Şu an içinizden ne geçiyorsa yazın

MakRo

🤘Forever Metal🤘
Tepki
9.136
İsim
Alperen Atman
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Forumda plastik model/maketler ile uğraşan kendisi yapan var mı? Merak ettiğim bir kaç konu var danışmak istiyorum.
Bir tane de örnek video atayım

Scudo

mcanerg

Daimi Üye
Tepki
744
İsim
Caner G
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bisiklet taşıyıcıyı taktım bu sefer de bisiklet sürecek halim kalmadı :D şaka bir yana bir çıkıp dolanayım da şeytanın bacağını kırayım

mcanerg

Daimi Üye
Tepki
744
İsim
Caner G
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Evet gittim Floryaya sürdüm, yine belediyenin hiç umrunda olmayan bisiklet yolu dökülüyor, ortalık suriyeli mülteci vs parkın her yeri son gaz gezen motorlarla dolu, yeşil alanlar bakımsız yaban otları almış başını gitmiş, bu belediye düzelir mi sanmam.

• Üzgün
Tepkiler: Alazarhus

umutcelik

Forum Bağımlısı
Tepki
8.083
Bisiklet
Trek
2-3 gun once forumun arama ozelliginin dogru duzgun calismadigi konusunda yazmistim, herhangi bir degisiklik yok. Ardindan bir suru basligin silindigini farkettim. Zamaninda ozenle yazdigim tur basliklari gitmis mesela, biraz kirildim ama dedim ki o kadar da buyuk mesele degil, oyle uygun gormusler.
Daha sonra foruma eskisi kadar sik girmedigimi farkettim, acaba benim gibi dusunenler var mi diyerek sitenin trafigine baktim. Acik bilgi oldugu icin %100 dogru oldugunu dusunmuyorum elbette ama dogruya yakin ise veriler Mart ayinda trafik ciddi dusmus, Nisan ayinda da buna benzer olur sanirim.

Ozetle sadece benim tadim kacmamis gibi geldi bana. Neyse, arada ugramaya devam elbette.

Screenshot 2024-04-24 at 16.27.28.png

(link)

StanicEnemy

Forum Bağımlısı
Tepki
6.130
Başlangıç
2021—22
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Evde ikinci bisikleti koyacak yer olsa hiç düşünmeden bir adet daha bisiklet alacağım.

StanicEnemy

Forum Bağımlısı
Tepki
6.130
Başlangıç
2021—22
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur

ErzincanLee

İnsanı Ayakta Tutan Tek Şey , Ayakları dır. =))
Tepki
2.359
İsim
Halil Ekinci
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Forumda plastik model/maketler ile uğraşan kendisi yapan var mı? Merak ettiğim bir kaç konu var danışmak istiyorum.
Bir tane de örnek video atayım
Alperen hocam maket yapımına ilgili duyuyor isen facebook'ta büyük bir grup var sana özelden linkini atayım istersen bakıver. Aradığın soruların cevabını orada bulursun diye düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: MakRo
Tepki
1.365
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Raleigh-USA
Bisiklet türü
Katlanır
Şu bisiklet olayı trafikte hiç mantıklı gelmiyor En iyisi hobi olarak sahilde veya MTB ile ormanda

Kadir Eskici

Forum Bağımlısı
Tepki
1.707
İsim
Kadir
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Şu bisiklet olayı trafikte hiç mantıklı gelmiyor En iyisi hobi olarak sahilde veya MTB ile ormanda
Fox river'da mis gibi sürülür ama değil mi. Kocaman bahçesi var velodrom gibi :) Şaka bir yana trafikte sürmek belli bir zaman sonra insana eziyet oluyor. Sürekli tedirginlik hali. Ben kendimi hep dağlara ve köylere atıyorum hem kafam rahat oluyor hem temiz hava alıyorum. Son zamanlarda trafik kazaları çok arttı bu durum benim gibilerin motivasyonunu azalıyor.

• Beğen
Tepkiler: Robert Knepper