Şile

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
@Ahmet Gökdere

Ahmet Hocam ben İzmir tarafına bakıyorum :) Sen haritanın kuzeyi ile ilgileniyorsun :)

Ben rüzgarı arkama alıyorum sen ise tam kafadan alıp öyle gidiyorsun , inan seninki daha zor hocam :in:

Bak 450 yi devirdik ama Şile yolunda cırtladık :D :D :D

Dediğin gibi Ahmet Hocam geçen pazar bende farkettim 40 ın altına inince eklem , sırt ve göğüs bölgesinde ağrı oluyor :D :D :D

Scudo

Ali Emre Akcan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.264
Bisiklet
Scott
abbos yolcu!!!ama ben hem mtb hem yolcu tolga hocam sen benim slik lastikli beygiri görsen her yere gider kanımca sen bi ara cebini bana özelden yolla bi zahmet şu yarı maratonu bi atlatayım 11 nisanda slik lastikli beygirle cumhurbaşkanlığı bisiklet turu için sultanahmet meydanında olacağım inşallah sizde gelin ama ahmet hocam gelmesin seyirciler yarışçıları bırakıp ahmet hocamla ilgilenirlerse çocuklara ayıp olmasın tur hevesleri kaçar nede olsa hocam namı duyulmuş bir pro yarışçı

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
@Ali Emre Akcan

aman Ali Emre abi , ne diyorsun ateşle oynamayalım . Ahmet Hocamı görürlerse tişörtüne , taytına saldırırlar:D :D :D şerefsizim

özel mesaj atamadım abi benim cep 0 532 727 50 60 .. seninki kaçtı güzel abim :)

11 Nisanda bende orda olmayı düşünüyorum senin beygiri görmeliyim :in:

• Beğen
Tepkiler: Ahmet Gökdere

Ahmet Gökdere

Forum Bağımlısı
Tepki
2.494
@Ali Emre Akcanben bırakırken yeni başlıyodu gelecek olanlar, hepsi sever sayar beni iyi çocukturlar, selam söyleyin benden ben o sırada şile yolunda olacam artık yine yalnız anlaşılan

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
@Ahmet Gökdere

11 Nisanda Şile Turu gene olucakmı Ahmet Hocam ???:in: :in:

Ben olmaz diye düşünmüştüm , eğer olucaksa kabul buyurursan sana eşlik etmek isterim . :)

Hocam bana özelden maraton için uygulayabileceğim kürleri gönderebilicenmi ?

Sulukların içerisine hangi karışımları koyayım ??

• Beğen

Ali Emre Akcan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.264
Bisiklet
Scott
tolga hocam 0542 243 46 33 benim cep ama bizdemi beygirsiz gitsek acaba oradan bi tane çarpmayı düşünüyorum boyuma göre olanlardan başka türlü ahmet hocamla başa çıkamayız gibime geliyor

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
@Ali Emre Akcan

Ali Emre Abi ne diyoosun . hay aklınla bin yaşa emi :)

Geçen sene ben gittim sağda solda , korumalıkların oralarda ne aletler oluyor akıllara zarar . :D :D

Ahmet Hocam Cervelo ' ya geçtikten sonra çevirmeye dermanımız kalmıyor :D

• Beğen

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
@mert çiftçi

Gücümüz kuvvetimiz yerinde olsun layık olmaya çalışacağım Mert ' cim ...:) :) :)

Ali Emre Akcan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.264
Bisiklet
Scott
@Tolga Gürgün

abi eli çabuk bir mekanikçi bulmak lazım parçalayarak çalmak için yada üstüne atlayıp seri şekilde oradan uzamak lazım

• Beğen
Tepkiler: Tolga Gürgün

Ahmet Gökdere

Forum Bağımlısı
Tepki
2.494
@Tolga Gürgün
Tolga hocam ben ciddi yağmur olmadıkça her pazar Allah bir aksilik vermezse yoldayım, fire yok inşallah, crc de high5 ürünlerinden extrem drum öneririm suluklara , ayrıca high5 isogel muhteşem yada yarım ekmek arasına 350 gr ezine peyniri:D :D :D

• Beğen
Tepkiler: Tolga Gürgün

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
@Ahmet Gökdere

abi geç kaldım ..:( o jellerde almak için artık çok geç .. akşam yola çıkacağım ...

kuru yemişlerle idare edebilirmiyim meraktayım

• Beğen

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
@Ali Emre Akcan

Ali Emre Abi,

benim bildiğim camiada eli çabuk mekanikçi namı değer hız nickli Muhammed Hocam var :) kesin işleri yoğundur dükkanda ..

kişisel fikrim arnavut kaldırımlarındaki yollara bizim akıllılar dikine mazgal döşedikleri için yarışta üstlerine paspas örtüyorlar ..:)

ikinci turda paspasları kaldırdıkmı o hengamede 2-3 tane koparırız :D :D :D

• Beğen

Ahmet Gökdere

Forum Bağımlısı
Tepki
2.494
@hornet
Yasin im seve seve seninle gelirim ama ayak uyduramam henüz, ama 6 kg kaldı yaz ortası beraber çıkarız inşallah, mollafenari yolu iyi mi, eğer iyiyse bana tarif edersin geride kaldığım yerden ben devam ederim, haberini bekliyorum yarın gece dönüyorum istabula fethiyedeyim şu an

Ahmet Gökdere

Forum Bağımlısı
Tepki
2.494
@hornetvalla sen bana uyarsan olmaz yorulursun:D :D :D şöyle anlaşalım, kesinlikle beni beklemene razı olmam, antrenmanını iyi yap 50 km değilki uyalım birbirimize o kadar yol birbirine uyulmaz , sabah kaçta çıkıyosun birde kaç km toplam, benim 13.00 da evde olmam lazım yani 160-170 km üzerinde yetişemiyorum eve