V fren ayağı

Konu, 'Frenler' kısmında emre karakoç tarafından paylaşıldı.

1. emre karakoç

emre karakoç Kıdemli Üye

Seviye:
    Deore XT BR-M 770 V-Brake Fren Ayağı Takım veya Avid Single Digit-7 V-Brake Fren Ayakları Takım hangisi daha iyidir. deneyen varmı.

2. erkan sozoren

erkan sozoren Kıdemli Üye

Seviye:
    Deore XT BR-M 770 V-Brake bu frenleri biraz kullandım güzel frenler gercekten ama daha sonra paralel baskı Deore lx BR-M570 lx fren ayaklarını taktım bunlar dan daha ıyı performans aldım sanada paralel baskı almanı onerırım almayı dusunuyorsan ama avid ile ilgili birşey diyemicem kullanan arkadaslar daha ıyı yardımcı olacaktır ;)

3. murat ırmak

murat ırmak Forum Demirbaşı

Seviye:
    Bende deore xt paralel baskı kullandım şimdi satmakta olduğum bisikletimde. Gerçekten mükemmel mekanik disk ten bin kat daha iyi frenlemesi anında kilitliyor diyebilirim ama avid yada normal v fren kaliteli bir marka kullanmadım daha önce,
    Eğer alayım da bir kere alayım derseniz kesinlikle size paralel baskı sistemi olan bir v fren tavsiye ederim % 100 memnun kalırsınız.

4. erkan sozoren

erkan sozoren Kıdemli Üye

Seviye:
    murat senin xt leri almak istiyorum bende daha dogrusu aklımda bırcok parca var da almak ıstedıgım once elımdekı ngf 27 yı satmam lazım :)

5. ali tekintüre

ali tekintüre Kıdemli Üye

Seviye:
    ben avidleri tercih ederim.uzun zamandır shimano kullanıyorum(her türünü).ama artık estetik,dizayn,kullanış açısından yetmiyor.(asla sürüden olma)shimano dual kolları ayrı tutuyorum.

emre karakoç

emre karakoç Kıdemli Üye

Seviye:
    Herkese teşekkürler, avid J7 kullanan arkadaş yok galiba.

emre karakoç

emre karakoç Kıdemli Üye

Seviye:
    Son olarak, hem XT paralel baskı hemde Avid single digit 7 aldım. Aslında önce XT paralel baskı aldım, çok ağır geldiler. Sonra onu söküp avid taktım. Baradin papuçlarla gayet iyi. XT paralel baskı eski alhongalarımdan bile ağırdı (nerdeyse iki katı) bu arada.

İlginizi Çekebilir

1430321046445-1bat2gzubgtcm-630-354.jpg
Her yaş grubuna yönelik güzel tüyolar veren bir Bikeradar makalesi buldum ve elimden geldiğince size iletiyorum :) Bisiklete binmek genç ve dinç kalmanın yollarından biridir. Vücudumuzun yıllara...
upload_2016-4-22_9-47-13.png
Bazen aklımızdan geçen "bu şekilde uygulansa faydası olur muydu?" türünden soruları bilim insanları zaten test ediyorlarmış. Dün Cycling Performance Tips Blog sitesinde bu konuyu görünce ilgimi...
upload_2016-12-15_15-15-20.png
Hatırlarsınız, geçen yılın Aralık ayında Recovery nabızdan bahsetmiştim (*). Kısaca hatırlamak gerekirse; bir intervalin sonunda pedala basmayı bıraktığımızda nabzımızın ne kadar hızlı düştüğüyle...