Sora Tekstil

makaram

Forum Bağımlısı
Tepki
4.416
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bak burası önemli?213350 dosyayı görüntüle
Böylede olabilirdi ?
Herşey bir yana, Sora iyidir, tüm yazlık forma ve taytlarım sora ve memnunun, kışlıkların rengini beğenmediğim için almadım.

senin formayı allah çarpmış bence :D

Formalarda belin alt kısmındaki parça formalarda cebi sınırlamak ve eşyaların çok aşağı gitmesini engellemek için yapılıyor. Bel çevresinde lastik için bende size katılıyorum belki bir bildikleri vardır. Yurt dışından aldığım bazı formalarda tüm çevresi lastikli oluyor bazılarında da sadece arka kısımda oluyor. Sora artık yeni tasarımlar ve daha kalın kışlık formalar yelekler eklemeli bu konuda beklemedeyiz.
cebi sınırlamak için böyle bir ek parçaya gerek yoktur. cebin boyu kolaylıkla ayarlanabir birşey. zamanında tekstilde uzun yıllar çalışmış ve okulunu okumuş birisi olarak anlam veremedim. bu konuda aydınlanırsam çok sevinirim. her dikiş giysinin yapısını çok etkiler. belki bel-göbek kısmı çok esnemesin diye yapılmış olabilir ama neden diğer yerlerden az esnesin ki?

Son düzenleme:
Scudo

Mur@t_Ok

Teşkilat Bisiklet Grubu
Tepki
845
İsim
Murat OK
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Benimde genelde tum yazlik formalarim Sora Tekstil ve suphe yokki piyasanin en iyisi diyebilirim. Nereden mi biliyorum farkli markalari da kullandim ve kullanan arkadaslarkm var. Yazlik diye aldiginiz forma diger markalarda hem kumas kalinligi hem kumas agirliginda Sora Tekstilden iyi degil. Su ana kadar bir kez toplu yaptirdigimiz formada beden hatasi olmustu ve bildirdigimizde ucretsiz olarak eskileri de bizde kalarak yenilerini yolladilar

Abdülkadir Ergin

Forum Bağımlısı
Tepki
7.153
İsim
Abdülkadir Ergin
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Geçen kışlık forma ve tayt aldım Sora'dan. İkisi de gayet güzel. Önceki alışverişimden de memnundum zaten. Lakin tayt iadeden gelmiş sanırım yumak şeklinde yuvarlayıp poşete tıkılmış, düzgün katlanmamış. Ve müthiş sigara kokuyordu, sanki izmarit dolu kazana düşmüş o kadar iğrenç kokar bir nesne. Astım balkona 2 gündür havalanıyor.

Cycoholic

Offline.
Tepki
286
İsim
Celâl Y.
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sora ilgili bir firma. Geçen sezon uzun tayt modellerinde bilekler hafif kısa kalmıştı bu sezon geri bildirimleri dikkate alarak iyileştirme yapılmış. Ayrıca formalarıda gayet başarılı. Teri dışarı atma konusunda da başarılı buluyorum.

Abdülkadir Ergin

Forum Bağımlısı
Tepki
7.153
İsim
Abdülkadir Ergin
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Abdülkadir Ergin o tesktil kumasi kokusudur. Tesktilde nereden nereye geziyor kumaslar ilk alimda yikanmadan giyilmemeli
Yok hocam ya tekstil kokusundan farklı bu bildiğin yoğun izmarit kokusu. Bu yaşıma kadar böylesini görmedim hiç. O kadar da tayt değiştirdim tayt özelinde gideceksek. Çin'den gelenler bile böyle kötü kokmuyordu. Dün akşam baktım havalanınca koku gitmiş.

Superevo

Daimi Üye
Tepki
340
İsim
Arif
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sora bütün ürünlere indirim yapmış ve yeni ürünler eklemişler. Bu forma benim çok hoşuma gitti (link)
İlk kışlık formalarında yakaları kısaydı bu sefer slim fitlerin yakalarını uzatmışlar.

Adrenalin26

Orbea
Tepki
1.144
İsim
Fatih
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sora bütün ürünlere indirim yapmış ve yeni ürünler eklemişler. Bu forma benim çok hoşuma gitti (link)
İlk kışlık formalarında yakaları kısaydı bu sefer slim fitlerin yakalarını uzatmışlar.
Sora yapmış gene yapacağını, 1 tane sipariş verdim , bakalım boyut nasıl gelecek ?

BayCicik

Daimi Üye
Tepki
466
İsim
Özer Cicik
Bisiklet
b'Twin
Bu ürün nasıl acaba?
(link)

Cycoholic

Offline.
Tepki
286
İsim
Celâl Y.
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu ürün nasıl acaba?
(link)
Aynı ürüne bende takıldım. Güzel görünüyor ama hem yağmur hem rüzgar geçirmez olması terletme konusunda biraz düşündürdü beni.
Denemeden ezbere konuşmak istemiyorum, Sora bu üründe de başarılı olabilir.

• Beğen
Tepkiler: Hami Bulut

Ahmet TOPAL

Forum Bağımlısı
Tepki
1.199
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kaç günde gönderiyorlar ürünleri?

Adrenalin26

Orbea
Tepki
1.144
İsim
Fatih
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kaç günde gönderiyorlar ürünleri?
Normal de , ödeme alır almaz kargoya veriliyor ama yoğun olduğu zaman maximun 3 gün içinde elinde, benim şimdiyi kadar aldıkların öyle oldu doğrusu.

• Beğen
Tepkiler: Ahmet TOPAL

Ertan M.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.438
İsim
Ertan
Bisiklet
Merida
Yelek hafif ve katlanir bir yapıdamı bilmiyorum , eğer öyle ise fiyat ve renk seçenekleri gayet güzel görünüyor.Yazlık formalarını gayet başarılı bulmuştum.

• Beğen

Ahmet TOPAL

Forum Bağımlısı
Tepki
1.199
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
(link)
(link)
İki ürünü almak istiyorum. Tavsiye eder misiniz? Şimdi sipariş etsek ne zamana bize ulaşır.
Haftaya Muhteşem (!) Cumaya indirim olur mu? Beklesem mi? ?

seko35.50

Forum Bağımlısı
Tepki
17.208
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
bende taytım eskidi diye bir tayt birde forma sipariş geçtim,hazır indirimi yakalamışken bakalım neler gelicek,burada paylaşırız ki herkesin haberi olsun:harika: ama ben soranın ürünlerini daha öncede kullandım zaten tayt siparişini o yüzden verdim

• Beğen

Adrenalin26

Orbea
Tepki
1.144
İsim
Fatih
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
(link)
(link)
İki ürünü almak istiyorum. Tavsiye eder misiniz? Şimdi sipariş etsek ne zamana bize ulaşır.
Haftaya Muhteşem (!) Cumaya indirim olur mu? Beklesem mi? ?
Aynı formayı sipariş ettim. Zaten indirim de, dahasını yaparlar sa bedava vermeleri gerekir ?

Alion

Üye
Tepki
19
İsim
Ali Ö.
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sora'nın yeni ürünlerinin tasarımlarını beğenmekle birlikte aynı model farklı renk iki ürün arasındaki bir fark özellikle dikkatimi çekti.

(link)
(link)

Bu iki ürünün fiyatları ve ürün açıklamaları renkleri haricinde aynı ancak ürünlerin birisi uzun yakalı diğeri yakasız. Dolayısıyla ürün sipariş verirken sadece rengine göre tercih yapmamak gerek.