Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Tek Başına 160 Km...!!!

Bisikletin tekerleğinin patlama nedeni neydi?Dağa falan çıktığından mı oldu?
Bende 80 km bir yol yapıcamda patlarsa yolda benzinlikte yok..:|

• Beğen
Tepkiler: Serkan Taşdelen
Scudo
vallha kilometreleri su gibi içmişin helal olsun abi yaa :)
erzincanda acı suya gitmiştik onun yollarına benziyor inş orasıdır..

• Beğen
akbulut kayak tesisilerinin yanından geçiyorum şeklinde belirttiğin fotodaki bina askeriyenin, tesis biraz aşağıda idi yanlış hatırlamıyorsam. 2 sene önce araç ile karadeniz turu yapmıştık ve o tesisde konaklamıştık çadır kuracaktık ama bekçi bize her birimiz için bir oda açmıştı :) hatta o fotoda gözüken binaya doğru gitmiştik ve askerler ile karşılaşmştık ne geziyorsunuz burada, gibi şüpheci yaklaşımlar almıştık tabi onlarda haklı terör gibi bi illet var ülkemizde. biz giderken yollar hep yapım aşamasındaydı gördüğüm kadarı ile bitmiş.
güzel gezi olmuş tebrikler.

• Beğen
Harika üstad. Bende dün seni kıskandım seninkiler kadar güzel olmasada tek başıma istanbul-sakarya yaptım. pedallarına guvvat

• Beğen
Nerden nereye Serkanım,zaman öyle hızlı geçiyorki farkına varamıyoruz..

O zamanlar Erzincan'da salcano suyla gezen bir Serkan vardı,şimdi dünya turuna hazır bir Serkan Taşdelen var.Azmini en içten dileklerimle kutlarım..

Erzincana saygı ve sevgilerimle.

• Beğen
sırt cantan agırlık yapmıyo mu biraderr valla iyi cesarett? bende yapıyom haftalık (150 km bir günde)arka seleye koyuyom cantamı rahat gezi oluyo rahat ediyom sevgi saygılar karabükten cezalı ömer kabul.

• Beğen
en çok hoşuma giden foto rampayı çıkarken karşıdan gelen bayburt firmalı beyaz 403lü resim:) gerçekten şehirlerarası yolda baya ilgi çekici oluyor

• Beğen
Berksönmez demiş benim diyeceğimi. Neden öyle bir bisiklet tercih ettiğini ben de sormak istiyorum! :eek: Aslında sen yüke,ağırlığa alışıksındır. O yüklerin yokluğunu unutmamak için mi yoksa?
Üstad; sen yaptığın bu yolu 2 ile çarp.Düzgün bisikletle bu yolun iki katını rahat yaparsın çünkü.
Sevgi ve saygılar.

• Beğen
Bunada bakalım.Ne dersiniz?
Şimdilik bu gezileri one çıkardım.

Keyifle izleyiniz.

Serkan Abi bunu görmem çok iyi oldu kendime bir cesaret geldi malum bende henüz çift amörtisörlü bisiklet kullanıcısyım :( Geçenlerde bi 100 km gittim benim rekorum buydu,ama önümüzdeki yaza yeni bisiklete geçemezsem senin rekoru zorlamayı deneyeceğim gerçi 100'de tükenmiştim ama :D

• Beğen
Herzamanki gibi harika bi tur olmuş. Sana eşlik edecek kimse yok mu ? Erzincan'da çok merak ettim.

• Beğen
Tebrikler
O taraflarda o yollarda tek başına azimle böyle bir turu yapmana inanasım gelmiyor.Çok etkilendim, kardeşim Adıyamanda; arabayla o taraflara gittim tek başına bisiklet binmek için biraz zor yerler her açıdan tebrik ediyorum kazasız belasız sürüşler.Allah c.c. binerken daha çok keyif alabileceğin bir bisiklet nasip etsin.

• Beğen
Geri