''2 ekim pazar kurtdoğmuş offroad ağır antremanı''

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
yukarda ki resimde rampanın eğimi en az 11 dir ve tavşanlıda böyle rampalar vardır ,ama yol stabilizedir ve asla bu pazar yaptığımız yoldan zor değildir biz son derece sert zemin üstünde debelendik bize ufak gelecek tavşanlı yolu...

Scudo

burak durel

Forum Bağımlısı
Tepki
436
İsim
Burak D.
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
insallah alırız orayıda rahat bi sekilde ,,

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@burak durel

bundan emin olabilirsin burak.yalnız benim bi sorun oluyor uzun yolda ben yarım saat bekleme yapacağım iznikte nedeni soğuma oluyor kaslarda ...şimdi tavşanlı yolu tam 30 km ve yer yer 10-19 rampalar göreceğiz ahmetli köyü örencik ve mahmudiye yalnız sermayeci köyüne girmeden mahmudiye tabelasına devam edilecek bir sürü çeşme var yolda yalnız durmadan gideceğim ben belki su takviye yaparım yolda .......16 ekimde 2 saat 10 dakika pedal çevireceğim bostancı -bıçkıdere arası 44 km dir....giderken su içme olayı kısa duruş olur matara koymuyorum bisiklete ağırlık yapmakta .....evet gene bıçkıderede yarım saat mola dönüşe göçbeyli üzerinden istanbul bulvaryolu ve eşref bitlisten aydos ,,,,,,

şimdi neden böyle az durma randıman almak için 1000 kalorilik yiyecekler var bisiklet mağazalarında ama yuro arttı 9 lira idi 12 kağıt olmuştur artık,,,,,
bunun yerine başka çözüm lazım olacak kalori ve enerji için maden suyu destek veriyor gerçekten ve muz ve kuru üzüm ,,,,,

dönüşü ben boyalıcadan yapacağım elimde kroki olacak yolların çizimi ilk kez gideceğim onun için kroki çizdim daha önce tavşanlı yolunu böyle çözdüm tavşanlı yolunda tabelalar var yalnız köy isimlerini hafızada tutmak lazım .....

evet sermayeci köyüne giderken girmiyoruz orda yol ayrımı var sağ yan yolla işimiz yok direk karşı yol o da iyi bi rampa .... ........ama çakırlı yoluna gireceğiz tam solda tabela var sakın üreğil köyüne girmeyin orda yol uzar bunları not et burak......kopmalar olacak o yüzden herkez not almalı.....

evet ben durmadan sahile iznik göl kenarına ulaşacağım ordan gene durmadan kuzeyden iznik e varacağım köfteci yunus toplanma yeri..........yarım saat mola yaparım ........bir saat beni aşar ....

burak durel

Forum Bağımlısı
Tepki
436
İsim
Burak D.
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
tamam abi not edicem bunları

Recep Volkan ÇETİNCEVİZ

Forum Bağımlısı
Tepki
180
Bisiklet
Scott
çok iyi tur olmuş gözüküyor keşke gelebilseydim cidden o yokuşlar ne çıkılırdı valla :D iznik hazırlık ve iznik'e gelebilirsem o zamana kadar hazırlanırsam (kask) ne mutlu bana... kudret abi kızacak şimdi düzensiz uyku için :D neyse herkese bol pedal...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Recep Volkan ÇETİNCEVİZ

recep 03.00 de yazmışsın valla sen kaybedersin düzenli uyku şart alıştıracağız kendimizi buna, çok iyi bisiklete binmek önemli değildir, beslenmeyede dikkat etmek artı uyku düzenine dikkat etmek bunlar öyle bi etkilerki adamı uzun yollarda anlıyorsun durumu, uykusuz antremana gelen arkadaşlar dağıldı ...
bize para verilmiyor recep biz sağlıklı yaşamanın bilincinde olmak isteyen gönüllü sporcularız ..biz bisiklet sporu yapacağız ama cahilce yapmayacağız .....kendi limitlerimizi bileceğiz bu sporu yaparken de asla kendimizi sakatlayacak her türlü eksilerden kaçınacağız bu işi senelerce yapan kazanacak arkasına baktığı zaman onca sene bilinçli çalışmanın en güzel ödülünü metabolizmasında görecek ...bu ülke 75 milyon ise biz bu 75 milyon içinde en doğru bilinçli yaşayan adamlarız, bu yönümüzle herkez bize gıpta edecek ,nerde hastanede çek -up a gittiğimiz zaman ,doktor benden böbreğimi kiraya vermemi istedi sen dedi maratoncumusun dedi ben dedim uzun yol bisikletçisiyim dedim .....devam dedi..keşke bende yapabilsem dedi...işte gerçek budur ..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@adem dualı

yahu bu topik fosil oldu adem ..:)

https://www.bisikletforum.com/scaled/landing/35/p1020660d.jpg

emir fena yorulmuş idi..

@özer çankaya

özer mesaj attığın topik çok eski herhalde şaşırdın .....2 ekim pazara gelmiyor ...çok uzun zamandır yoksun seni kurtdoğmuşa değil tavşanlıya alacağım ama senle irtibat koptuğu için performansının ne olduğunu bilmiyorum atılan mesajın saati bu gün evet bu topik ile alakamız yok artık aşağıdaki topiği takip edeceksin ,ama artık bence çok geç kaldın ekip fırtına gibi çünki..senle en son belgradda pedalladık yıllar önce ondan sonra irtibat koptu ekip artık 28 jant adem dualı çok sıkı olduğu için 26 da 28 leri yakalıyor ....

(link)

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1010315_605066626192582_2103162176_n.jpghttps://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1044307_605064956192749_750190376_n.jpghttps://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/11487_605063696192875_1554409218_n.jpg

haziran 2013 kurtdoğmuş bi kere yapıldı özer çankaya sen gene yoktun adem dualı var idi...

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1013056_605067802859131_1663334659_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1003971_605071502858761_1283681428_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/971471_605067296192515_1968324215_n.jpg

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
2 aya yakın ilerleme raporu nedeniyle verdiğim ara nedeniyle en son bu Pazartesi sahilde tur yaptım ve Pendik'te sağ ayak bileğimi burktum. Ama bu pedallayarak eve dönmeme engel olamadı. Bileğim iyileştikten sonra bisiklete bakım yaptırmayı ve bu etabı alabilecek ölçüde form tutmayı hedefliyorum.

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
konu hortlamış bizde en son hasanla ramazana giriş haftası yaptık kurt doğmuşş...ramazandan sonra yine devamm kurt doğmuşa..
kudret abi görüşemiyoruzzz..?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Cem Şentin

cemo büyüksün ......artık buradaki etap eylülde olacak ama nasıl olacak bostancı şile yolları ve kömürlük ve bıçkıdere ve kurtdoğmuşu tersten alarak oradan istanbul bulvarı ...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@haceli yılmaz

haceli selam,
bu kurtdoğmuş olacak yukarda yazdım eylülde ayrı topik açarım ..evet 18 ağustosda kurtdoğmuştan beter olan tavşanlı rotası var..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
ferhat dostum ,
bu topik eski ama bazı arkadaşlarımız bu topiğe mesaj atıyor ve konu kirliliği oluyor bi adet kurtdoğmuş offroad topiği açıldı,bence fazla oldu, bu topiği kilitler isen ,çok memnun kalacağım ,,çok teşekkür ederim ...

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.