiklet forumdur diye yazdım ..

Ozan Güner

Forum Bağımlısı
Tepki
379
Bisiklet
Diğer
@Kudret Kurtcebe
Abi çoğu insan mantık dedikleri sınırlı pencereden bakıyorlar. Neymiş efendim bisikletle o kadar yol gidilmezmiş kapıda sürülürmüş sahilde sürülürmüş.Manyakmıymışızda biz o kadar gidiyormuşuz. Yahu asıl sensin manyak yaşadığın dünyanın gittiğin her km de içine ediyorsun, hadi onu geçtim böyle bir spora böyle yaklaşarak hem kazanacağın sağlık ve dinçlikten kendini mahrum bırakıyorsun,böyle bahsederek başlamak isteyenlerin de cesaretini kırıyorsun başkasının sağlığını da elinden alıyorsun.
İnsan sınırlı olmayacak herşeye açık fikirli olacak bazen sınırlarının dışına çıkacaksın ancak öyle çıkar hayatın tadı

• Beğen
Tepkiler: Gülden Öztürk

Hasan Bahri Toros

Forum Demirbaşı
Tepki
684
Bisiklet
Scott
@Kudret Kurtcebe

Abi sen belgratı büyükadayamı çevirmek istiyorsun :D Belgrat Araç trafiğine kapatıldımı faytonlar çıkar ortaya bu sefer :D

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Ozan Güner

ozan ,sele üstünde ufku geniş olmak lazım ..doğru söylüyorsun gençlerin ufku geniş olmalı ,,,,,,,yalnız ozan biliyorsun antreman antreman antreman ilacımız bu bizim ....

Tepki
7
@gülden öztürk

Gülden Hanım taa İzmir'e boşuna gitmişiniz. Halbuki size yakın bir yer vardı. Kocaeli Bisikletliler derneği. Başkanı Şehnaz Başaran Karabulut. Özverili, değerli bir insan... Kendisiyle facebook'tan temasa geçin. Yahyakaptanda yerleri var. İstediğiniz vakit gidersiniz... Benimlede Facebooktan görüşebilirsiniz görüşebilirsiniz. İyi sürüşler....

• Beğen
Tepkiler: Gülden Öztürk

Raif Korkmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
2.080
@Kudret Kurtcebe

Abi nedir senin bu belgradla derdin anlamadım gitti:D :D :D
En iyisi ormanı yakalımda sen kurtul, adamlarda senin eylemlerinden kurtulsun :D :D :D

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Raif Korkmaz

raif sen biliyorsun sahne alıyorsun ve tiyatrocusun ben müzisyenim yıllarca sahne aldık şimdi durum değişti bisiklet için bi çivi çakmak istiyorum bu çivi belgrad çivisi olabilir ....oraya ben ölünce heykelimi dikerlerse valla sevinirim gelecek nesil en azından şunu der, yav bu adam iyi ki uğraşmışta bu koca belgradda bisiklete biniyoruz....

:D :D :D :D :D :D :D :D :D

Aydın Diricanlı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.871
Bisiklet
Specialized
@Kudret Kurtcebe

Kudret Abi; Bisiklet aşkına harcadığın emek yadsınamaz...Senin gibi öncüler , ülkemizdeki bisiklet bilincini daha ileri götürecek...

Ekim ve kasımda Belgrad organizasyanu olursa şimdiden aboneyim... :)