Bianchi xc 311

DiyarBronzface

Aktif Üye
Başlık
5
Tepki
77
İsim
Diyar Tunçyüzlü
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Eski bisikletimin çalınmasından sonra hurdacıdan bulduğum bianchi xc 311, bulduğumda arka aktarıcısı harap haldeydi kırılmıştı bundan istifade benden daha büyük olan bu bisikleti hurdacıya vermeye karar vermişler. İlk yaptığım yükseltme deore lx rd m560 kondisyonu baya iyi durumda ki aktarıcıyı taktım ki yürüsün frenler bitik durumda hem kollar hem papuçlar onlarıda deore xt fren seti ile değiştirdim bisiklet yürür hâle geldi bugün de mavic tubelles jant aldım bir tanıdıktan size sorum şu olucak akıcılığı iyi bir arka ön göbek seti önerir misiniz? Sprinte kalktığım zaman gittikçe gitsin istiyorum bisiklette ki göbekler bitik durumda 5 saniye içerisinde çok ciddi bir hız kaybı yaşıyor birde bu kadro hakkında bilgisi olan varmı bildiğim kadarı ile xc leopard ile aynı kadro maşada carbon yazıyor ama silik cidden carbonmu birde bu kadro fırın boyaya uygun mu yazın düşünüyorum da belki mat kan kırmızı üzerine parlak siyah yaparım

• Beğen
Tepkiler: BookFox

DiyarBronzface

Aktif Üye
Başlık
5
Tepki
77
İsim
Diyar Tunçyüzlü
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
  • Başlık sahibi Başlık sahibi
Arkadaşlar malum xc 311 zanettiğim bisikletim xc leopard çıktı bende dedim bisikleti onun seviyesine çıkartayım en büyük problemim jantlar ciddi manada ölmüşler 8 çizseler yapılır idare etmesi için ama direkt yamulmuş jant tek bir noktadan göbekler kas yapmak için birebir fixie kullansam bu kadar çabuk yavaşlamazlar 4 5 saniyede ilk hızlarına geri dönüyorlar bakımlarını yaptım ama direkt ölmüşler bisiklete baktığımda bütün karizması jantlar iğrenç duruyor pas sökücü ile tertemiz yapmama rağmen bu sabahta bir kaza yaşadım hepten gittiler önerilerinizi bekliyorum

• Beğen

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Başlık
78
Tepki
12.557
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Bisikletinize uygun grupseti, durumu tertemiz 600Tl ye satiyorum.
189980

• Beğen

BookFox

Üye
Başlık
1
Tepki
83
İsim
Numan
Başlangıç