V fren ayağı

emre karakoç

Daimi Üye
Tepki
212
Deore XT BR-M 770 V-Brake Fren Ayağı Takım veya Avid Single Digit-7 V-Brake Fren Ayakları Takım hangisi daha iyidir. deneyen varmı.

Scudo

erkan sozoren

Daimi Üye
Tepki
79
Deore XT BR-M 770 V-Brake bu frenleri biraz kullandım güzel frenler gercekten ama daha sonra paralel baskı Deore lx BR-M570 lx fren ayaklarını taktım bunlar dan daha ıyı performans aldım sanada paralel baskı almanı onerırım almayı dusunuyorsan ama avid ile ilgili birşey diyemicem kullanan arkadaslar daha ıyı yardımcı olacaktır ;)

murat ırmak

Forum Demirbaşı
Tepki
214
Bende deore xt paralel baskı kullandım şimdi satmakta olduğum bisikletimde. Gerçekten mükemmel mekanik disk ten bin kat daha iyi frenlemesi anında kilitliyor diyebilirim ama avid yada normal v fren kaliteli bir marka kullanmadım daha önce,
Eğer alayım da bir kere alayım derseniz kesinlikle size paralel baskı sistemi olan bir v fren tavsiye ederim % 100 memnun kalırsınız.

erkan sozoren

Daimi Üye
Tepki
79
@Murat Irmak

murat senin xt leri almak istiyorum bende daha dogrusu aklımda bırcok parca var da almak ıstedıgım once elımdekı ngf 27 yı satmam lazım :)

ali tekintüre

Daimi Üye
Tepki
137
ben avidleri tercih ederim.uzun zamandır shimano kullanıyorum(her türünü).ama artık estetik,dizayn,kullanış açısından yetmiyor.(asla sürüden olma)shimano dual kolları ayrı tutuyorum.

emre karakoç

Daimi Üye
Tepki
212
Son olarak, hem XT paralel baskı hemde Avid single digit 7 aldım. Aslında önce XT paralel baskı aldım, çok ağır geldiler. Sonra onu söküp avid taktım. Baradin papuçlarla gayet iyi. XT paralel baskı eski alhongalarımdan bile ağırdı (nerdeyse iki katı) bu arada.