Taxi:)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bide abi,kenda lastikler hakkında bilgi istemiştim de görmedin herhalde,bide kaskı nerden aldın,çok hoşuma gitti.
Son olarak az önce marintek'in istesine rastladım,scott 'u getirmiş,bütün ürünleri var,bayramdan sonra istanbula gidebilirsem uğrayıp,voltage ürünleri alıcam,selesi ve elcikleri falan,bide başka bir konu da yz3 ü beğenmediğini söylemişsin,marintek'in sitesinde siyah rengi var,girde bak çok hoş duruyor.

Scudo

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Kenda lastikleri şöyle getirtiyorum...
Annemin eşi Hollandalı...Dolayısıyla devamlı gidip geliyorlar...Bu gidişte birkaç siparişimide getirecekler...
Kaska kaçkar bisikletten, diğer modelleri de mevcut...

Scott YZ serisinde eğer gerçekten DJ bisiklet istiyorsan YZ0 yada YZ0,5 Limited(asıl bu) dışındakileri ben o kadarda DJ bulmuyorum...Hele YZ 3 teki maşa bana acayip zayıf görünüyor...

Şimdilik bu kadar cevaplayabliyorum...Sorun olursa çekinmeden sorabilirsin;)

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
http://img154.imageshack.us/img154/3196/taxtoraql8.jpg

http://img154.imageshack.us/img154/884/taxtoradscpt5.jpg

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
Tora, her an atlamaya hazir bi halde bekliyo, biraksan balkondan atcak kendini baksana ee 130luk olunca:D :D :D masallah diyelim:D :D :D

• Beğen
Tepkiler: Alican

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Arkadaki kedi aslında tırnaklarını lastiklerimde test ediyordu yakalayamadım...:D:D
http://img106.imageshack.us/img106/3378/taxilightningaz0.jpg

Buda "bisikletini seven insan senaryosu":)
http://img106.imageshack.us/img106/8451/bikeloverst2.jpg

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
gerçekten bisikletine bu kadar sevgi ile bağlı olman çok güzel bişey imrenmedim desem yalan olur...

yeni parçalar oldukça güzel olmuş ve son olarakta bir sorum olucak...
disk fren mekanikmi?eğer mekanikse memnunmusun??markası nedir?

bir soru dedim fazla kaçtı galiba :)

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Estağfurullah...İstediğiniz kadar soru sorabilirsiniz:)...

Disk fren Deore Hidrolik...Oldukça memnunum...İlk takıldıktan sonra biraz alışması gerekiyor rotorla balatanın birbirlerine...Fakat o alışma gerçekleştikten sonra inanılmaz bir performans sergiliyor(160 lık rotordan ne kadar alınabiliyorsa...;))...

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Sonunda....
Easton Vice DH boğaz, Amoeba Borla DH gidon...

http://img149.imageshack.us/img149/9809/eastonvicedhboazvy5.jpg

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
bogaz canavar gibi duruyo masallah:D :D :D perseme gezisinde birebir inceler yaparim yorumlarimi;)

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
Kardesım makına ınanılmaz hos olmus valla.Gule gule kullan.Bu arada bogaz ıcın soyledıklerımde haklıymısım dıımı!:D Bellımı olur belkı bıgun beraber hoplar zıplarız ha ne dersın?:) :) :)

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Offf evet aslında şöyle Eskişehirin o meşhur soğukları başlamadan atlayıp trene gelsem, hem arkadaşlarımı görsem, hemde sizinle tanışsam biraz hoplasak:D:D:D

Makina için sağolun...Evet boğaz konusuna inanolmaz derecede hak verdim...Acayip gaza getiriyor ve çok sağlam...

Eksik bir kaç şeyi kaldı:
Jantlar
Lastikler
Arka göbek
Arkaya HS33
ve aynakol la arka attırıcı...

Bunlarıda ekonomik durumuma göre maksimum 2 aya bitiririm herhalde...

Onlarda bitince canavar olucak...Genelde uzun yol(şehiriçi, günde 30 km ortalama) kullandığım için üstünde yol lastikleri vardı...Ama artık 2.40 a geçiyorum kadrom izin verirse...Çünkü yol lastiği atlayıp zıplamalarda tehlikeli olabiliyor;)...

• Beğen
Tepkiler: Bülent Onutkan

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
@johny

Ne demek kardes herzaman kapımız sonuna kadar acık.Gelecegın zaman haber et yeter.Buraların soguklarından haberın var demek:eek: :eek: :eek: Ama tanısmak asıl gaye!Eksıklerınıde umarım sıkıntıya gırmeden halledersın.

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Hehe evet soğuklardan haberim var...Bodrum'da okul hayatımı birlikte geçirdiğim 5-6 çok sevdiğim arkadaşım Eskişehir'e geldiler üni için...Hep bahsediyorlar o soğuktan...
Misafirperverliğiniz için de ayrıca teşekkürler:D:D Eksiklerimi halledip geleceğim bir sorun olmassa...Ama soğuklar başlarsa baharda kesin oradayım bir iki hafta...:D:D

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
Eskisehir mi??? mmmm ben de gelsem:D :D gormedigim yer kalmadi su ulkede ama Eskisehir'e hic gelmedim ben de merak ediyorum dogrusu:D :D kalicagim yer de problem degil:D :D nasi atladim yalniz direk yuzsuz modundayim:D :D

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Yok...Aslında çok güzel bir atlamaydı:D...Bisikletin eksikleri bitsin, seninde jant4göbekler olsun...Gidelim bahara...Uyarsa sanada...:D:D:D

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
tamamdir o zaman plan super:D :D

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Ayıp ettin...Doldururuz sırt çantalarını...Atlarız trene...İneriz Eskişehir'de...Baharıda güzeldir oranın...:D:D

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Gece 11:50 ve 02:00 arası Acıbadem'de yollardayım:eek: :D ...
(link)

Islak Taxi...
(link)

ve "ıslak ben"den bir ayrıntı..."Sudan çıkmış balık" misali:D...
(link)

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
Alican bu fotograf sudan cikmis balik misali degil bence sudan henuz cikmamis balik misali olmus:D :D :D
http://img140.imageshack.us/img140/4064/johnyfotos006kl2.th.jpg

edit nedeni: imla duzeltmesi:)

Firochromis

Daimi Üye
Tepki
234
İsim
Fırat Çıngı
Bisiklet
Diğer
Merhaba, mesajları baştan sona okudum ve çok eğlenceli bir başlık olduğu için bir çırpıda bitti. Taxi'nin gelişimini izlemek çok hoş oldu. :)

Dikkat ettiğim bir şey var. Gece yarıları ıslanmaya aldırmadan Taxi'yle dolaşıyorsun ama aydınlatma sistemi göremedim. İstanbul çukurlarına karşı tek savunman Rock Shox mı? :)

• Beğen
Tepkiler: Alican