''2 ekim pazar kurtdoğmuş offroad ağır antremanı''

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Emir Tetiklitop

emir yanacaksın ama gelişeceksin bu iş asfaltta gitmeye benzemez genede hepinizi arkadan kontrol edeceğim özellikle kurtdoğmuş offroadda düşen olabilir ora ölüm yoludur suyunuz tam olacak aksi takdirde susuz kalırsınız zati oraya gelmeden önce herkezin suyu hazır olacak ..

kurtdoğmuş düşük tempolular ile çalışma,,,

buluşma yeri,,,,,
bostancı adalar iskele önü. saat 08.00 ,,,

güzergah ,,,,tuzla sahilden pendik kurtdoğmuş sapaktan kurtdoğmuş offroada ...devamla bütün rampaları alacağız ..........ve taşdelen su merkezine inerek su takviye alınacak orda çıkınlar yemekler yenecek bir saat beklenecek ,,,,,,,,,,,,,,,,tekrar aynı yolu alacağız yani dabıl kurtdoğmuş offroad toprak yollar ,,,,gene rampalar alınacak ,sahil yolu dönüşte bizi ilgilendirmiyor ,,,,,,,,,istanbul bulvar yolu dede paşa bulvar yolu viaporttan eşref bitlis yolundan aydosun güney rampalarından kartal yakacık uğur mumcudan teme ve ideal tepe sapaktan bostancıdır ....

1- korsan hasan koç ........
2- artçı,,,kudret,,,,,,,,,,,,,,,,
3- şeref konuğu cem şentin,,,,
4- ozan,,,,
5- bahadır...
6- adem,,,
7- burak,,
8- emir,,

iç lastik pompa kask...,,,

kontenjan yoktur,,,

arkadaşlar 25 eylüldeki bisiklet okulu düşük tempolu gezidir burda acemi olan arkadaşlarımızın kask takmasını istedim ,,,
yalnız antremanlarda herkez kask takacak aksi takdirde antremana almayacağım ,,,,,,kurtdoğmuş toprak ve kayalıklı taşlı yerdir burda düşme olabilir düşme sonunda kafanızı taşa vurursanız orda ölürsünüz bunun için ,bu sorumluluğa girmem yer yer bazı arkadaşlar hıza geçebilir bunun için kesin herkez kask ile katılacaktır ...

Scudo

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
faaliyetlerinizi uzaktan uzaktan takip ediyorum... katılamıyorum, içim gidiyor...

"kurtdoğmuş ölüm yoludur..." nası bir tabirdir... bu yer nasıl bi yerdir yahu :S

bu yıl kaçırdım ama önümüzdeki yıl, sucuklu kurtdoğmuş'a taaa ankaralardan gelip katılıcam...

kudret abi, lütfen kontenjanda yerimi ayır :)

• Beğen
Tepkiler: FERRUH GÜRYALIN

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Candan Cığız

bura öyle bi yerdirki otomobil rallileri burda yapılır taşlık kayalık toprak yoldur ve paso rampadır etrafta tek bi su kaynağı yoktur buraya hazırlıklı gelmeyenler için ölüm yoludur burası,, öncelikle su tam olacak kesin şart olan kasktır zati kaskı olmayanları bostancıdan çevireceğim ....

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
malzeme tam kudret abi :)
cesaretim de var...

önümüzdeki yıl bu zamanlar ben de katılıcam mtb'ye uygun antrenmanlarınıza...

sözüm söz :)

(DÜZENLEME : yarın itibariyle, senin deyiminle , ağzıma fermuar da çekiyorum... 2 aya kondisyonu ciddi ciddi toplayıp belki erken de katılırım aranıza :) )

• Beğen
Tepkiler: FERRUH GÜRYALIN

FERRUH GÜRYALIN

Aktif Üye
Tepki
246
@Kudret Kurtcebe

şu an hala hazır değilim bisiklet dayanmıyor artık mtb ye dönüyorum aşık olduğum mtb yi alıp yanınızdayım kurt doğmuş tam benlik.

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
pardooon... ben mi yanlış anladım acaba??

benim anladığım, bu antrenmanlar aslında yol bisikleti odaklı... zaman zaman offroad denemeleri yokuş ve bisiklet hakimiyeti arttırmaya yönelik...

dolayısıyla kudret abi ekibi yol bisikletinde başarıyı amaçlayan, bu yüzden de mtb'ye yönelik zor parkurlara giren bi ekip...

dolayısıyla yoldan mtb'ye dönen kişiler çok fazla antrenman şansı yakalayamayacaklar...

benim gibi, "hız istemem beni taşlı çakıllı yollar paklar" diyenler... yıl içinde bazı antrenmanları birlikte yapma şansını yakalayabilirler....

yanlış mı anlamışım :S

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
ferruh o bisikleti gördüm o gerçekten ağır üstelik o toprak yolda yol bisiklet ile zor olur işin ,,gerçi bahadır beydede var yol ama onu kollayacağım arkadan, en arka benim telsiz var önde hasan durulacak yerlerde duracak kurtdoğmuşa kadar beraber gideceğiz oraya kadar yol iyi kurtdoğmuşa doğru bi çeşme var o son çeşmede suları dolduracağız ,,,
evet kurtdoğmuşa birinci girişte arkadayım herkezi kollayacağım hasan durmandanda gidebilir ve kurtdoğmuşun göçbeyli asfalt yolun birleştiği yere kadar sürebilir bu antremanın bana faydası olmayacak çünki arkada bekleme yapacağım arkadaşların gelişmesi için buna razıyım zati ben oralarda çok
çalıştım çok ter döktüm ....
evet zati asfalt yola ulaştıktan sonra direk aşağı bi iniş var sağda taşdelen su merkezi orda yanımızda getirdiğmiz çıkınları yiyeceğiz ...su alacağız ..bir saat durmaca tekrar ikinciye dalacağız,, kurtdoğmuşa işte işin en zoru o vakit olacak ben sürekli arkayı kollayacağım hasan ta kurt doğmuş offroad yolunun başladığı yere kadar gider ve orda gölgede bekler rampalarda herkez birbirinden kesin kez kopacaktır çok ağır bi antreman olacak bu ,,,eline alarak gelenleri bekleme yapamam zati onlar artık binmeyecek demektir ,,
evet listeye yazıyorum mtb olursa iyi olur ,,,kurt doğmuş bu dile kolay ,,,

buluşma yeri,,,,,

güzergah ,,,,tuzla sahilden pendik kurtdoğmuş sapaktan kurtdoğmuş offroada ...devamla bütün rampaları alacağız ..........ve taşdelen su merkezine inerek su takviye alınacak orda çıkınlar yemekler yenecek bir saat beklenecek ,,,,,,,,,,,,,,,,tekrar aynı yolu alacağız yani dabıl kurtdoğmuş offroad toprak yollar ,,,,gene rampalar alınacak ,sahil yolu dönüşte bizi ilgilendirmiyor ,,,,,,,,,istanbul bulvar yolu dede paşa bulvar yolu viaporttan eşref bitlis yolundan aydosun güney rampalarından kartal yakacık uğur mumcudan teme ve ideal tepe sapaktan bostancıdır ....

4- ozan,,,,
5- bahadır...
6- adem,,,
7- burak,,
8- emir,,
9- ferruh,,

kontenjan yoktur,,,

arkadaşlar 25 eylüldeki bisiklet okulu düşük tempolu gezidir burda acemi olan arkadaşlarımızın kask takmasını istedim ,,,
yalnız antremanlarda herkez kask takacak aksi takdirde antremana almayacağım ,,,,,,kurtdoğmuş toprak ve kayalıklı taşlı yerdir burda düşme olabilir düşme sonunda kafanızı taşa vurursanız orda ölürsünüz bunun için ,bu sorumluluğa girmem yer yer bazı arkadaşlar hıza geçebilir bunun için kesin herkez kask ile katılacaktır ...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Candan Cığız

şimdi....iki adet bisiklet kullanan çok şanslı şöyleki dağda dağ bisikleti toprakta çalışır ve sonra asfaltta yola geçer o vakit tazı gibi gider,,,,,
ben hibrit kullanıyorum ama biliyorumki yola geçersem kendime hakim olamayacağım ve basacağım ölümüm bu yüzden olacak bi delilik var bende o bi anda sele üstünde ortaya çıkar o da yol bisikletinde olur anca ama istemiyorum açıkçası ,,,

başka bi durum ise aytekin erzanın durumu acımaz o stabilize ve toprağa yolla dalar ,,,

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
tüm cevaplar ve sabırlı açıklamalar için teşekkürler
(kim bilir kaç kişiye aynı açıklamaları yaptın :S ) kudret abim...

yazdıklarının aynısını ben de yazdım kafama...

(en geç) seneye bu zamanlar görüşmek üzere diyorum :)

şu saatten sonra da soru moru sormuyorum, yorum falan da yapmıyorum...

ağzıma fermuar çekip (yemek açısından da...) sadece pedala basıyorum ;)

Hasip Çehre

Forum Bağımlısı
Tepki
1.611
Çavuş yarın sabah Rafo bizi araçla Karamürsele atacak ; Onur ve ben oradan sana bahsettiğim rotayı yapacağız kısmettse umarım düşündüğüm kadar keyiflidir eğer öyleyse orgazm garanti..:):):):)

eğer istersen yoldan bi yerden seni alırız....sende Orhangaziden başlarsın yine İznikte buluşmaca dönüşte Allah Kerim gemisini kurtaran Kaptan hesabı...:))::):):):) uyarsa buradan yaz ....

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Hasip Çehre

aytek sen yolu yap resimleri performans topiğine koy göreyim şu güzergahı merak ettim ,,,,karamürselden sonra hangi güzergahtan gideceksiniz onlarıda yaz ,,,,,ben o tavşanlı olayını sevdim biliyorsun dönüşü kuzeyden orhangazi ve yalova topçular olur ama aytek dün şileden saat 19.00 da pedala bastım hasanla saat 22.07 de evde oldum 14 adet rampayı durmadan bastım ...valla gece püfür püfür o kadar iyi geldiki kendi olayımı egale ettim şile dönüşü geçen sene güneş tepemde sıcakta 5 saat sürdü yahu, sıcak bana dokunuyor artık onu anladım nasıl gittim anlayamadım, arkamda 18 km hızla esen poyraz beni itti...valla aytek kasımda iznik olacak şöyle soğuk olsun artık ,,,

Hasip Çehre

Forum Bağımlısı
Tepki
1.611
ok Çavuş anladım...

bak sıcakta binmeyen arkadaşı şimdi anlayabiliyorsun dimi??????

sahi o nerede yahu....balık sezonu bile başladı bisiklet sezonu başlamadı daha:):):):):):):):):)

şaka bi yana bisiklet dünyasının değerli bir liderinden bahsettiğimizin altını çizelim....

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Hasip Çehre

hehhehehehhehehe,,alemsin yahu,,,,,doğru yahu adam haklı idi sıcakta öküz öldüren sıcaklarda gidilirmi aytek hadi ben yaşlıyım ama o 30 larda bu ne iş sen nasıl gidiyorsun olmadı şimdi sil baştan

:D :D :D :D

balık sezonu açıldı evet ,,,,,eylül 25 de açılır topik merak etme ..ya anadolu kavak yada tuzla ekşın köfte o biçim he babam tempo aynı 17 km dir beni geçeni asarım durum vaziyetleri devam edecektir

ama biri var onu çok tuttum face den savaş açtı ,,,,

:) :) :) :) :)

yilmaz kaynak

Daimi Üye
Tepki
119
Bisiklet
Specialized
yer varsa ekle beni de abi olum yolu falan yazmissin , sevdim :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@yilmaz kaynak

buluşma yeri,,,,,

4- ozan,,,,
5- bahadır...
6- adem,,,
7- burak,,
8- emir,,
9- ferruh,,
10- yılmaz,,,

kontenjan yoktur,,,

Emir Tetiklitop

Daimi Üye
Tepki
83
Bisiklet
Corratec
@Kudret Kurtcebe

Zaten suyu eksik edersek yandık şileye giderken 50 ltre su içmişimdir heralde :D
Lastiklerimide deiştireyim ozman arazi tipine geçeyim ?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Emir Tetiklitop

emir benim teker silik dişsiz evet ben zati arkada toplama yapacağım offroadda ,senin anlayacağın dur kalk yapacağım bu antremanın bana faydası olmayacak ,arkadaşların burayı görmesi ve ter atması için buna razıyım arazi tekeri dişli olursa burda o dişli kendini gösterir tam dişliye göre burası ,,

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
arkadaşlar gerçi herkeze açık tur anlamına gelen kontenjan yoktur derken şunu anlama olayı,,,,,

bu tur değil çalışmadır ,,,yani ağır offroadda acı çekme rampada yorulmadır kurt doğmuş tersten alınacaktır işin çok zor olduğunu baştan söyleyeyim bu antremana gelen arkadaşlar şilede var idi şile nasıl zor ise bu olay şiledende zordur baştan söyleyeyim...dönüşte yorulanları arkadan zati toplayacağım nerde offroadda o offroadda cem şentin düşme tehlikesi yaşamıştır kendisi buraya mesaj atmıştır ,hatalar anlatılacak isim vermek istemiyorum ama hata yapanlar olacak bu offroad aşırı dikkat ister,,,
antreman sonunda burda isim vermeyeceğim ama hataları yazacağım yoksa antreman hedefine ulaşmaz ,,,telsizle hasanı uyaracağım bir kişi düşerse durma olacak ve kesin en arkada gücü kesileni takip edeceğim ve hasanı sürekli uyaracağım çünki dönüş çileye dönecek offroadda offroad uzundur ,,,,

ısının makul seviyeye inmesi bizim lehimize 2 ekimde ısı ne olur bilemem 20 lerin altı bizim için ideal olacak ,,,

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/307455_267479079937603_100000265382504_1015134_3763013_n.jpg

cem şentin kilolarını burda ölüm yolunda bıraktı,,,helal kurban sana,,,,

Bahadır Gürel

Forum Bağımlısı
Tepki
7.945
İsim
Bahadır Gürel
Bisiklet
Geotech
@Kudret Kurtcebe

Geçen gün benim bisiklet için kış lastiği var mı diye sordum Tandem'de. Bana bendeki vittoria lastiklerin diğerlerine göre iyi yol tutuşu olduğunu söyledi ama ben yine de emin olamadım. Yağmurda-çamurda-toprakta kullanabileceğim bildiğiniz kışlık lastik var mıdır? 2 Ekim'e kadar almak istiyorum.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Bahadır Gürel

bahadır bey,,
bu konuda tek adam bilgisi olan sevgili dostum aytekin erzandır o tavşanlı yoluna stabilize yola yol bisikleti ile girdi o ne teker kullanıyor onun düşünceleri önemli tabi ama bu gün aytek ,onur ile iznik taraflarına doğru gitti gene dağ yollarına çaldı kendini...zannedersem yeni gireceği yol stabilize - yada toprak olabilir onun vereceği bilgiler sizin için hayatidir ben yol kullanmıyorum ama benim teker maxxis zenith 1.50 bunun eğer 1.20 si varmı yol için bu konuda yardımı alınacak kişi muhanmeddir bostancı cadde bisiklet bu forumun baş sayfasında telefonu var,,,,,,evet artık herşey pahalı yaşasın yuro ve dolar artışı biz yandık tabi.....

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.