Tek Başına 160 Km...!!!

Scudo

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
@isoking
Çok teşekkür ederim kardeş. Yalnız olunca insan mecburen kmlerce yol yapıyor. Ama ben artık zevkle yapıyorum. Kendini dinlemek isteyen herkese önerimdir.
Yarın yine tek başımayım. Bakalım kaç Km olacak....???

Sevgiler...

Anıl(shopar)

Forum Demirbaşı
Tepki
228
serkancım ben daha yeni gördüm kusura bakma ama gerçekten sana helal olsun büyük bir gezi yapmışın eline ayağına sağlık

• Beğen
Tepkiler: Serkan Taşdelen

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
@isoking
Sıkılsam ne olacak kardeş... Sıkılıyorum diye çıkmayayım mı geziye. Başka çarem yok. Ama yinede sıkılmıyorum. Çok zevkli geçiyo aksine. Yolda saolsun köylüler, şöförler yalnız bırakmıyorlar beni. Birde ben yollara hastayım. Yolda olmak beni mutlu ediyor. Keşke hiç bitmese diyorum içimden. En ufak iznimde bile yollardayım.

Sevgiler...

@shopar
Ne kusuru kardeşim. Çok teşekkürler. Yaptık işte elimizden geldiği kadar. Tek başına bu kadar oluyor.

Sevgiler...

@alpinist
Çok teşekkürler kardeşim. Bir türlü toparlayamıyoruz durumu .Bi toplasam alıcam hemen. Fazla zaman kalmadı. En yakın zamanda alıcaz gibi. Bu bisiklet çok yoruyor beni. Yenisini alsam kmler dayanamaz bana.:D :D

Sevgiler...

sönmez

Daimi Üye
Tepki
217
Serkan Trabzona gelme durumun varmı? Ben Muhtemelen 15-30/ağustos tarihlerinde Trabzondayım.

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
O bisikletle 160km yapman takdire değer bir başarı.
Ben de yeni başladığım zamanlarımda (yaşım da küçüktü) 18kg luk Bianchi Shadow'la aynı günde 130km, 3günde 270km yapmıştım, o zamanlar benim için büyük bir olaydı.
Ama sen de benim gibi bisikletini değiştirdiğinde ve kaliteli bir araca sahip olduğunda 160km lerin daha da fazlasını yapabildiğini göreceksin.
Tebrikler.

• Beğen

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
başarılarının devanımı dilerim..seni gönülden tebrik ediyorum.. tek başına 160 km gitmek risk isteyen bir eylem...

• Beğen

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
@sonmez
Sevgili Sönmez kardeşim. Şu an için gelme şansım yok. Ama inanın sizinle tanışmak isterdim. Eğer sizin gelme şansınız olursa Erzincan'a beklerim.

Sevgiler...

sönmez

Daimi Üye
Tepki
217
Eğer yolum bir gün o bölgeye düşerse orada bir dostumun olduğunu biliyorum.Kısmet ileriki bir tarihte görüşürüz inşallah.

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
@sonmez
Tabiki kardeşim bunu sakın unutma. Ben buralardayım. Eğer gezilerimde bi hal :000002158 gelmezse başıma Erzincan'da olucam. Allah yardımcım olsun.

Sevgiler...

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
@doktor

Çok teşekkür ederim. Yalnızken bile çok zevk alıyorum geziden. Biliyorum ki beni anlayan bisikletim var.. Bazen konuşuyorum bile onunla. :D:D

Sevgiler...

Cevat_Genc

Forum Demirbaşı
Tepki
241
selam ilkönce tebrik ediyorum sonra bu güzel anlatımın için teşekkür ediyorum resimler benim pcde cok gec acılıyor ama resimleri görmeden bu konudan cıkmıycam şimdi bakamadım ama kesin bakıcam :) bekliyorum bekliyorum acılmıyo benim pc de sorun olabilir baglantıda düşük neyse... sagol.. tebrikler...
evet şuanda resimleri gördüm süper mozillada açınca sorun kalmadı... ;)

• Beğen

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
@Cevat_Genc

Çok teşekkür ederim kardeşim. Evet PC'de problem olabilir. Çünkü görünmesinde bi problem yok. Evet bencede mutlaka bakın fotoğraflara.

Sevgiler...

• Beğen
Tepkiler: sönmez

sönmez

Daimi Üye
Tepki
217
Evet Serkan en altta yazdığın gibi xc3000 in kısmetse yarın elinde olacak.Sana şimdiden hayırlı sürüşler dilerim.Mutluluğun daim olsun.

• Beğen